320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

    muide nüüd pingutad ise üle harakapoiss sest pohmell on alati päevakorral

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

      Ei-ei, ma ei mõtelnud seda teemat...




      ....pigem kõiki teisi siin foorumis

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

        Originally posted by Magpie


        Midagi on sinus, euro_boss, imelikku - ankeedi järgi oled 20 täis, ja isegi üliõpilane, aga kirjutad leitsin...veider-veider-veider. Ja üldse tõmba natuke tagasi, pole mõtet üles surkida 2 kuu vanuseid nö. uudiseid ja siis selle üle arutleda.
        Kõva äss tuleb siin teistele õpetama, mida teha. Tegele oma asjadega. Sinu postitus oli siin ülearune, mitte euro_bossi oma.
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

          btw, kus on siis lubatud pohmellide top10 andorra reisilt?
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

            Top10 esimene on raudselt Kosk, kirjelduse jätan tema enda hooleks -midagi sellist pole minu silm veel näinud
            Seda ma just öelda tahtsingi!

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

              ei saa kohe Teile kirjutamata jätta, et põen subjektit just nüüdsama. rehabilitatsioonitempoks on hetkel liiter vett tunnis, kuid see hakkab tasahilju langema
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                Zängx Tõll, sai tõesti üle keskmise joodud ja selle reisiga ma ilmselt tarbisin ära umbes kolmekordse tavainimese aastakoguse, aga see selleks, teen lühidalt:

                *käed värisesid nii, et tavaolukorras, kus hoiad kahe käega pudelit ja jood, ei piisanud - vajalik oli sõbra abistav käsi, kes minu käsi paigal hoidis.
                *tagurpidikäik ei läinud kuidagi sisse
                *ninast jooksis paar korda päevas ca pool tundi verd
                *ehmatasin isegi tuuleiili peale
                *silmad oli kinnipaistetanud ja ülejäänud reis oli võimalik ainult prillidega sõita, kaasaarvatud öösel
                *kõnevõime kadus
                *sigarette pidid teised süütama
                *rämedad südame,- mao- ja maksavalud, mille ravimiseks tõttasime toredasse Barcelona kaubanduskeskusesse mingeid tablette soetama ja mille tulemusena meil auto tühjaks tehti.

                Asjale loomulikult lisas vürtsi see, et päikese käes lõõmas üle mitmekümne pügala kuumust ja õhk eriti ei liikunud ning kõik asjad tuuri pandi, siis olid närvid ikka täiesti läbi. Poleks ma suutnud peale juua, siis oleks ilmselt väga halvasti lõppenud.

                Ilmselt oli midagi veel, aga praegu lihtsalt ei meenu.
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                  Originally posted by Kosk


                  Zängx Tõll, sai tõesti üle keskmise joodud ja selle reisiga ma ilmselt tarbisin ära umbes kolmekordse tavainimese aastakoguse, aga see selleks, teen lühidalt:

                  *käed värisesid nii, et tavaolukorras, kus hoiad kahe käega pudelit ja jood, ei piisanud - vajalik oli sõbra abistav käsi, kes minu käsi paigal hoidis.
                  *tagurpidikäik ei läinud kuidagi sisse
                  *ninast jooksis paar korda päevas ca pool tundi verd
                  *ehmatasin isegi tuuleiili peale
                  *silmad oli kinnipaistetanud ja ülejäänud reis oli võimalik ainult prillidega sõita, kaasaarvatud öösel
                  *kõnevõime kadus
                  *sigarette pidid teised süütama
                  *rämedad südame,- mao- ja maksavalud, mille ravimiseks tõttasime toredasse Barcelona kaubanduskeskusesse mingeid tablette soetama ja mille tulemusena meil auto tühjaks tehti.

                  Asjale loomulikult lisas vürtsi see, et päikese käes lõõmas üle mitmekümne pügala kuumust ja õhk eriti ei liikunud ning kõik asjad tuuri pandi, siis olid närvid ikka täiesti läbi. Poleks ma suutnud peale juua, siis oleks ilmselt väga halvasti lõppenud.

                  Ilmselt oli midagi veel, aga praegu lihtsalt ei meenu.
                  Jesver! Sa jood ennast juurviljaks ju niiviisi!
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                    Kui see on koondise võiduretsept välismängudeks, siis soovitan ka teistel proovida.
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                      Mul oli paar nädalat tagasi elu karmim pohmell järgmiste sümptomitega lisaks tavapärastele peavalule ja iiveldusele:
                      ei suutnud pikalt paigal olla sest pea hakkas kuklast lõhkuma;
                      ei suutnud liigutada kuna pea hakkas eest täiega valutama;

                      nende kahe sümptomi põhjal oli tegemist ajavahemikul 10.00-15.00 TÕELISE piinaga, kuna mõlemad eelmainitud tegevused peaksid üksteist välistama, seega oli valik halvema ja halvema variantide vahel.
                      Why do gorillas have big nostrils?
                      Because they have big fingers!

