320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Karol Mets (FC St. Pauli, Saksamaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Tundub, et Karol lisab ka meeskonnale seda enesekindlust, millest neil niiväga puudu on olnud.
    Mis see points with Mets / points without Mets per game on?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Tundub, et Karol lisab ka meeskonnale seda enesekindlust, millest neil niiväga puudu on olnud.
      See on üks asi. Teine asi on see, et Karolile ligilähedastki kaitsekvaliteedi kandjat meeskonnast teist ei ole. Täna, kui Karol tagasi oli, siis torkas see eriti eredalt silma just Klompi, Kochi ja Leighi puhul. Sporkslede on hea, aga sai täna päris rängalt viga, tundub, et hüppekas läks. Nii-et kaks viimast mängu enne jõulupausi (Zwolle võõrsil ja Heerenveen kodus) saavad kaitseliinile taas väga rängad olema. Verschueren teeb ka väga kõvasti kaitsetööd, aga täna oli ta (jälle) nii patune kui päästja ühes isikus: väga lollakas penalti (mis löödi üle) ja võiduvärav korraga.

      Bredal on tänavu puudu kvaliteedist, mida Garcia ja Angelino mullu suutsid satsile anda. El Allouchi pole tänavu üldse jalga valgeks saanud, Nijholti panus tagasihoidlik jne. Peaaegu pool hooaega on läbi ja Karol on oma ühe väravaga top-scorerite nimistus viiendal kohal...

      Keeruline saab neil olema sealt va relegatsioonitsoonist välja rabeleda. Asja ei ole muidugi kuidagi kergemaks teinud ka tõmblused kontoris. Fännid on juba häälekalt nõudnud ka van der Gaagi pead, aga seni püsib mees pukis. Loodan, et ta suudab selle satsi pärast jõulupausi uuele hingamisele viia.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Mis see points with Mets / points without Mets per game on?
        15 mängu peetud, Karol peal 9 mängus (kõigis 90 minutit).
        Kokku 11 punkti (3 võitu, kaks viiki) 15 mängust.

        Punktid Karolita: 3 (võit Heraclese üle, Karol varbaga juba väljas).
        Punktid Karoliga: 8 (võit Vitesse ja De Graafschapi üle, viigid Willemi ja Ado Den Haagiga).

        Kommentaar


          Sporksledel ahhilka läks. Metsa elu kaitseliinis ei lähe kuidagi kergemaks sellega.

          Kommentaar


            NAC-ile täna võõrsilt 0:0 viik Zwollega. Väga võitluslik mäng, kohtunik lubas kohati täiesti ekstreemselt jõulist andmist ilma, et oleks kollaseid välja sikutanud. Metsalt täiesti briljantne esitus, esimesel poolajal klaaris kõik, mis klaarida sai, taklas, söötis, lõikas vahelt ja tegi kõike muud sajaprotsendilise efektiivsusega. Samuti lülitus väga jõuliselt rünnakutele. Teisel poolajal viis Zwolle praktiliselt kogu ründemängu oma vasakule äärele ehk NAC-i poolt vaadates Klompi äärele, ning Karoli tööpäev läks märksa kergemaks. Jagas ka teisel poolajal väga maitsvaid sööte ning viimastel sekunditel klaaris kiirrünnakuga kasti jõudnud ohtliku palli.

            Ees oli NAC aga endiselt nüri, nii Te Vrede kui Rosheuvel raiskasid iga viimase kui võimaluse, mis neile loodi. Viik kindlasti NAC-i ei rahulda, sest mängu vähem pidanud ning kõrvuti NAC-ist kahe punkti kaugusel asuvad Groeningen ja Emmen mängivad homme just omavahel.

            Aga meie poisi mängu oli täna lihtsalt sulalust kaeda.

            Kommentaar


              Kuidas üldine olukord Hollandis tundub, kas Hollandi keskmikud võiks ka meie mehest huvituda?

