320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    RÕVE POHMELL

    Taban ennast üpris tihti selles olukorras, eriti siis kui Eesti jalgpallikoondis kellelegi lutti annab. Minu jaoks on see terve ellujäämis etapp. Üritan kirjeldada: ärkan hommikul hoopis teises toas ,mitte seal kus tavaliselt olen harjunud magama. Põhjuseks ,et naine ei lasknud voodisse ,kuna ma norskavat täis peaga jubedalt. Edasi läheb nii- keel on suulaega kokkukleepunud ja kraanist tuleb ainult sooja vett. Hetkeks lohistan ennast kohalikku õllekioski ja siis kahe vatiteki alla ,kuid ikka on värinad. Tavaline mõte ,kui neid üldse siis pähe tuleb on see ,et enam ei joo. Telefoni lülitan välja ja plikal käsin öelda ,et kodus mind pole. Järgmisel öösel magan silmad lahti ja rohelised mehikesed ,keda näen pole teps mitte FCF-i mängijad Lillekülas vaid pisikesed saatanad.Teisel hommikul hakkan juba kontaktivõimeliseks muutuma ning naine lisab pildile ka hääle. Sellised on minu pohmakad laias laastus . Äkki on veel hullemaid?
    Ootaks huviga vastukaja.
    FCF Forever

    #2
    Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

    ehehee

    laias laastus ka keel laes, jne kuid magamiskoht on WC, uks lahti, jalad väljas, kallis tualettpaber pea all ja nii ta läheb.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

      Originally posted by ROOTSI KUNN


      Taban ennast üpris tihti selles olukorras, eriti siis kui Eesti jalgpallikoondis kellelegi lutti annab. Minu jaoks on see terve ellujäämis etapp. Üritan kirjeldada: ärkan hommikul hoopis teises toas ,mitte seal kus tavaliselt olen harjunud magama. Põhjuseks ,et naine ei lasknud voodisse ,kuna ma norskavat täis peaga jubedalt. Edasi läheb nii- keel on suulaega kokkukleepunud ja kraanist tuleb ainult sooja vett. Hetkeks lohistan ennast kohalikku õllekioski ja siis kahe vatiteki alla ,kuid ikka on värinad. Tavaline mõte ,kui neid üldse siis pähe tuleb on see ,et enam ei joo. Telefoni lülitan välja ja plikal käsin öelda ,et kodus mind pole. Järgmisel öösel magan silmad lahti ja rohelised mehikesed ,keda näen pole teps mitte FCF-i mängijad Lillekülas vaid pisikesed saatanad.Teisel hommikul hakkan juba kontaktivõimeliseks muutuma ning naine lisab pildile ka hääle. Sellised on minu pohmakad laias laastus . Äkki on veel hullemaid?
      Ootaks huviga vastukaja.
      ei tahaks uskuda et sellest veel hullemaid oleks

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

        MInu pohmelliskaalal (10 palliskaala)oleks eelpool kirjeldatud pohmellil kuskil 8-9 punkti.On olnud juhuseid,kus tuleb pohmasepeaga tohtrite poole pöörduda ja uskuge mind ....see on jube.Siis pole enam küsimus selles,kas rohelised mehikesed on flora süsteemist,et kas nad mitte pole sehvid,kes valvavad põrguväravat .
        aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

          pohmellide spekter on kahtlemata äärmiselt lai ja annab tänuväärset materjali seda uurivatele entusiastidele. mind isiklikult on aga alati pisut rohkem erutanud meetodid millega pohmelli ravitakse. eks igaühel ole oma rituaal - kes sööb kurke, kes võtab peaparandust. see viimane on minul jällegi võimatu, tilkagi ei lähe sisse. niisiis ravist: 1. joon mullidega vett palju-palju (lasen naisel voodisse tuua)
          2. söön \"Võiroosis\" seljankat
          3. kannatan niikaua kui vähegi suudan ja käin siis sital ära ja ootan 10 minutit. kergema pohmelli puhul on see juba tavaliselt piisav.
          raskemal juhul:
          4. joon veel vett
          5. üritan oksendada (õnnestub harva)
          5a. nuusutan kaenlaalust ja üritan veel
          5b. pesen kaua-kaua hambaid
          6. vaatan teleturgu
          7. kodujuust,hapukoor ja kurkide pealt vesi
          8. kui kogu ravi juures pole jätkuvalt terveks saanud siis kehtib minu puhul jällegi rusikareegel, et õhtul kella kaheksaks on tervis igal juhul korras

          samas olen väga huvitatud, kuidas te nimetatud nähtust ravite.
          ps. aspiriin on cheat
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

            Teoreetikud väidavad,et abistavaks tegevuseks on higistamine. ise ei ole seda proovinud ja ei taha kah. Alka Seltzer(või midagi taolist) pidavat aitama...Ohtralt naatriumi ja magneesiumi ning magusat pidavat olukorda leevendama.
            Alati on võimalus end uuesti pildituks juua ja pohmell üle viia tulevastele päevadele.

            Kõige huvitavam on iga viie minuti tagant ropsida ja uuesti sooja vett peale juua.Kui sellise tegevusega on möödunud kuus tundi siis peaks ka pohm kadund olema,teoorias siiski..

            Jooge ühte marki ja enne oletatavat uinumist tõmmake sisse tsitramooni(rõvedalt kõlab küll) tablett(kui seda ikke müüakse) ja hommikul veel üks. Hommikul väldi teisi inimesi ja haukuvaid koeri. Laulev neeger kõrva ääres ei tule ka kasuks.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

              Originally posted by tembuu


              Teoreetikud väidavad,et abistavaks tegevuseks on higistamine. ise ei ole seda proovinud ja ei taha kah.
              Pohmas peagi trenni või võistlustele minna......Esimesed 20-30 minutit on põrgupiinad, siis kui higi juba korralikult lahti võtab, läheb järsku tunduvalt kergemaks. Janu võiks samal ajal kustutada mingeid karbohüdraate jms sisaldavaid jooke tarbides.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                Parameedikud soovitavad Goldrexi ja teisi C-vitamiini peal gripi ja peavalu rohtusid. Ja pärast õllesummerit on selle januga üldse kuidagi halvasti, sest nii sinist esmaspäeva pole tükk aega olnud, ikkagi pohmakat viie päeva eest.
                tulevik on tunni aja pärast

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                  Originally posted by gianluca


                  Parameedikud soovitavad Goldrexi ja teisi C-vitamiini peal gripi ja peavalu rohtusid. Ja pärast õllesummerit on selle januga üldse kuidagi halvasti, sest nii sinist esmaspäeva pole tükk aega olnud, ikkagi pohmakat viie päeva eest.
                  õllekasl jõin 5 päeva järjest ja väga korralikult aga pohmakat ei olnd ykski päev ... aga jah siis sai kah 90% õlle joodud ja nagu õllega ma nii arjund et sllest pohmakat ei saa ... aga kui asi kangemate jookide peale läheb võib igast imesi juhtuda ... jäku mulle kah liiga ei tee ... see nii harjumuspärane ... ... aga jah peale liitrit viina soovin ma kyll 20 tundi ennast mitte liigutada :P

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                    Selle teema tahtsin ise üles tõmmata, aga nagu näha, jõudis Rootsi Kunn minust ette

                    Ma vaatan, et te siin saate jube ruttu pohmakast üle, tänuväärt nähtus muidugi, aga ma arvan, et teie edu peitub selles, et joote vähe või siis mitte kauem, kui ühe õhtu jutti

                    Minu jaoks esimene reegel on see, et ei tasu liiga kaua magada, sest siis on ärgates väga rõve olla, pigem tõusta üles, kui veel veidi vintis oled ja siis hakata mõistlike lahendusi leidma külmkapist või poeriiulitelt.

