320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Karol Mets (FC St. Pauli, Saksamaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Karol Mets oli täna Betsafe Live-ga kõnes muidu. Ma ei ole ise veel vaadanud, ilmselt siis rääkis oma üleminekust.
    Rääkis, et on hetkel Saudis tutvub koos agendiga klubiga ning arutatakse detaile. Mitte midagi ametlikku ei ole.

    Kommentaar


      Ja asi ametlik. Instakas jättis AIK-ga ka juba hüvasti.

      Kommentaar


        Mina ei pane pahaks, et koondise asemel 3 aastast lepingut läks sõlmima. Nagu ta ütles maksab palka klubi ja jalgpalluri karjäär on lühike, et pärast kahetseda neid pudrumägesid, mis saamata jäid.

        Kommentaar


          Palju õnne.
          Nüüd saad Armeenia mänguks kohale tulla, hr.Mets.
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Kui aastane palk on 0.5-1 milj. € kanti, siis minu pärast jätku kasvõi terve aasta koondises vahele. Mees kindlustab oma tuleviku, täiesti õige otsus igast vaatenurgast. Selliseid lepinguid ei pakuta just tihti ja veel Eesti jalgpallurile. Väga aus leping!

            Kommentaar


              Ma lisaks siia, et palju oleneb ka koondise üldisest käekäigust. Mängiks me praegu playoffi pääsme või rahvuste liiga B-grupi võidu pääle, küll siis oleks tuju ka kohal olla.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                mul on tuju vaadata ainult võitvate meeskondade mänge, seepärast ma fännan reali ja liverpooli
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Ma lisaks siia, et palju oleneb ka koondise üldisest käekäigust. Mängiks me praegu playoffi pääsme või rahvuste liiga B-grupi võidu pääle, küll siis oleks tuju ka kohal olla.
                  Praeguse peatreeneriga välistatud.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Hetkel mäng käimas, Mets põhis.

                    Kommentaar


                      Oli põhis terve mängu. Võistkond jäi 11. minutil vähemusse. Lõpuks kaotati 3-2.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Äkki parandaks pealkirja ära?

                        Kommentaar


                          Oli põhis, aga võistkond kaotas 0-2.

                          Tuleb nüüd koondisesse.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            "Saudi Araabias viljeldava mängu iseloom paneb mind tihedamini ebastandardsetesse olukordadesse, kuhu keskkaitsja Euroopas üldjuhul ei satu."

                            "Kui mõelda, milline konkurents sellele töökohale maailmaturul valitseb, on suur privileeg, et mind otsustati sinna kutsuda."

                            "Proovisin läbi rääkida, et äkki saan teha kaasa kolmest mängust ühe või kaks, aga järeleandmist nende poolt ei olnud. Ning vigastusrisk oleks koondisemängudes osaledes ikkagi säilinud. Oli tark koondisesse mitte tulla."

                            Oktoobrikuised koondisemängud klubivahetuse tõttu vahele jätnud keskkaitsja Karol Mets (27) on nüüd Eesti rivistuses tagasi ning tahtmist täis end tõestada ja meeskonda aidata. Esimesed muljed Saudi Araabiast on vastakad – kui elu-olu on ootamatult tavaline, siis sealses liigas mängitav jalgpall Euroopast tulnud mängija jaoks väga ebastandardne.

                            Kommentaar


                              Kas Karol Mets on vigastatud või miks ta viimases kahes mängus isegi nimekirjas pole?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Kas Karol Mets on vigastatud või miks ta viimases kahes mängus isegi nimekirjas pole?
                                Lihasvigastus, jah.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X