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                        Mina soovitan vähem juua.
                        Muidu on tunne, et eestlane ongi viinapudel kaelas sündinud. Kuidagi oleks jalkafännid uhked selle üle millised joodikud nad on. Tjah, saan aru et ikka juhtub, et võtakse vahel harva seinast juhe välja, aga selle asemel et uhkustada oma pohmellidega võikite mõtelda kuidas juua vähem või siis parajalt nii et see teie muud elu segama ei hakkaks.
                        Vabandan, et kedagi õpetama hakkasin, aga tundub et joodiklus pole asi millega uhkustada. Või eksin?
                        Mis teha kui inimesel on sotsiaalset närvi ja võtab sõna kohtades mis teda isiklikult ei puuduta.
                        memer of Gaskoff fan club

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                          Indrek, olen sinuga täiesti nõus, et mõtttekam oleks vähem juua. Paraku on aga nii, et vutifännide seltskonnas juuakse ikka vähemalt õlut, kui istutakse koos ja arutatakse maailmaprobleeme. Samas pole see mingi ettekääne, et end ära juua. Saab muidugi öelda, et piirduda võib ka normaalse kogusega, aga ei saa kuidagi pidama, sest alati on midagi tähistada ja mille terviseks juua. Vutifänlus on juba kord nii välja kukkunud a la \"näeme-siis-joome\". Kohati muidugi kahju, aga samas - parem pisut jokkis ja lärmakas vutifänn kui kaine ja vaikne vutifänn. Ise väga paljudele koondisemängudele pole täiesti kaine peaga pole jõudnud ja tuleb tunnistada, et ei sula nagu vindiste fännide seltskonda ja kõrist ei tule päris see hääl. Kui aga poolajal tõmmada paarsada sisse, siis läheb palju ladusamalt ja fännide röökimine tundub juba vaikselt meeldiva lauluna.
                          Samas sellist pohmakat pole mul kunagi varem olnud ja paljuski oli see seoses sellega, et mul on puhkus ja otsustasin lihtsalt aastaga kogunenud auru ja tohutu närvipinge välja lasta. Sellist pohmakat niipea ei saa juba sellepärast korduda, et puhkus saab läbi. Üldiselt ma olen 276% kindel, et ma ei olnud ainus sinisärk (antud juhul olude sunnil küll puna-valge), kes end reisil täiesti ära jõi, aga samas pean tunnistama, et mälukat kui sellist ei olnud.
                          Üks nüanss veel - purjus fännidega juhtub alalõpmata väga naljakaid juhtumeid, mida kainete fännidega kindlasti ei juhtuks. Ise pigem põen pohmakat ja irvitan iga natukese aja tagant kui ärkan värskena, haigutan ja panen teleka \"Santa Barbara\" peale.

                          piis!
                          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                            Inderkule vastaks, et pohmell nähtusena on täiesti normaalne asi. Pigem hakkaks häirekella lööma siis kui paneks tina täie rauaga ja pärast poleks mitte mõhkugi, sellise effekti saavutavad tavaliselt tänavatel nähtud lillakas-sinise näovärvundiga seltsimehed.

                            Pean tõdema, et sagedaste joomingute east väljakasvanult kogen üsna tihti mingil moel pohmakat isegi suhteliselt väikesest kogusest alkoholist. Miks siis mitte jagada halbu ja häid kogemusi võitluskaaslastega?

                            Why do gorillas have big nostrils?
                            Because they have big fingers!

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                              Nagu võibolla mõningad teist olen mina üks nendest kes jagab herr. KOSK´i hingepiinu ja tunneb seda sama. Minul küll lisandub sellele veel paaniline hirm avalike kohtade ees ja lisaks sellele veel tunne, et iga mööduv inimene haub sinu vastu vandenõud. Juhul kui sõbrad ütlevad sulle, et mis sa stressad, on tavaline vastus et: teie elu on loomulikult lilleline, ja täiuslik kuid \"step in my shoes for a moment\" lause paneb nad tavaliselt vaikima. NII, ET HERR KOSK PÄRAST MITMEPÄEVAST TSÜKLIT ON POHMELL LOOGILINE TULEMUS . NII, ET JOOGEM MÕISTUUSE PIIRES.



                              M.O.T.T.


                              p.s. KUI SULLE ÜRITKAKSE SELGEKS TEHA PEALE 3-4 PÄEVAST TSÜKLIT, ET ELU =ÕLU SIIS ÄRA USU SEDA JA TOETU KOGEMUSTELE.

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                                Et nagu siis mõistuse piires tsükkel
                                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X