Lehekülg 8, kokku 12 EsimeneEsimene ... 456789101112 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 224
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

NAC-ile täna võõrsilt 0:0 viik Zwollega. Väga võitluslik mäng, kohtunik lubas kohati täiesti ekstreemselt jõulist andmist ilma, et oleks kollaseid välja sikutanud. Metsalt täiesti briljantne esitus, esimesel poolajal klaaris kõik, mis klaarida sai, taklas, söötis, lõikas vahelt ja tegi kõike muud sajaprotsendilise efektiivsusega. Samuti lülitus väga jõuliselt rünnakutele. Teisel poolajal viis Zwolle praktiliselt kogu ründemängu oma vasakule äärele ehk NAC-i poolt vaadates Klompi äärele, ning Karoli tööpäev läks märksa kergemaks. Jagas ka teisel poolajal väga maitsvaid sööte ning viimastel sekunditel klaaris kiirrünnakuga kasti jõudnud ohtliku palli.

Ees oli NAC aga endiselt nüri, nii Te Vrede kui Rosheuvel raiskasid iga viimase kui võimaluse, mis neile loodi. Viik kindlasti NAC-i ei rahulda, sest mängu vähem pidanud ning kõrvuti NAC-ist kahe punkti kaugusel asuvad Groeningen ja Emmen mängivad homme just omavahel.

Aga meie poisi mängu oli täna lihtsalt sulalust kaeda.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Kuidas üldine olukord Hollandis tundub, kas Hollandi keskmikud võiks ka meie mehest huvituda?
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kuidas üldine olukord Hollandis tundub, kas Hollandi keskmikud võiks ka meie mehest huvituda?
    Ma ei liialda ilmselt, kui ütlen, et Mets pakuks ilmselt huvi ka kõrgematele meeskondadele Hollandis; ja hoopis muudes (kõvemates) liigades mängivatelegi meeskondadele. Tipuduol kaitseliinides probleeme ei ole, aga kolmandal kohal istuv Feyenoord näiteks on tänavu nullimänge suutnud teha ainult põhjameeskondade vastu...

Minuteada on Metsal 2020 suveni kestev leping ja NAC peab puruloll olema (või pakkumine selline, millest keelduda pole võimalik), kui tal minna laseb, eriti praeguse koosseisu juures. Mets ilmselt on ka ise Bredas rahul, eriti oma praeguse ülitähtsa rolli juures. Kui relegatsiooni vältida ei suudeta, siis ilmselt on Mets kõige kindlam rahaauk neil praegusel hetkel. Siis, ma usun, tehakse ta likviidseks.

Minu jaoks on märksa huvitavam küsimus, millal van der Gaag ükskord ometi Sydney van Hooijdonki põllule laseb. NAC-i ründemängu on lihtsalt täielik piin vaadata...

Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Ma ei liialda ilmselt, kui ütlen, et Mets pakuks ilmselt huvi ka kõrgematele meeskondadele Hollandis; ja hoopis muudes (kõvemates) liigades mängivatelegi meeskondadele. Tipuduol kaitseliinides probleeme ei ole, aga kolmandal kohal istuv Feyenoord näiteks on tänavu nullimänge suutnud teha ainult põhjameeskondade vastu...

Minuteada on Metsal 2020 suveni kestev leping ja NAC peab puruloll olema (või pakkumine selline, millest keelduda pole võimalik), kui tal minna laseb, eriti praeguse koosseisu juures. Mets ilmselt on ka ise Bredas rahul, eriti oma praeguse ülitähtsa rolli juures. Kui relegatsiooni vältida ei suudeta, siis ilmselt on Mets kõige kindlam rahaauk neil praegusel hetkel. Siis, ma usun, tehakse ta likviidseks.

