320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tunnistan üles

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Kas "Jump baby" oli CMR2 või esimeses osas?
    CMR2.

    Kommentaar


      #92
      tõmmake lesta siit, see pole ralliteema.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        tõmmake lesta siit, see pole ralliteema.
        Aga võiks olla.
        Tglt sellest on mul natuke raske aru saada, et Märtini ajal vaatasin aga nüüd on igav.
        Muru oli muidugi rohelisem ja muud klišeed, aga olukorras kus oma mees on ilmselt kiireim mees maailmas, alal kus segased vennad panevad 200 kilti tunnis metsade vahel. Ajal kus WRC on vähemalt sama konkurentsitihe kui oli Märtini ajal aga pigem vaat et tihedam.
        Õnneks siinsed postitajad paistavad pigem erandid olevat. Nagu näha Soome rallil Eesti lippudest ja kuidas Tänaku uudised on meedias ikka alati kõige peamised, siis rallil läheb Eestis ilmselt paremini kui kunagi varem.
        Go Ott!
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          #94
          Lapsena meeldisid mullegi Märtin ja Schumacher. Praeguseks on nii WRC-st kui F1-st sügavalt savi. Kui enda sõprusringkonda vaadata, siis tundub sarnane areng domineerivat. See, mis lapsena huvitav, ei ole seda teps mitte kui oled 30. eluaasta lähedal või napilt üle.

          Kommentaar


            #95
            Mulle on tissid alati meeldinud.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Aga võiks olla.
              Tglt sellest on mul natuke raske aru saada, et Märtini ajal vaatasin aga nüüd on igav.
              Muru oli muidugi rohelisem ja muud klišeed, aga olukorras kus oma mees on ilmselt kiireim mees maailmas, alal kus segased vennad panevad 200 kilti tunnis metsade vahel. Ajal kus WRC on vähemalt sama konkurentsitihe kui oli Märtini ajal aga pigem vaat et tihedam.
              Õnneks siinsed postitajad paistavad pigem erandid olevat. Nagu näha Soome rallil Eesti lippudest ja kuidas Tänaku uudised on meedias ikka alati kõige peamised, siis rallil läheb Eestis ilmselt paremini kui kunagi varem.
              Go Ott!
              Sorry, et entusiasmitiibu kärbin, aga mehe kohta, kes on võitnud karjääri jooksul 4 MM rallit öelda "maailma kiireim mees" on nüüd küll korralik rahvusromantism.

              Kommentaar


                #97
                Astusin sisse esimest korda tissibaari. Piinlik hakkas. Läksin ära.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Sorry, et entusiasmitiibu kärbin, aga mehe kohta, kes on võitnud karjääri jooksul 4 MM rallit öelda "maailma kiireim mees" on nüüd küll korralik rahvusromantism.
                  Huvitav loogika. Sebastien Loeb on endiselt "maailma kiireim mees"?

                  Raske on muidugi hinnata auto panust tulemustesse või omakorda sõitja panust autode arendustöösse (see vist ei ole otseselt "kiirus"). Leiab ilmselt päris mitu rallit, kus Ott kiireim oli. Ükski neljast perse läinud rallist polnud otseselt tema süül (noh, Rootsi ralli läks metsa Monte Carlo 2. koha tõttu, ehk siis kuidas võtta), kui mu mälu ei peta. Üldises plaanis paistavad kolm esimest meest (ja masinat) suhteliselt võrdsed. Raske öelda, kes see kiireim mees on aga minu arust on Tänaku "kiitmisel" lisaks eestlaseks olemisele ka muid põhjusi. Analoogselt võiks vist teises suunas üle võlli keerata ja öelda, et rainise lemmiktoit on mõni teine eestlane.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                    Astusin sisse esimest korda tissibaari. Piinlik hakkas. Läksin ära.
                    Selle raha, mis sa tissibaaris magama paned selle võid investeerida mõnda purjus lohakasse mõnes öölokaalis ja saad privaatsed tissid terveks ööks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      Huvitav loogika. Sebastien Loeb on endiselt "maailma kiireim mees"?

                      Raske on muidugi hinnata auto panust tulemustesse või omakorda sõitja panust autode arendustöösse (see vist ei ole otseselt "kiirus"). Leiab ilmselt päris mitu rallit, kus Ott kiireim oli. Ükski neljast perse läinud rallist polnud otseselt tema süül (noh, Rootsi ralli läks metsa Monte Carlo 2. koha tõttu, ehk siis kuidas võtta), kui mu mälu ei peta. Üldises plaanis paistavad kolm esimest meest (ja masinat) suhteliselt võrdsed. Raske öelda, kes see kiireim mees on aga minu arust on Tänaku "kiitmisel" lisaks eestlaseks olemisele ka muid põhjusi. Analoogselt võiks vist teises suunas üle võlli keerata ja öelda, et rainise lemmiktoit on mõni teine eestlane.
                      Vabandust. Tõesti oleks absoluutselt meelevaldne öelda, et mees kes ei ole ei maailmameistriks tulnud ega ka mitte praeguse hooaja edetabelis esimesel kohal ei ole maailma kiireim mees. Hullult üle võlli keeratud. Ja lisaks olen eestlusvihkaja ka. Pole mitte vähimatki pistmist sellega, et asi on faktidele otsa vaadates midagi muud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Vabandust. Tõesti oleks absoluutselt meelevaldne öelda, et mees kes ei ole ei maailmameistriks tulnud ega ka mitte praeguse hooaja edetabelis esimesel kohal ei ole maailma kiireim mees. Hullult üle võlli keeratud. Ja lisaks olen eestlusvihkaja ka. Pole mitte vähimatki pistmist sellega, et asi on faktidele otsa vaadates midagi muud.
                        +1 maailmameistritiitel on see näitaja, mille alusel saab sildistada kedagi maailma kiireimaks sõitjaks.

                        Kommentaar


                          Kas tõesti on nii, et Ogier ja Neuville ei talu sedavõrd kiiret sõitu? Nad teevad tegusid siis, kui ralli keskmine kiirus jääb 100 km/h kanti, kuid selleks, et Tänakuga Soomes rinda pista, oli vaja kihutada 122,6 kilomeetrit tunnis.

                          Ilmselt pole kahtlustki, kes on MM-sarja nobedaim. Tänakul on tänavu kirjas 43 kiiruskatse võitu, Neuville’il 29, Ogier’l 20. Paraku ei anta tiitlit nende põhjal ja punkte Tänakul napib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            +1 maailmameistritiitel on see näitaja, mille alusel saab sildistada kedagi maailma kiireimaks sõitjaks.
                            Päris nii ikka ei ole. Tiitli toob ikka stabiilsus mitte ainult kiirus.

                            Kommentaar


                              Olge nüüd. Loeb domineeris ikka aastaid üksinda ja "tema pärast" paljudel WRC huvi kadusgi. Ehe näide oli paar rallit tagasi, kus vend tuli "nullist" ja lüpsis enamus mehi ära. Tänak on kindlasti maailmaklass, ning kasutades tärniga väikselt metoodika seletust võime leida kindlasti mingi aluse, mille põhjal väita, et ta on nii ja nii.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Sorry, et entusiasmitiibu kärbin, aga mehe kohta, kes on võitnud karjääri jooksul 4 MM rallit öelda "maailma kiireim mees" on nüüd küll korralik rahvusromantism.
                                Kiireim mees kiiretel radadel oleks äkki õigem iseloomustus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X