320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kui sitt see kogemus olema peab, et lõplikult loobuda, vähemalt kange alkoholi ebamõistlikust pruukimisest? Mul on üle nädalavahetuse nii vilets olla, et nendel hetkedel luban pidevalt, et see on viimane kord kui end segi tõmban. Reaalne pilt on aga selline, et kui juba kesknädalal esimesi õlletiire ei tee, siis hiljemalt laupäeva hommikuks on ikka samm sassis ning keel pehme.
    7 tunnine mäluauk. Sisuliselt käisin 3-4 tundi linnas laaberdamas, aga ise ei mäleta, et kodust oleks väljagi saanud. Hommikul aga äratus WC põrandal, üks toss jalas, teine jalast ära. Kusjuures, enesetunne oli päris ok.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      7 tunnine mäluauk. Sisuliselt käisin 3-4 tundi linnas laaberdamas, aga ise ei mäleta, et kodust oleks väljagi saanud. Hommikul aga äratus WC põrandal, üks toss jalas, teine jalast ära. Kusjuures, enesetunne oli päris ok.
      Kui kõik välja tuleb, siis ei tulegi mingit erilist pohmakat. Vähemalt minul on nii.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Algselt postitas rauulo Vaata postitust
        Kui kõik välja tuleb, siis ei tulegi mingit erilist pohmakat. Vähemalt minul on nii.
        Õnnelik tegelane oled . Isiklik kogemus on mul vastupidine - kui juba ikka öösel üles tuleb, siis järgmine päev on garanteeritud raskekujuline pohmela...

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Kui sitt see kogemus olema peab, et lõplikult loobuda, vähemalt kange alkoholi ebamõistlikust pruukimisest? Mul on üle nädalavahetuse nii vilets olla, et nendel hetkedel luban pidevalt, et see on viimane kord kui end segi tõmban. Reaalne pilt on aga selline, et kui juba kesknädalal esimesi õlletiire ei tee, siis hiljemalt laupäeva hommikuks on ikka samm sassis ning keel pehme.
          Viimane viina nautimine lõppes mõned head aastad tagasi mälukaga ja sellele järgnenud elu kõige hullema tööpäevaga (laupäeval ).
          Pärast seda pole leidnud mitte mingit vajadust võtta lonksugi haljast valget, kuigi tuleb tunnistada, viski, brändi, konjak ja muu selline maitseb nüüd veel paremini
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Kui sitt see kogemus olema peab, et lõplikult loobuda, vähemalt kange alkoholi ebamõistlikust pruukimisest? Mul on üle nädalavahetuse nii vilets olla, et nendel hetkedel luban pidevalt, et see on viimane kord kui end segi tõmban. Reaalne pilt on aga selline, et kui juba kesknädalal esimesi õlletiire ei tee, siis hiljemalt laupäeva hommikuks on ikka samm sassis ning keel pehme.
            Ma tunnen Sinu pärast muret.
            Mul endal väga varjaases nooruses õnnestus ka igasugune viina soov korraliku ületarbimisega eemale ajada, kestis see umbes aasta. Seejärel sai paar aastat aeg-ajalt tarbitud ja siis ühel heal päeval ilma mingi mõjuva põhjuseta hakkas viin jälle vastu - juba lõhn paneb mao kergelt kokku tõmbuma, et sellest ikka eemal hoiaks. Samas õllest pole mind miski eemale hoidnud, kuigi pean siinohal ütlema, et alkoholimaias pole ma kunagi olnud ning samuti pole ma aru saanud hommikustest peale võtmistest - kuidas see üldse võimalik on?
            Hetkel olen aga juba üle nelja kuu täielikult alkoholivaba olnud. Kui alguses teatud põhjusega, siis nüüd pigem juba väljakutsena
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              valesti joote viina kallid seltsimehed. viina tuleb juua ikka pitsist laua taga ja korraliku sakuskaga omal valikul, mitte kangi all naeratust peale kulistades.
              ma jõin niimoodi sõbraga 1kord terve liitri ära nii et sai hiljem veel kõrtsu minna.
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                Algselt postitas mg Vaata postitust
                valesti joote viina kallid seltsimehed. viina tuleb juua ikka pitsist laua taga ja korraliku sakuskaga omal valikul, mitte kangi all naeratust peale kulistades.
                ma jõin niimoodi sõbraga 1kord terve liitri ära nii et sai hiljem veel kõrtsu minna.
                word.
                kugi viimased 3 aastat, alates sellest ajast kui Eestist lahkusin, pole viina eriti joonud. pitsi kyll ei sylita, kuid yle 1-2 pitsi ikka ei v6ta.
                ylikooli ajal sai peaaegu iga n2dalavahetusega 3-4 pudelit s6pradega 2ra joodud