Minu jaoks on märksa huvitavam küsimus, millal van der Gaag ükskord ometi Sydney van Hooijdonki põllule laseb. NAC-i ründemängu on lihtsalt täielik piin vaadata...
    Julgeks väita, et Feyenoord on ikka liiga suur tükk. Neil on küll kvalitatiivselt nõrgem sats kui PSV-l ja Ajaxil,kuid siiski oluliselt üle järgevatest klubidest. Keskkaitses on neil viis meest, kellest noorim Lutsharel Geertruida (18) on viies valik. Põhimeestena figureerivad eelkõige Sven van Beek (24), Jan-Arie van der Heijden (30) ja Eric Botteghin (31). Jerry St. Juste (24) on alates eelmisel suvel Heerenveenist liitudes osalenud vaid 15-s mängus ja on selgelt neljas valik. Mets oleks parimal juhul 3-4 valik kuid usun Feyenoord otsib tugevamatest klubidest täiendusi kui NAC.

Maksimaalne lagi, kuhu Karolil võiks asja olla on minu hinnangul 4-7 koha eest võitlevad klubid nagu AZ, Vitesse, Utrecht ja Heerenveen. Neist viimane on kraad nõrgem ja Euroopa Liiga koha eest võideldes ma neile ei panustaks. AZ ja Vitesse on koosseisu poolest tugevamad kui Utrecht, kuid realistlikum variant Metsale kui Alkmaari ja Arnhemi klubid.

Seda enam, et Dick Advocaadi juhendatavas pundis on juba teist hooaega kindel põhimees kunagi klubikaaslane Flora päevilt (2013) Sander van der Streek. Viimati kui Utrecht EL-s pallis (eelmine hooaeg) ja (toona praeguse Ajaxi lootsi Erik Ten Hagi käe all) näidati väga korralikku mängu kui Zenitile jäädi alla alles lisaajal viimases play-off ringis enne grupifaasi.

Kuna Advocaat lahkub peale seda hooaega, siis uueks hooajaks ennustab Hollandi meedia treeneripingile praegust AZ-i juhendajat John van der Bromi, kes on Hollandi mastaabis selline subtop treener ehk üks parimaid,kes top 3 satse pole varem treeninud.
    Wij komen terug met de cup in de hands

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas midfielder Vaata postitust
    Julgeks väita, et Feyenoord on ikka liiga suur tükk. Neil on küll kvalitatiivselt nõrgem sats kui PSV-l ja Ajaxil,kuid siiski oluliselt üle järgevatest klubidest. Keskkaitses on neil viis meest, kellest noorim Lutsharel Geertruida (18) on viies valik. Põhimeestena figureerivad eelkõige Sven van Beek (24), Jan-Arie van der Heijden (30) ja Eric Botteghin (31). Jerry St. Juste (24) on alates eelmisel suvel Heerenveenist liitudes osalenud vaid 15-s mängus ja on selgelt neljas valik. Mets oleks parimal juhul 3-4 valik kuid usun Feyenoord otsib tugevamatest klubidest täiendusi kui NAC.

Maksimaalne lagi, kuhu Karolil võiks asja olla on minu hinnangul 4-7 koha eest võitlevad klubid nagu AZ, Vitesse, Utrecht ja Heerenveen. Neist viimane on kraad nõrgem ja Euroopa Liiga koha eest võideldes ma neile ei panustaks. AZ ja Vitesse on koosseisu poolest tugevamad kui Utrecht, kuid realistlikum variant Metsale kui Alkmaari ja Arnhemi klubid.

Seda enam, et Dick Advocaadi juhendatavas pundis on juba teist hooaega kindel põhimees kunagi klubikaaslane Flora päevilt (2013) Sander van der Streek. Viimati kui Utrecht EL-s pallis (eelmine hooaeg) ja (toona praeguse Ajaxi lootsi Erik Ten Hagi käe all) näidati väga korralikku mängu kui Zenitile jäädi alla alles lisaajal viimases play-off ringis enne grupifaasi.