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Kuidas üldine olukord Hollandis tundub, kas Hollandi keskmikud võiks ka meie mehest huvituda?
                Ma ei liialda ilmselt, kui ütlen, et Mets pakuks ilmselt huvi ka kõrgematele meeskondadele Hollandis; ja hoopis muudes (kõvemates) liigades mängivatelegi meeskondadele. Tipuduol kaitseliinides probleeme ei ole, aga kolmandal kohal istuv Feyenoord näiteks on tänavu nullimänge suutnud teha ainult põhjameeskondade vastu...

                Minuteada on Metsal 2020 suveni kestev leping ja NAC peab puruloll olema (või pakkumine selline, millest keelduda pole võimalik), kui tal minna laseb, eriti praeguse koosseisu juures. Mets ilmselt on ka ise Bredas rahul, eriti oma praeguse ülitähtsa rolli juures. Kui relegatsiooni vältida ei suudeta, siis ilmselt on Mets kõige kindlam rahaauk neil praegusel hetkel. Siis, ma usun, tehakse ta likviidseks.

                Minu jaoks on märksa huvitavam küsimus, millal van der Gaag ükskord ometi Sydney van Hooijdonki põllule laseb. NAC-i ründemängu on lihtsalt täielik piin vaadata...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                  Ma ei liialda ilmselt, kui ütlen, et Mets pakuks ilmselt huvi ka kõrgematele meeskondadele Hollandis; ja hoopis muudes (kõvemates) liigades mängivatelegi meeskondadele. Tipuduol kaitseliinides probleeme ei ole, aga kolmandal kohal istuv Feyenoord näiteks on tänavu nullimänge suutnud teha ainult põhjameeskondade vastu...

                  Minuteada on Metsal 2020 suveni kestev leping ja NAC peab puruloll olema (või pakkumine selline, millest keelduda pole võimalik), kui tal minna laseb, eriti praeguse koosseisu juures. Mets ilmselt on ka ise Bredas rahul, eriti oma praeguse ülitähtsa rolli juures. Kui relegatsiooni vältida ei suudeta, siis ilmselt on Mets kõige kindlam rahaauk neil praegusel hetkel. Siis, ma usun, tehakse ta likviidseks.

                  Minu jaoks on märksa huvitavam küsimus, millal van der Gaag ükskord ometi Sydney van Hooijdonki põllule laseb. NAC-i ründemängu on lihtsalt täielik piin vaadata...
                  Julgeks väita, et Feyenoord on ikka liiga suur tükk. Neil on küll kvalitatiivselt nõrgem sats kui PSV-l ja Ajaxil,kuid siiski oluliselt üle järgevatest klubidest. Keskkaitses on neil viis meest, kellest noorim Lutsharel Geertruida (18) on viies valik. Põhimeestena figureerivad eelkõige Sven van Beek (24), Jan-Arie van der Heijden (30) ja Eric Botteghin (31). Jerry St. Juste (24) on alates eelmisel suvel Heerenveenist liitudes osalenud vaid 15-s mängus ja on selgelt neljas valik. Mets oleks parimal juhul 3-4 valik kuid usun Feyenoord otsib tugevamatest klubidest täiendusi kui NAC.

                  Maksimaalne lagi, kuhu Karolil võiks asja olla on minu hinnangul 4-7 koha eest võitlevad klubid nagu AZ, Vitesse, Utrecht ja Heerenveen. Neist viimane on kraad nõrgem ja Euroopa Liiga koha eest võideldes ma neile ei panustaks. AZ ja Vitesse on koosseisu poolest tugevamad kui Utrecht, kuid realistlikum variant Metsale kui Alkmaari ja Arnhemi klubid.

                  Seda enam, et Dick Advocaadi juhendatavas pundis on juba teist hooaega kindel põhimees kunagi klubikaaslane Flora päevilt (2013) Sander van der Streek. Viimati kui Utrecht EL-s pallis (eelmine hooaeg) ja (toona praeguse Ajaxi lootsi Erik Ten Hagi käe all) näidati väga korralikku mängu kui Zenitile jäädi alla alles lisaajal viimases play-off ringis enne grupifaasi.

