Lehekülg 1, kokku 6 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 120
    Amatöör Kasutaja Svenniid avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2007

Question Küsimused otsivad vastuseid

Ma ei osanud alateemat sellele küsimusele valida, siis panen siia.
    Kuskilt ammu ammu jäi meelde kui keegi viitas artiklile, milles oli uuritud kui palju mõjutavad kesknädala mängud mängijaid. Oli vist isegi protsentuaalselt välja toodud mingid näitajad. Ehk siis otsin artiklit, miks peaks panustama tiimidele nädalavahetusel, kes nädala keskel ei mänginud.

Anyone?

Administraator Kasutaja Tanel avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
    Ma ei osanud alateemat sellele küsimusele valida, siis panen siia.
    Kuskilt ammu ammu jäi meelde kui keegi viitas artiklile, milles oli uuritud kui palju mõjutavad kesknädala mängud mängijaid. Oli vist isegi protsentuaalselt välja toodud mingid näitajad. Ehk siis otsin artiklit, miks peaks panustama tiimidele nädalavahetusel, kes nädala keskel ei mänginud.

Anyone?
    Selliseks asjaks võib kas üldise küsimuste teema teha või küsida näiteks koefitsiendi väärtuse all.

Aga võid vaadata näiteks seda: http://www.pinnaclesports.com/en/bet...hangover-exist

Aga üldiselt... selliste asjade puhul tasub alati arvestada sellega, et see on tõenäoliselt mingil määral juba kontori koefitsientidesse sisse arvutatud, sest sellest on juba viimasel ajal päris palju räägitud.

Ehk skeem "see meeskond mängis Eurooopa liigat, ma mängin nende vastu" jätaks pikas perspektiivis tõenäoliselt miinusesse.

Selle faktoriga ma soovitaks kaks asja:

1) kui sul on oma koefitsientide arvutamise protsess, siis see sisse arvestada.
    2) lihtlabasem panustaja võib lihtsalt võtta variandi, et mitte panustada tiimidele, kes Euroopa liigas mängisid ja samas, kui nende vastase lootusi analüüsida, ei tasuks vastase Euroopa liigas mängimist automaatselt rivaalile boonuseks lugeda.
    Viimati muudetud Tanel poolt : 20.12.14 at 17:25

Administraator Kasutaja Tanel avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Question Küsimused otsivad vastuseid

Tegin üldiste küsimuste jaoks ka teema. Neid kipub siin päris palju olema ehk kulub ära.
    Viimati muudetud Tanel poolt : 20.12.14 at 17:34

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Selliseks asjaks võib kas üldise küsimuste teema teha või küsida näiteks koefitsiendi väärtuse all.

Aga võid vaadata näiteks seda: http://www.pinnaclesports.com/en/bet...hangover-exist

Aga üldiselt... selliste asjade puhul tasub alati arvestada sellega, et see on tõenäoliselt mingil määral juba kontori koefitsientidesse sisse arvutatud, sest sellest on juba viimasel ajal päris palju räägitud.

Ehk skeem "see meeskond mängis Eurooopa liigat, ma mängin nende vastu" jätaks pikas perspektiivis tõenäoliselt miinusesse.
    Minu teada kihlveokontorid sellist fakti mängu koefitsendi arvutamisel ei arvesta, seega esialgne koefitsent jääb sellest infost sõltumatuks, pigem mõjutavad euromängu järgse liigamängu koefitsenti panustajad, kes selle info põhjal panuseid teevad.

Asjahuviline Kasutaja Sonderfern avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Panen siia teemasse üldise küsimuse.

Nimelt küsimus betfair lay beti kohta? Kuidas asi toimib?

Ma toon konkreetse näite: algaval nädalavahetusel mängivad Barclays Hull vs Newcastle. Bet365 pakub viigile koef. 3.25, samal ajal pakub betfair viigile lay 3.35 (ehk siis see, et viik ei toimu)
    Tavaloogika ja amatööri jaoks tundub puhas profit? Reaalselt kindlasti mitte, milles on catch?