Kuna Advocaat lahkub peale seda hooaega, siis uueks hooajaks ennustab Hollandi meedia treeneripingile praegust AZ-i juhendajat John van der Bromi, kes on Hollandi mastaabis selline subtop treener ehk üks parimaid,kes top 3 satse pole varem treeninud.
    Sa oled Hollandi tippudega oluliselt rohkem kursis kui mina, loen suure huviga
    Hüva, Feyenoord on ilmselt tõesti liigsuur suutäis, ent Alkmaaris või Vitesses Metsale koha ja mänguaja leidumine ei kuulu tõepoolest kindlasti ulmevaldkonda. Kuni hooaja lõpuni ja ellujäämisheitluste tõehetkeni muidugi võibki ainult oletama jääda, mis Metsast edasi saab, NAC-is läbielatud organisatsioonilised tõmblused (Smuldersi minemalöömine jne) on loodetavasti nüüd selja taga, aga sportliku poole pealt on neil ikka kuratlik ülesanne taldrikul.

Muide, van de Streekist rääkides: mis hetkest ta tipuründesse paigutati? Need vähesed (kolm-neli) mängu, mis ma tänavu olen vaadanud Utrechti mängimas, on ta alati tipus olnud (ühes ka skooris). Üldiselt ta pigem ikka keskväljamees olnud ju, ei?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Hüva, Feyenoord on ilmselt tõesti liigsuur suutäis, ent Alkmaaris või Vitesses Metsale koha ja mänguaja leidumine ei kuulu tõepoolest kindlasti ulmevaldkonda. Kuni hooaja lõpuni ja ellujäämisheitluste tõehetkeni muidugi võibki ainult oletama jääda, mis Metsast edasi saab, NAC-is läbielatud organisatsioonilised tõmblused (Smuldersi minemalöömine jne) on loodetavasti nüüd selja taga, aga sportliku poole pealt on neil ikka kuratlik ülesanne taldrikul.

Muide, van de Streekist rääkides: mis hetkest ta tipuründesse paigutati? Need vähesed (kolm-neli) mängu, mis ma tänavu olen vaadanud Utrechti mängimas, on ta alati tipus olnud (ühes ka skooris). Üldiselt ta pigem ikka keskväljamees olnud ju, ei?
    -e- Ahjaa, lihtsalt infoks, et Sporksledel on ilmselt hooaeg läbi. Valus pauk NAC-ile.

Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Advocaat on van der Streeki paigutanud tipuründesse peale novembrikuiseid koondiste mänge. Seega ca 3 vooru on seal positsioonil olnud, enne oli kas ääres või keskel. Ilmselt eksperimenteerib.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas midfielder Vaata postitust
    Advocaat on van der Streeki paigutanud tipuründesse peale novembrikuiseid koondiste mänge. Seega ca 3 vooru on seal positsioonil olnud, enne oli kas ääres või keskel. Ilmselt eksperimenteerib.
    Need mängud, kus ma teda tipus nägin, olid kindlasti varem juba. Värava lõi ta Groeningeni vastu, see oli... Ee... Septembris?

Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Need mängud, kus ma teda tipus nägin, olid kindlasti varem juba. Värava lõi ta Groeningeni vastu, see oli... Ee... Septembris?
    livescore lehel saad arhiivis mängijate asetusi näha, kuna ma nii detailselt Utrecti mänge ei jälgi, ammugi nende asetusi. Ta on olnud tipus , vasakul ja paremal äärel. Seega Advocaat eksperimenteerib temaga pidevalt. Oktoobris oli ta nt. äärel. Kogenud treenerina oskab Dick ehk need tema paremad omadused siis erinevatel positsioonidel välja tuua. Samas eelmisel hooajal keskväljal pallides tundus ta stabiilsem olema, ju siis see erinevate positsioonide vahel kõigutamine tema mänguvormi natuke muutnud on. Seda kinnitab ka statistika kui eelmisel hooajal ühel positsioonil pallides lõi kogu hooajaga 10 kolli, siis nüüd edasi tagasi erinevatel positsioonidel suutnud pea poole hooajaga vaid 3.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Liikumised kontoris jätkuvad: NAC-i peadirektor vahetub.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Bhuhuhuhuuuu... Täna siis derbis Willem II vastu võõrsil masendav-masendav 0:2 kaotus. Totaalne nüridus ründes jätkub ja van der Gaagi tool võiks juba kõikuda päris kõvasti. Midfielder, kas ja mida Breda hädadest kohalikus meedias kirjutatakse? Pool hooaega on läbi, NAC eelviimasel kohal 17 punktiga, kusjuures De Graafschapil on täna võimalus NAC-iga samadele punktidele tõusta. Mitte ainumastki päikesekiirt ei paista kollamustadele, no mitte kusagilt...

Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Bhuhuhuhuuuu... Täna siis derbis Willem II vastu võõrsil masendav-masendav 0:2 kaotus. Totaalne nüridus ründes jätkub ja van der Gaagi tool võiks juba kõikuda päris kõvasti. Midfielder, kas ja mida Breda hädadest kohalikus meedias kirjutatakse? Pool hooaega on läbi, NAC eelviimasel kohal 17 punktiga, kusjuures De Graafschapil on täna võimalus NAC-iga samadele punktidele tõusta. Mitte ainumastki päikesekiirt ei paista kollamustadele, no mitte kusagilt...
    NAC on selgelt see hooaeg üks nõrgimaid satse liigas ja nii palju kui olen lugenud tänase mängu kokkuvõtteid, siis Willem II võitis teenitult. Ise pole highlighte näinud, ilmselt õhtul. Vaevalt see treeneri muudatus midagi olulist muudaks, sest kui materjal on kehva, siis eriti pole parema kvaliteediga treenereid NAC-i lootsiks pürgimas. Tõenäoliselt Emmen, De Graafschap, NAC ja Excelsior on need neli, kes selgitavad liigast otse väljalangeja ning ilmselt ka need 2 klubi (hooaja lõpus 16 ja 17), kes hooaja lõpus Keuken Kampioen Divise parimatega play-offe peavad pidama, et uueks hooajaks kõrgliiga koht kas säilitada või võita.

Asjahuviline Kasutaja marconius avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Aga ehk Den Bosch tõuseb otse ja polegi nii kurv see värk...loodame parimat

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

NACi katastroof-hooaja loogiline jätk tuli eile, kui Graafschapilt võõrsil 0:3 peks saadi ja nad endast mööda lasti ning ise tabelipõhja vajuti.

Selliseid artikleid, nagu see, ei ole Breda linnas ammu lugeda saanud.

Halastamatu kriitika, millest ei pääse personaalselt ka Mets ise: "Menno Kohc ja Karol Mets on kaitsjate paroodia". Aga saavad kõik: mängijad, klubi juhtkond ja nõukogu, lahkunud Smulders oma hooaja lõpuni tiksuva palgaga jne.

Ajakirjanikuga võiks ju vaielda: kui Metsa meeskonnas ei oleks, siis näeks kogu see õnnetusehunnik, mida klubi hetkel kehastab, veel kohutavam välja. Aga viimane koht, jah, on fakt. Kurb. Kurb-kurb-kurb.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2017

Algupärane

Kodus 0:3 Alkmaarile ja kaks väravat päris selgelt Metsa pealt....

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

pole mõtet pead norgu lasta, järgmine mäng on Ajaxi vastu ja küll siis alles näidatakse!

Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mattis98 Vaata postitust
    Ehk siis Norra, Rootsi või Soome klubisse, kus veel transferiaken kuu aega avatud.

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    ot treeningul oli nii sitt, et saadeti minema? see küll uus tase
    Jah, sa oled kõigest õigesti aru saanud...

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud