320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Krt karantiiniga on vormikõver rämedalt langenud
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Krt karantiiniga on vormikõver rämedalt langenud
      Tell me about it. Ma olin füüsiliselt ilmselt elu kõige paremasse vormi jõudnud, kuna oli aega rohkem jõusaalis käija. Nüüd ei ole kodus üldse motti ennast liigutada nii palju.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        A, a, aaa...see ongi kolmapäev...s.t oli või noh, kogemusena võttes ikkagi veel on. Mingi dimensioonide jura. Aga nuh, vähemalt kultuurne olemine. Teinekord juhtub nii, et toonik saab otsa. Ja d+zinn on longeroga väga timm sala pimm tähestiku slim 'n' shiiiet.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          A, a, aaa...see ongi kolmapäev...s.t oli või noh, kogemusena võttes ikkagi veel on. Mingi dimensioonide jura. Aga nuh, vähemalt kultuurne olemine. Teinekord juhtub nii, et toonik saab otsa. Ja d+zinn on longeroga väga timm sala pimm tähestiku slim 'n' shiiiet.
          gin on gaseeritud vee ja kurgiga kordades parem kui millegi muuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            gin on gaseeritud vee ja kurgiga kordades parem kui millegi muuga.
            Toonikus sisalduv kiniin on Ravim, mida kasutatakse kergemate malaaria juhtude puhul #staysafe
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Saatest "Egiptuse seletamatud toimikud" tuleb välja, et vanadel egiptlasel oli Purjutamise festival, kus eesmärgiks oli jääda võimalikult purju jumalate kummardamiseks. See võimaldas inimestel jumalatega suhelda.

              Cheers, fellow monks!
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Saatest "Egiptuse seletamatud toimikud" tuleb välja, et vanadel egiptlasel oli Purjutamise festival, kus eesmärgiks oli jääda võimalikult purju jumalate kummardamiseks. See võimaldas inimestel jumalatega suhelda.

                Cheers, fellow monks!
                Instagrami ja muidu elu jälgides, siis siin Tallinnaski teatud meeste seltskonnad üritavad noortele naistele nädalavahetuseti vaaraosid lähemale tuua.

                Kommentaar


                  Septembris ei joo:
                  1. nädal - õhtuti istusin kinos, vaadatud sai igasugu jama
                  2.-3. nädal - energiat sitaks, tööl laamendasin nagu tuulispask.
                  4. nädal - kohati hakkasid inimesed närvidele käima. Õhtuti jälle kinos.

                  Positiivne: kaal kukkus kivina, ei ajanud võõrastele naistele ligi, raha jäi sitaks alles.
                  Negatiivne: suitsude peale hakkas raha sitaks kuluma.

                  Kommentaar


                    alati kui palju siidrit või õlut joodud, siis parem oleks pidanud juba valget viina võtma. alati. kunagi ei õpi muidugi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Septembris ei joo:
                      ühinesin kah eile lõpuks selle kampaaniaga
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        kurat jõin kaks pudelit veini kohe kuu lõpetuseks eile
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Tõstan selle teema hommikuks valmis teile. Ei ole vaja tänada.

                          Kommentaar


                            Mul saab täna neli kuud ilma alkoholita. Täitsa hea on olla.

                            Kommentaar


                              Jah, väga hea on seda siit lugeda, kui hommikul ikka purjus oled
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Jah, väga hea on seda siit lugeda, kui hommikul ikka purjus oled
                                Sweet Home Alabama.

                                See läheb kõigile neile, kes ka raksel ajal ei unusta end esiliinile panna.

                                Fuck yeah!
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X