                e: k6ige hullem pohmakas.
                Naabripoiss pakkus v2lja plaani, et teeme v2ikse sauna- ja filmi6htu. Et polnud ammu n2inud, siis polnud midagi selle plaani vastu.
                Ostsime kumbki 0,7l viinuskad, palju v6ileivamaterjali, heeringat, hapukurki, marineeritud seeni ja muud head paremat.
                Alustasime kuskil 8 paiku 6htul. Vaatasime 2-3 filmi, k2isime saunas, ajasime juttu elust olust, ning kui kella 7 paiku hommikul lahkusin oli tuju hea ja viin k6ik 2ra joodud. Ahjaa, tubakat sai ka ohtralt tarvitatud.
                eniveis. magama sain kuskil 7 paiku ja 2rkasin kella 2 paiku ylesse. L2ksin k66ki, s6in k6ike mis sisse mahtus. Pool tundi hiljem oli k6ik mu maost v2ljas ja v2risesin voodis, metsiku k6huvaluga, kylm higi otsaees. j2in uuesti magama.
                Kella 6 paiku 2rkasin, j6in 1l veekannu tyhjaks ja siis oksendasin sinna sisse, peaaegu triiki t2is. uuesti magama.
                Kella 9 paiku 6htul 2rgates m6tlesin, et v2rske 6hk teeb oleku paremaks. teel naabripoisi poole oksendasin veelkord, seekord juba maohapet. Ei tahtnud esialgu v2ljagi tulla, kuid n2pud kurku lykates sain hakkama. Selline rohekas pask oli, seda n2hes tuli okse uuesti, seekord automaatselt.
                Ning kui j6udsin naabripoisi poole, siis tuli v2lja, et tal sama seis. terve p2ev oksendanud ja maganud
                jube, jube kogemus.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Kui sitt see kogemus olema peab, et lõplikult loobuda, vähemalt kange alkoholi ebamõistlikust pruukimisest? Mul on üle nädalavahetuse nii vilets olla, et nendel hetkedel luban pidevalt, et see on viimane kord kui end segi tõmban. Reaalne pilt on aga selline, et kui juba kesknädalal esimesi õlletiire ei tee, siis hiljemalt laupäeva hommikuks on ikka samm sassis ning keel pehme.
                  No kirjeldan siis oma kogemust. Algas kõik sellega, et mõtlesime sõbraga rahulikult juua õhtul ning hiljem piiluda vanalinna, ostsime suured siidrid ja sai neid lakutud niisama. Mingit eritlist "efekti" ei tekkinud ja polnud vaja kah aga igastahes, kui olime vanalinna jõudnud siis oli tunne nagu oleks keegi needuse peale pannud ja alati peab ostma " kõige kangemat ja hullemat" shotti.
                  Väga lühikese ajaga läks kõrist alla vähemalt üle 10 B-52 shoti (sai ostetud 5seid kandikuid ja sõbraga kahepeale ära joodud), lisaks absinti mõnusas koguses ja õhtu lõpus otsustasin välismaalastele tõestada, kui võimas on eestlase kõri - tegime B-52 shoti aga palusin baarmenil teha shotid kangemad - pani absinti juurde. Peale seda oli täielik tuumapomm, reaalselt millestki aru ei saanud ja olin ikka täiesti laiali kuni lõpuks taksos olin ja palusin seisma jääda, sest jook tahtis välja tulla.
                  Pohmakas kestis ligi 3 päeva, esimene päev oli täiesti kohutav - midagi sees ei püsinud, klaasi vett ära jõid, siis tundsid kuidas 1-2 minuti pärast pead poti juurde minema, sest tuleb välja - ja tuli kah alati välja kohe. Söögist pole mõtet siin rääkidagi.
                  Teine päev oli nagu tavaline pohmakas - tunne nagu oleks rongi alla jäänud ,energiat pole, liigesed haiged ja lihtsalt pask olla.
                  Kolmas päev oli uimane ja selline tunne nagu oleks koomast ärganud, energiat siiani polnud ja maailm käis kuidagi nii kiirelt.