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
    Panen siia teemasse üldise küsimuse.

Nimelt küsimus betfair lay beti kohta? Kuidas asi toimib?

Ma toon konkreetse näite: algaval nädalavahetusel mängivad Barclays Hull vs Newcastle. Bet365 pakub viigile koef. 3.25, samal ajal pakub betfair viigile lay 3.35 (ehk siis see, et viik ei toimu)
    Tavaloogika ja amatööri jaoks tundub puhas profit? Reaalselt kindlasti mitte, milles on catch?
    Catch on selles, et sa riskid suure summaga, et viiki ei toimu. Kasutan sinu poolt toodud koefitsiente antud näites.

Näiteks kui sa lay'd ehk siis tahad 100 eurot võita, siis sinu kontolt võetakse 235 eurot. Kui ei toimu viiki, saad oma 235 eurot tagasi ja lisaks 100 eurot võitva panuse puhul. Kui viik toimub, siis sa jääd ilma 235-st eurost.

Lay on põhimõtteliselt see, et sa annad mingisuguse summa panti (235), et võita (100) valitud panus.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Eesti koondislane Kasutaja Amos avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2009

Algupärane

Tänud vastamast

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Amos Vaata postitust
    Tänud vastamast
    Unustasid kontot vahetada? Varasemalt jäi üks konto ühendamata?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja Amos avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2009

Algupärane

Ei, lihtsalt algselt küsimuse esitanu ei ole vastanud ning mulle pakkus ka vastus huvi.

Aga Tofoa mis sul juhtus? Tampax ja šokolaad sai otsa?

Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Küsimus sissemaksete boonuse kohta. Kas boonuse läbimängimiseks võib raha juurde ka kanda? (kasutades nii nimetatud "matched bettingut" Betfair exchange abil)

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

küsimus Aasia liinide kohta.

mida tähendab "kokku väravaid" under 0.25 võrdluses under 0.5?

alla nulli ju ei saa lüüa. kas arvestatakse lisaaega vms?

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma olen ise näinud AH - või + 0,25. Aga Over/under 0,25 on väga imelik. Ja Under 0,25 ei anna ju mingit väärtust võrreldes 0,5-ga. Kus sa sellist asja nägid?

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Noh panustad U0,25, siis pool summast mängib, poole saad niisama tagasi.

Ma ise küll pointi ei taipa hetkel.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Kahtlane. Ehk on nad selle u 0.25 hulka OT ka arvestanud? Hence the big odds?

Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Tegin ka Olybeti konto ära. Päris õudne näeb välja. On seal draw no bet olemas üldse?

Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
    Tegin ka Olybeti konto ära. Päris õudne näeb välja. On seal draw no bet olemas üldse?
    roheline mina... AH 0 siiski menüüs.

Purjus Klopp Kasutaja sanderos avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Triobetis kui valida väljamakseks Bank Transfer ( väidetavalt teevad asja ära 1-3 tööpäevaga), reaalsuses kuidas on? On lootust saada homme (loe:täna) reedel raha kätte?

Meeskonnaliige Kasutaja Seti avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas sanderos Vaata postitust
    Triobetis kui valida väljamakseks Bank Transfer ( väidetavalt teevad asja ära 1-3 tööpäevaga), reaalsuses kuidas on? On lootust saada homme (loe:täna) reedel raha kätte?
    See 1-3 päeva vastab täiesti tõele, samas kohe järgmisel päeval olen väga harva raha kätte saanud. Väike lootus siiski on.
    "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Milliseid koefitsientide võrdlemise lehekülgi soovitate? Ise olen kasutanud betexplorerit mis mulle väga meeldib lihtsuse ja konkreetsuse tõttu. Samas näiteks marathonbet on sealt puudu, rääkimata tonydest ja triodest aga need annab andeks.

Seega, kas oskaks keegi midagi alternatiiviks pakkuda?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud