320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

    Originally posted by fittibaldi


    Originally posted by greenday


    Eksid. Peenise paneb kõvastuma hoopis vastupidi lõõgastatus ehk siis parasümpaatilise närvisüsteemi toime, mida alkohol soodustab. Alkohol pidurdab erektsiooni välistavat sümpaatilist närvisüsteemi (võitle/põgene-efekt), tõelises kriisiolukorras ei saaks Kosk bõunerit siis ka kui ta elu sellest sõltuks.
    eh, ärand arva et ma koski woodyde pärast muretsen. iseenesest peaks seksuaalse erutatusega kaasnema adrenaliini eritumine verre, mis omakorda kiirendab veres voolava alkoholi kadumist. või mida iganes.
    Sa ei jaga teemast mõhkugi. Adrenaliini eritumine verre (sümpaatilise närvisüsteemi peamine väljendus) raskendab/välistab seksuaalse erutuse teket.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

      Karta on ,et peale Andorra bussireisi saate lugeda kõigi aegade suurimaid pohmaka
      elamusi-suremisi. Käest läheb ära nii,kui nii joo või ära joo!!!:P
      FCF Forever

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

        Ei saa. Te niikuinii ei mäleta.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

          Niih,ma nüüd teen natsa ajalugu enda kohta,aga parim viis pohmakat vältida,on mitte juua nii palju:P
          Kui aga selline õnnetus on juhtunud,siis minu jaoks töötab selline valem:
          1.Enne joomatuuri või selle ajal enam-vähem kainena tarbida toitu
          2.Hommikul oleks vaja natuke oksendada(suht kasulik,aga nu kui ei tule,siis ei tule)
          3.Pitsike või kaks külma viina(vastavalt pohmaka raskusele)P.S.-head/kvaliteetset viina soovitavalt
          4.Ja nüüd siis põhikomponent-keefir,keefir ja veelkord keefir!!!(sisemiselt kasutamiseks otseloomulikult )

          Ja siis,kui on eriti sadistlik tuju või lollakas juhus,siis palju igasugust füüsilist koormust.
          You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

            Mul on selline kahtlane asi, et pohmakas saabub alles järgmise päeva õhtuks, nii umbes 1900-2100.
            Aga asi võib ka olla selles, et on lihtsalt nii palju joodud.
            Asi mida soovitan on oksendada Kindlasti hakkab parem Ning ei tohi hommikul peaparandust teha
            Jalgpallihaigla juhatuse liige

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

              tähendab:

              Seljanka va pohmasupp.

              rohkem ei tahagi nagu midagi öelda praegast.

              Cerveza.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                Originally posted by mukiii


                Niih,ma nüüd teen natsa ajalugu enda kohta,aga parim viis pohmakat vältida,on mitte juua nii palju:P
                Kui aga selline õnnetus on juhtunud,siis minu jaoks töötab selline valem:
                1.Enne joomatuuri või selle ajal enam-vähem kainena tarbida toitu
                ära õgi nii palju
                Howay the lads!

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                  Originally posted by mukiii
                  Niih,ma nüüd teen natsa ajalugu enda kohta,aga parim viis pohmakat vältida,on mitte juua nii palju:P
                  Miks räägivad lapsed teemal, millest nad ei peaks mittemidagi teadma