                    NB! On asju, mis pohmakaga tunduvad head, aga mida kindlasti ei tohi omale makku teisaldada...kõige ehedam näide on hapukurkide pealt marinaad
                    Palju räägitakse remontõlledest, aga minu praktika on näidanud, et kui hakkad ennast õllega remontima, siis läheb trall edasi ja pohmakas lükkub lihtsalt edasi mingi \"n\" ajaühiku. Mina olen juba pikemat aega praktiseerinud pohmeluse leevendamiseks long drinke ja siidreid või siis pits-paar-kolm (oleneb pohmakast) miskit likööri (magus asi aitab pohmaka vastu hästi, sest organism tahab magusat saada).
                    Hea asi on saun, sest higiga tulevad kõik mürgid välja, mis keresse kogunenud alkoholiga. Sauna miinus on muidugi see, et teda ei pruugi alati käepärast olla ja siis peab muude vahenditega läbi ajama.
                    Üldjuhul kulub minulgi palju mineraalvett ja vedelikku üldse. Süüa tasub kergemaid toite, näiteks keedetud asju (riis, kartul) ja muidugi supp. Asendamatud on ropult vitaminne sisaldavad toiduained. Hästi mõjuvad piimatooted. Vahend, mida ma ise kogu aeg kasutan, on jäätis - magus ja külm (tekitab sellise värskema tunde).
                    Alcaseltzerist nii palju, et algul sõidab katus täiesti ära sellest rohust, aga peale mingit aega läheb olemine tunduvalt paremaks, siiski kui sul on korralik pohmakas, siis ainult miskid ravitabletid ei aita - vaeva tuleb rohkem näha, et ennast elukõlbulikuks muuta.

                    Nüüd siis paar näidet asjade kohta, mis mul esinevad:
                    1. Iiveldus - sees keerab ikka jubedalt.
                    2. Hirm kõikvõimalike asjade ees.
                    3. Õudusunenäod ja isegi hallutsinatsioonid.
                    4. nn \"pohmahigi\" - selline rõvedalt kleepuv asi, mida tekib igale kehaosale ja mille tulemusena peab keegi kiskuma voodilinu selja ja kõhu küljest ära.
                    5. Kõikide inimeste perssesaatmisvajadus.
                    6. Hingamisraskused (need kestavad tavaliselt umbes kolm päeva peale tsüklit).
                    7. Absoluutne viitsimatus midagi konstruktiivset teha.
                    8. Pidev vedelikupuudus.
                    9. \"Tahaks jäätist\" - mõte.
                    10. Nonstop kõvastuma kippuv peenis.

                    Kindlasti ma unustasin midagi olulist, aga see ei oma tähtsust, sest põhiline, mis öelda oli, sai ka kirja pandud.
                    Ega siis muud midagi, kui et: cheers
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                      Loen teie postitusi ja mõtlen, et mul ikka sitaks vedanud ning täna õhtul ma küll välja ei lähe...........
                      Algselt postitas tank
                      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'RÕVE P

                        Originally posted by Kosk
                        NB! On asju, mis pohmakaga tunduvad head, aga mida kindlasti ei tohi omale makku teisaldada...kõige ehedam näide on hapukurkide pealt marinaad
                        Miks seda siis mingil juhul ei tohiks?

                        miskit likööri (magus asi aitab pohmaka vastu hästi, sest organism tahab magusat saada).
                        Siinkohal vaidleks jälle, pohmell tehniliselt on ju organismi vedelikupuudus. Suhkur aga seob vedelikku (põhjus, miks Coca ja Sprite janu ei leevenda, kuigi reklaam vastupidist püüab väita). Samas see pohmaspäi likööripruukimine tundub nii segase ideena, et seda peaks lausa proovima mõnikord.. Võibolla homme või ülehomme hommikul..

                        Ise olen viimasel ajal abi otsinud ja saanud põhiliselt Aura ACE porgandiga vitamiinijoogist. Poolas proovisin sinna ka aspiriinitableti lahustada, kuid ilma on ikka parem.
                        ---
                        Juurde lisaks veel, et tomatimahl ja seljanka on ka suht lollikindlad variandid, kuid elu seni räigeima pohmakaga ei saanud ma enne ühtegi asja sees püsima, kui olin ära söönud taldrikutäie piima-makaronisuppi (sic!) ja joonud liitri värskat..
                        ---


                        Alo

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                          Eelpool kirjeldatud nähtudele lisaksin kõiksugu koordinatsiooni probleemid. Jalad ja käed liiguvad kuidagi aegluubis ja üldse mitte soovitud suunas.

                          Tegelen elektriga ja pingealustest töödest üritan neil päevadel küll võimalikult kaugele hoida või töötan hästi ettevaatlikult. Siiamaani on õnneks läinud.

