320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esimene katse ärgata juba kell 12 oli kohutav ebaõnnestumine. Õhtuks sai jalad alla. Saigi lakkumise rekord tehtud aasta viimase päevaga, nii sobilik.
    Tervitused kõigile kaaskannatajatele-lõbutsejatele:
      Ah the hangover! A state that needs no introduction. C’mon on, we’ve all been there at least once in our lives, right? Laugh all you want at these poor folks. You know you’ve have done the exact same thing… at least once.           Jan. 1, 1942: A group of men sleep off their hangovers, while a lone pigeon drinks from a bowl of water.   Jan. 1, 1945     Employees of the Diamond Horseshoe in New York clean up the guests after a particularly convivial New Year’s party.            
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Kogu selle pühade ja uus aasta huinjaa peale sai joodud ainult üks pudel veini.
      eile null alksi ja netflix ja chill kell 1 magama.
      ärkad kell 8 ja jumala värske on olla.
      võtad kohvi ja loed lehti ja vaatad pilte ja kuuled sõpradelt, et kui läbusse sai joodud ja joomine ikka kestab.
      ja jõuad järeldusele, üldse ei kahetse, et ei mindud kuskile.
      wonderful.
      Nüüd sa eksisid küll teemaga. See siin on 'rõve pohmell' mitte 'tähelepanekuid elust enesest'
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Minge peale joomise lõpetamist magama, peale joomist tunde üleval olla ja ilma magamata pohmellini jõuda on päris jube.

        Kommentaar


          Ilusat lund, paha olla.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Ma ei mäleta millal viimati sai kella 6 hommikuni jämmitud.
            Kuku Klubi
            XBaar
            Woodstock
            Ja siis mingi kahtlane koobas kuskil Tatari tänaval, Peekri baari juures. Nime ei mäleta aga jube palju lohakaid oli. Pohmaka kiimasus on max levelil ja pealekas mõjub hästi hetkel.

            Kommentaar


              Lost Home ilmselt
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                Lost Home ilmselt
                Oli jaa see, tänks dareth! Mingi lohakas karjus turvamehele" Kas sa tead kes ma olen, ma paneks sulle kanaga makku" Ja siis lohaka sõbrad lubasid turvamehe ära taguda hiljem. Sain kohe aru kuhu ma sattunud olen.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Oli jaa see, tänks dareth! Mingi lohakas karjus turvamehele" Kas sa tead kes ma olen, ma paneks sulle kanaga makku" Ja siis lohaka sõbrad lubasid turvamehe ära taguda hiljem. Sain kohe aru kuhu ma sattunud olen.
                  Ma kui sattusin sinna kunagi hommikul väga vara ja arvasin, et ma olen üks jube inimene ning nägin mis seltskond seal on, siis ma sain rahus koju pohmakat põdema minna teadmises, et ma olen täitsa harju keskmine.

                  Kommentaar


                    Mul üks tuttav väitis ca kuu aega tagasi, et teda ei lastud seal uksest sisse, sest ei olnud piisavalt viisakalt riides.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Mis tal oli Ppgb särk seljas v?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Lost Home on jeps lege koht, päris palju viimasel ajal sattunud sinna. Molli pole veel saanud õnneks.

                        Kommentaar


                          Mega palav on õues.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            keegi ei joogi enam nii palju, et pohmakas oleks ning sureks täna?

                            Kommentaar


                              ma ei kujutanud enne tänast hommikut ette et üldse selline peavalu kunagi võimalik oleks
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Nope. Veel mitte. Etteruttavalt võin aga öelda, et mets saab ilu nautida järgmisel korral ning kodus istumise vorm peaks olema päris hea.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X