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                    Tähendab näppe kurku toppida ja ise okserefleks esile kutsuda on kõige rõvedam asi, mis üldse saab olla ja pealegi läheb sellest ju süda pahaks Kohutav hais jääb ka muidugi.
                    Üldiselt nõustun yheksaga, et kindlasti pole normaalne, kui näpunäiteid pohmaka raviks jagavad lapsepoolsed tegelased, kes tegelikult pohmakast ei tea haisugi. No offence.
                    Omal üks elu helgemaid pohamakaid oli peale Viljandi Folki, kus sai nagu kolm päeva joodud Hard Rocki, viina ja veini. Ürituse lõppedes tulime pealinna tagasi Doktor Affiga ja järgmine päev oli ikka kirjeldamatu. esiteks öösel ei saanud magada ainuüksi juba sellepärast, et toas oli liiga palav ja õues liiga külm, st. igast õudusunenägusid ei saanudki tekkida. Kuna kumbki magada ei saanud, siis juba mingi kell 9 hommikul läksime sauna, kus ma hakkasime ropult higistama ja pilti tasku viskama juba mingi 50 kraadi juures. Käes ei suutnud midagi hoida ja võimatu oli leida mingit olemipoosi, sest igatpidi oli ülisitt olla. Pärastlõunaks siiski suutsime end koguda ja läksime kuhugi õlle lakkuma.
                    Ja kui siin mõni kõvamees hakkab rääkima, et tal on 10 või 100 korda kõvem pohmakas olnud, kui minul kunagi, siis on see küll ilmselge bullshit. Mingi paar kuud tagasi üks alluv tuli pohmas tööle ja küsisin: paha olla? Vastas, et korruta oma kõige hullem pohmell tuhendega, siis küsi uuesti. Ma ei viitsinud isegi naerma hakata selle iba peale. Igahates mõni hetk hiljem, kui auto koos kaubaga minema sõiiis, avas tüüp sõidpealt ukse kuskil Nõmmel ja oksendas pool autoteele ja pool oma viigipükste peale.
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                      Originally posted by Repserto LuaLua


                      Originally posted by mukiii


                      Niih,ma nüüd teen natsa ajalugu enda kohta,aga parim viis pohmakat vältida,on mitte juua nii palju:P
                      Kui aga selline õnnetus on juhtunud,siis minu jaoks töötab selline valem:
                      1.Enne joomatuuri või selle ajal enam-vähem kainena tarbida toitu
                      ära õgi nii palju
                      Õige jutt Lua - mida vähem sööd, seda paremini hakkab pähe ja odavamalt saab läbi. Mina teadlikult juba pikemat aega reedeti ei söö midagi.
                      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                        Originally posted by Kosk


                        Õige jutt Lua - mida vähem sööd, seda paremini hakkab pähe ja odavamalt saab läbi. Mina teadlikult juba pikemat aega reedeti ei söö midagi.
                        Nojahh mine anna siis verd kah enne jooma hakkamist, alko hakkab veel paremini p2he

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                          Originally posted by Repserto LuaLua


                          Originally posted by mukiii


                          Niih,ma nüüd teen natsa ajalugu enda kohta,aga parim viis pohmakat vältida,on mitte juua nii palju:P
                          Kui aga selline õnnetus on juhtunud,siis minu jaoks töötab selline valem:
                          1.Enne joomatuuri või selle ajal enam-vähem kainena tarbida toitu
                          ära õgi nii palju
                          Jutt ei käi mitte õgimisest,vaid sellest,et ma tahaks,et mul 35sena oleks ka veel magu,mis nagu ei oleks väga läbi vms.
                          You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                            Originally posted by mukiii
                            Jutt ei käi mitte õgimisest,vaid sellest,et ma tahaks,et mul 35sena oleks ka veel magu,mis nagu ei oleks väga läbi vms.
                            Ära alusta joomist lapseeas, ning Sa omad suurepärast magu 35\'selt!
                            Lihtne

                            Aga kisub ju rövedalt offtopikuks ja tegelt on haige teema.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                              Ma leitsin(lugesin) sellise huvitava sõnaraamatu: Vähekasutatud sõnade sõnaraamat
                              Seal on selliseid lauseid nagu näiteks:
                              *täna ei hakka jooma
                              *seda viina ei joo lõpuni
                              *ma ei joo tasuta viina
                              *rohkem ei joo(ei võta)
                              *seda viina ei võta külmkapist välja
                              *nüüd ma ei joo enam elulõpuni
                              *kaks päeva järjest ei ole võimalik juua
                              *täis olla on vastik
                              *ma jõin eile ainult ühe õlle
                              *ma olen kaine, ausõna
                              jne. mul ei tulegi seal just kõik meelde aga no jah, selline sõnaraamat võiks ju igal mehel olla või kuidas?

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                                Midagi on sinus, euro_boss, imelikku - ankeedi järgi oled 20 täis, ja isegi üliõpilane, aga kirjutad leitsin...veider-veider-veider. Ja üldse tõmba natuke tagasi, pole mõtet üles surkida 2 kuu vanuseid nö. uudiseid ja siis selle üle arutleda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X