                  Kuna Advocaat lahkub peale seda hooaega, siis uueks hooajaks ennustab Hollandi meedia treeneripingile praegust AZ-i juhendajat John van der Bromi, kes on Hollandi mastaabis selline subtop treener ehk üks parimaid,kes top 3 satse pole varem treeninud.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                    Julgeks väita, et Feyenoord on ikka liiga suur tükk. Neil on küll kvalitatiivselt nõrgem sats kui PSV-l ja Ajaxil,kuid siiski oluliselt üle järgevatest klubidest. Keskkaitses on neil viis meest, kellest noorim Lutsharel Geertruida (18) on viies valik. Põhimeestena figureerivad eelkõige Sven van Beek (24), Jan-Arie van der Heijden (30) ja Eric Botteghin (31). Jerry St. Juste (24) on alates eelmisel suvel Heerenveenist liitudes osalenud vaid 15-s mängus ja on selgelt neljas valik. Mets oleks parimal juhul 3-4 valik kuid usun Feyenoord otsib tugevamatest klubidest täiendusi kui NAC.

                    Maksimaalne lagi, kuhu Karolil võiks asja olla on minu hinnangul 4-7 koha eest võitlevad klubid nagu AZ, Vitesse, Utrecht ja Heerenveen. Neist viimane on kraad nõrgem ja Euroopa Liiga koha eest võideldes ma neile ei panustaks. AZ ja Vitesse on koosseisu poolest tugevamad kui Utrecht, kuid realistlikum variant Metsale kui Alkmaari ja Arnhemi klubid.

                    Seda enam, et Dick Advocaadi juhendatavas pundis on juba teist hooaega kindel põhimees kunagi klubikaaslane Flora päevilt (2013) Sander van der Streek. Viimati kui Utrecht EL-s pallis (eelmine hooaeg) ja (toona praeguse Ajaxi lootsi Erik Ten Hagi käe all) näidati väga korralikku mängu kui Zenitile jäädi alla alles lisaajal viimases play-off ringis enne grupifaasi.

                    Kuna Advocaat lahkub peale seda hooaega, siis uueks hooajaks ennustab Hollandi meedia treeneripingile praegust AZ-i juhendajat John van der Bromi, kes on Hollandi mastaabis selline subtop treener ehk üks parimaid,kes top 3 satse pole varem treeninud.
                    Sa oled Hollandi tippudega oluliselt rohkem kursis kui mina, loen suure huviga
                    Hüva, Feyenoord on ilmselt tõesti liigsuur suutäis, ent Alkmaaris või Vitesses Metsale koha ja mänguaja leidumine ei kuulu tõepoolest kindlasti ulmevaldkonda. Kuni hooaja lõpuni ja ellujäämisheitluste tõehetkeni muidugi võibki ainult oletama jääda, mis Metsast edasi saab, NAC-is läbielatud organisatsioonilised tõmblused (Smuldersi minemalöömine jne) on loodetavasti nüüd selja taga, aga sportliku poole pealt on neil ikka kuratlik ülesanne taldrikul.

                    Muide, van de Streekist rääkides: mis hetkest ta tipuründesse paigutati? Need vähesed (kolm-neli) mängu, mis ma tänavu olen vaadanud Utrechti mängimas, on ta alati tipus olnud (ühes ka skooris). Üldiselt ta pigem ikka keskväljamees olnud ju, ei?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                      Sa oled Hollandi tippudega oluliselt rohkem kursis kui mina, loen suure huviga
                      Hüva, Feyenoord on ilmselt tõesti liigsuur suutäis, ent Alkmaaris või Vitesses Metsale koha ja mänguaja leidumine ei kuulu tõepoolest kindlasti ulmevaldkonda. Kuni hooaja lõpuni ja ellujäämisheitluste tõehetkeni muidugi võibki ainult oletama jääda, mis Metsast edasi saab, NAC-is läbielatud organisatsioonilised tõmblused (Smuldersi minemalöömine jne) on loodetavasti nüüd selja taga, aga sportliku poole pealt on neil ikka kuratlik ülesanne taldrikul.

                      Muide, van de Streekist rääkides: mis hetkest ta tipuründesse paigutati? Need vähesed (kolm-neli) mängu, mis ma tänavu olen vaadanud Utrechti mängimas, on ta alati tipus olnud (ühes ka skooris). Üldiselt ta pigem ikka keskväljamees olnud ju, ei?
                      -e- Ahjaa, lihtsalt infoks, et Sporksledel on ilmselt hooaeg läbi. Valus pauk NAC-ile.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        Sa oled Hollandi tippudega oluliselt rohkem kursis kui mina, loen suure huviga
                        Hüva, Feyenoord on ilmselt tõesti liigsuur suutäis, ent Alkmaaris või Vitesses Metsale koha ja mänguaja leidumine ei kuulu tõepoolest kindlasti ulmevaldkonda. Kuni hooaja lõpuni ja ellujäämisheitluste tõehetkeni muidugi võibki ainult oletama jääda, mis Metsast edasi saab, NAC-is läbielatud organisatsioonilised tõmblused (Smuldersi minemalöömine jne) on loodetavasti nüüd selja taga, aga sportliku poole pealt on neil ikka kuratlik ülesanne taldrikul.

                        Muide, van de Streekist rääkides: mis hetkest ta tipuründesse paigutati? Need vähesed (kolm-neli) mängu, mis ma tänavu olen vaadanud Utrechti mängimas, on ta alati tipus olnud (ühes ka skooris). Üldiselt ta pigem ikka keskväljamees olnud ju, ei?
                        Advocaat on van der Streeki paigutanud tipuründesse peale novembrikuiseid koondiste mänge. Seega ca 3 vooru on seal positsioonil olnud, enne oli kas ääres või keskel. Ilmselt eksperimenteerib.
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                          Advocaat on van der Streeki paigutanud tipuründesse peale novembrikuiseid koondiste mänge. Seega ca 3 vooru on seal positsioonil olnud, enne oli kas ääres või keskel. Ilmselt eksperimenteerib.
                          Need mängud, kus ma teda tipus nägin, olid kindlasti varem juba. Värava lõi ta Groeningeni vastu, see oli... Ee... Septembris?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                            Need mängud, kus ma teda tipus nägin, olid kindlasti varem juba. Värava lõi ta Groeningeni vastu, see oli... Ee... Septembris?
                            livescore lehel saad arhiivis mängijate asetusi näha, kuna ma nii detailselt Utrecti mänge ei jälgi, ammugi nende asetusi. Ta on olnud tipus , vasakul ja paremal äärel. Seega Advocaat eksperimenteerib temaga pidevalt. Oktoobris oli ta nt. äärel. Kogenud treenerina oskab Dick ehk need tema paremad omadused siis erinevatel positsioonidel välja tuua. Samas eelmisel hooajal keskväljal pallides tundus ta stabiilsem olema, ju siis see erinevate positsioonide vahel kõigutamine tema mänguvormi natuke muutnud on. Seda kinnitab ka statistika kui eelmisel hooajal ühel positsioonil pallides lõi kogu hooajaga 10 kolli, siis nüüd edasi tagasi erinevatel positsioonidel suutnud pea poole hooajaga vaid 3.
                            Wij komen terug met de cup in de hands

                            Kommentaar


                              Liikumised kontoris jätkuvad: NAC-i peadirektor vahetub.

                              Kommentaar


                                Bhuhuhuhuuuu... Täna siis derbis Willem II vastu võõrsil masendav-masendav 0:2 kaotus. Totaalne nüridus ründes jätkub ja van der Gaagi tool võiks juba kõikuda päris kõvasti. Midfielder, kas ja mida Breda hädadest kohalikus meedias kirjutatakse? Pool hooaega on läbi, NAC eelviimasel kohal 17 punktiga, kusjuures De Graafschapil on täna võimalus NAC-iga samadele punktidele tõusta. Mitte ainumastki päikesekiirt ei paista kollamustadele, no mitte kusagilt...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X