                          Autoroolis tekitan ridamisi liiklusohtlikke olukordi, kuna jalad ei taha kuidagi õigeid pedaale tabada. Või siis unustan ennast mitmeks sekundiks tee asemel mingit tibi või õlleputkat vaatama.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                            proovige näiteks nii:

                            kõht peaks olema enamvähem tühi. siis ostke absinthi (kangus 60+) nii, et jätkub vähemalt 1/3 l näkku. jooge põlevana või lihtsalt soojalt, ärge lahjendage. kui saab otsa, siis jooge peale mingit orgaaniliste protsesside abil valmistatud jooki nt veini või õlut. kui seda teha reede õhtul, siis peaks parasjagu esmaspäevaks tervise korda saama.

                            head kudemist
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'RÕVE POHMELL\'

                              Originally posted by Kosk


                              Selle teema tahtsin ise üles tõmmata, aga nagu näha, jõudis Rootsi Kunn minust ette

                              Ma vaatan, et te siin saate jube ruttu pohmakast üle, tänuväärt nähtus muidugi, aga ma arvan, et teie edu peitub selles, et joote vähe või siis mitte kauem, kui ühe õhtu jutti

                              Minu jaoks esimene reegel on see, et ei tasu liiga kaua magada, sest siis on ärgates väga rõve olla, pigem tõusta üles, kui veel veidi vintis oled ja siis hakata mõistlike lahendusi leidma külmkapist või poeriiulitelt.

                              NB! On asju, mis pohmakaga tunduvad head, aga mida kindlasti ei tohi omale makku teisaldada...kõige ehedam näide on hapukurkide pealt marinaad
                              Palju räägitakse remontõlledest, aga minu praktika on näidanud, et kui hakkad ennast õllega remontima, siis läheb trall edasi ja pohmakas lükkub lihtsalt edasi mingi \"n\" ajaühiku. Mina olen juba pikemat aega praktiseerinud pohmeluse leevendamiseks long drinke ja siidreid või siis pits-paar-kolm (oleneb pohmakast) miskit likööri (magus asi aitab pohmaka vastu hästi, sest organism tahab magusat saada).
                              Hea asi on saun, sest higiga tulevad kõik mürgid välja, mis keresse kogunenud alkoholiga. Sauna miinus on muidugi see, et teda ei pruugi alati käepärast olla ja siis peab muude vahenditega läbi ajama.
                              Üldjuhul kulub minulgi palju mineraalvett ja vedelikku üldse. Süüa tasub kergemaid toite, näiteks keedetud asju (riis, kartul) ja muidugi supp. Asendamatud on ropult vitaminne sisaldavad toiduained. Hästi mõjuvad piimatooted. Vahend, mida ma ise kogu aeg kasutan, on jäätis - magus ja külm (tekitab sellise värskema tunde).
                              Alcaseltzerist nii palju, et algul sõidab katus täiesti ära sellest rohust, aga peale mingit aega läheb olemine tunduvalt paremaks, siiski kui sul on korralik pohmakas, siis ainult miskid ravitabletid ei aita - vaeva tuleb rohkem näha, et ennast elukõlbulikuks muuta.

                              Nüüd siis paar näidet asjade kohta, mis mul esinevad:
                              1. Iiveldus - sees keerab ikka jubedalt.
                              2. Hirm kõikvõimalike asjade ees.
                              3. Õudusunenäod ja isegi hallutsinatsioonid.
                              4. nn \"pohmahigi\" - selline rõvedalt kleepuv asi, mida tekib igale kehaosale ja mille tulemusena peab keegi kiskuma voodilinu selja ja kõhu küljest ära.
                              5. Kõikide inimeste perssesaatmisvajadus.
                              6. Hingamisraskused (need kestavad tavaliselt umbes kolm päeva peale tsüklit).
                              7. Absoluutne viitsimatus midagi konstruktiivset teha.
                              8. Pidev vedelikupuudus.
                              9. \"Tahaks jäätist\" - mõte.
                              10. Nonstop kõvastuma kippuv peenis.

                              Kindlasti ma unustasin midagi olulist, aga see ei oma tähtsust, sest põhiline, mis öelda oli, sai ka kirja pandud.
                              Ega siis muud midagi, kui et: cheers
                              ... punkt 10 ... siit teen ma kiire järelduse et Kosel on koguaeg kõva... fäninjad mõtelge selle üle järele...
                              RummaBastards!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X