320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kannatasin ka.
    Samas räägitakse, et meil olla väga meeleolukas õhtu olnud. Ju peab uskuma.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Drinkwater on nimi, mis võiks tihemini meelde tulla.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        mul oli hästi meeles.

        Kommentaar


          https://www.vox.com/the-goods/2018/1...source=twitter
          täitsa huvitavad tähelepanekud ja mõned head nipid ka.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Rock muusika viktoriin mõjub tervisele halvasti.

            Kommentaar


              Sai siin üle pika aja linna peal käidud, et enne poksi algust veits aega surnuks lüüa. Loomulikult tõmbasin ennast nii kasti, et jäin enne esimest raundi magama.

              Mis me nüüd selle pohmakaga peale hakkame?

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Sai siin üle pika aja linna peal käidud, et enne poksi algust veits aega surnuks lüüa. Loomulikult tõmbasin ennast nii kasti, et jäin enne esimest raundi magama.

                Mis me nüüd selle pohmakaga peale hakkame?
                Mul karjub ka maks juba viiendat paeva appi. Hommikud ei ole toredad, aga siis avastad, et teeks uhe pealeka ja peale esimest on elu jalle ilus. Katlin ainult ei vasta enam.

                Kommentaar


                  OG Kange ja Taurusega Bailat mängida, oi bljäed
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Hakkasin kolmapäeval jooma, päris palju sai juua, mingi 6 hommikul oli vaja veel liiter taksoviina juurde tuua. 8 jäin magama ja üheksa tuleb kõne, et ou auto all. Unustasin ära, et pidin neljapäev maal vanavanematega jõule tähistama. Väga tore päev, ainult et mingi hetk ma sain kaineks ja peavalu oli täitsa mõnus, aga see kõik oli seda väärt. Nüüd võiks aasta viimase päevani kaine olla, aga laupäev ida-virumaa tripp ja seal on saanud tavaks igas peatuspunktis mõned shotid teha, ma viisaka inimesena ei ütle ei, kui sugulased pitsi ette panevad. Traditsioonid on tähtsad.

                      Kõik kellaajad on pluss-miinus tund. Kes selliseid asju mälus peaga täpselt mäletab. Pluss esialgu tundub kahtlane, et kell kuus hommikul taksoviina sebis, võis olla ikka veidi varem.

                      Lisa 2. Kui seal naabrite teemas halamine pihta hakkas, siis tuli väike higipiisk ette, et raudselt mingi minu sõprade teema, nv on neid karme tsükleid ja kõva muusikat päris palju olnud, aga see ossi teema rahustas maha, fucking ossid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Hakkasin kolmapäeval jooma, päris palju sai juua, mingi 6 hommikul oli vaja veel liiter taksoviina juurde tuua. 8 jäin magama ja üheksa tuleb kõne, et ou auto all. Unustasin ära, et pidin neljapäev maal vanavanematega jõule tähistama. Väga tore päev, ainult et mingi hetk ma sain kaineks ja peavalu oli täitsa mõnus, aga see kõik oli seda väärt. Nüüd võiks aasta viimase päevani kaine olla, aga laupäev ida-virumaa tripp ja seal on saanud tavaks igas peatuspunktis mõned shotid teha, ma viisaka inimesena ei ütle ei, kui sugulased pitsi ette panevad. Traditsioonid on tähtsad.

                        Kõik kellaajad on pluss-miinus tund. Kes selliseid asju mälus peaga täpselt mäletab. Pluss esialgu tundub kahtlane, et kell kuus hommikul taksoviina sebis, võis olla ikka veidi varem.
                        Oot, see taksoviina äri ikka veel eksisteerib? Ma mingi eelmine kuu üritasin sebida, kell 4 öösel aga mingit tulemust ei olnud. Tallinnas siis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Oot, see taksoviina äri ikka veel eksisteerib? Ma mingi eelmine kuu üritasin sebida, kell 4 öösel aga mingit tulemust ei olnud. Tallinnas siis.
                          Mu sõbrannal on mingi tuttav, kes vist veel tegeleb, tema kaudu olen saanud, aga üldiselt vist on vähemaks jäänud ja.

                          Kommentaar


                            kohtavalt kange kärrakka tihe püha on olnud. värin ei taha siiani ära kaduda
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Mu sõbrannal on mingi tuttav, kes vist veel tegeleb, tema kaudu olen saanud, aga üldiselt vist on vähemaks jäänud ja.
                              Vein saab kohe otsa. Karl, mis su sõbranna number on?

                              Kommentaar


                                Olin mälus, emaga sõidame just itta, ta iga aasta küsib, et mis narkootikume see aasta tegid, mälus Karl on alati aus, see aasta oli parem kui 2017,siis tegin aint peale, seekord tuli kolm or neli ainet ära.Telo hakkab tühjaks saama, next update tuleb homme, samas eile oli taksoviski, ei pruugi üle elada neid pitse. Ma sebin sulle mingid numbrid kui kaineks saan, kui just keegi siint ette ei jõua. Kerge edit, kui tahad sebida, siis ei saa. Tal kuri vene isa, taob kõik kosilased ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X