                  Igastahes seda postitust kirjutades hakkas shottidest ja absindist rääkides reaalselt kõhus keerama, sest seda jama ei pruugi ma enam ilmselt kunagi. Igastahes jah soovitus sulle - joo kõige kangemaid SHOTTE, jah joo shote. Mingid rummikoksid ja asjad unusta ära vaid ainult kangeid ja põlevaid shotte panegi niikaua kuni pilt on eest, siis raudselt tahad võõrutusravile.

                  Kommentaar


                    Heh, puhtjuhuslikult sattus loetavast raamatus ette üks tsitaat alkoholi kohta.

                    "Ainuke tõhus ravim alkoholi vastu on oksendusvahend, mis toob teid arusaamisele, et ei saa armastada midagi niisugust, mis teid puruhaigeks teeb"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      word.
                      kugi viimased 3 aastat, alates sellest ajast kui Eestist lahkusin, pole viina eriti joonud. pitsi kyll ei sylita, kuid yle 1-2 pitsi ikka ei v6ta.
                      ylikooli ajal sai peaaegu iga n2dalavahetusega 3-4 pudelit s6pradega 2ra joodud

                      e: k6ige hullem pohmakas.
                      Naabripoiss pakkus v2lja plaani, et teeme v2ikse sauna- ja filmi6htu. Et polnud ammu n2inud, siis polnud midagi selle plaani vastu.
                      Ostsime kumbki 0,7l viinuskad, palju v6ileivamaterjali, heeringat, hapukurki, marineeritud seeni ja muud head paremat.
                      Alustasime kuskil 8 paiku 6htul. Vaatasime 2-3 filmi, k2isime saunas, ajasime juttu elust olust, ning kui kella 7 paiku hommikul lahkusin oli tuju hea ja viin k6ik 2ra joodud. Ahjaa, tubakat sai ka ohtralt tarvitatud.
                      eniveis. magama sain kuskil 7 paiku ja 2rkasin kella 2 paiku ylesse. L2ksin k66ki, s6in k6ike mis sisse mahtus. Pool tundi hiljem oli k6ik mu maost v2ljas ja v2risesin voodis, metsiku k6huvaluga, kylm higi otsaees. j2in uuesti magama.
                      Kella 6 paiku 2rkasin, j6in 1l veekannu tyhjaks ja siis oksendasin sinna sisse, peaaegu triiki t2is. uuesti magama.
                      Kella 9 paiku 6htul 2rgates m6tlesin, et v2rske 6hk teeb oleku paremaks. teel naabripoisi poole oksendasin veelkord, seekord juba maohapet. Ei tahtnud esialgu v2ljagi tulla, kuid n2pud kurku lykates sain hakkama. Selline rohekas pask oli, seda n2hes tuli okse uuesti, seekord automaatselt.
                      Ning kui j6udsin naabripoisi poole, siis tuli v2lja, et tal sama seis. terve p2ev oksendanud ja maganud
                      jube, jube kogemus.
                      heeringas oli ilmselt vana.

                      Kommentaar


                        Kroonika on Eesti mahukaim meelelahutusajakiri. Iganädalane ajakiri toob lugejateni kaadritaguse elu, telestaaride lood, glamuursed peod ja pulmad.
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          pullikaka
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            oi jah mida ma eile korda suutsin saata.. masendav

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              heeringas oli ilmselt vana.
                              ilmselgelt
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                milleks alla anda?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X