320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Küsimused otsivad vastuseid

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsimused otsivad vastuseid

    Ma ei osanud alateemat sellele küsimusele valida, siis panen siia.
    Kuskilt ammu ammu jäi meelde kui keegi viitas artiklile, milles oli uuritud kui palju mõjutavad kesknädala mängud mängijaid. Oli vist isegi protsentuaalselt välja toodud mingid näitajad. Ehk siis otsin artiklit, miks peaks panustama tiimidele nädalavahetusel, kes nädala keskel ei mänginud.

    Anyone?

    #2
    Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
    Ma ei osanud alateemat sellele küsimusele valida, siis panen siia.
    Kuskilt ammu ammu jäi meelde kui keegi viitas artiklile, milles oli uuritud kui palju mõjutavad kesknädala mängud mängijaid. Oli vist isegi protsentuaalselt välja toodud mingid näitajad. Ehk siis otsin artiklit, miks peaks panustama tiimidele nädalavahetusel, kes nädala keskel ei mänginud.

    Anyone?
    Selliseks asjaks võib kas üldise küsimuste teema teha või küsida näiteks koefitsiendi väärtuse all.

    Aga võid vaadata näiteks seda: http://www.pinnaclesports.com/en/bet...hangover-exist

    Aga üldiselt... selliste asjade puhul tasub alati arvestada sellega, et see on tõenäoliselt mingil määral juba kontori koefitsientidesse sisse arvutatud, sest sellest on juba viimasel ajal päris palju räägitud.

    Ehk skeem "see meeskond mängis Eurooopa liigat, ma mängin nende vastu" jätaks pikas perspektiivis tõenäoliselt miinusesse.

    Selle faktoriga ma soovitaks kaks asja:

    1) kui sul on oma koefitsientide arvutamise protsess, siis see sisse arvestada.
    2) lihtlabasem panustaja võib lihtsalt võtta variandi, et mitte panustada tiimidele, kes Euroopa liigas mängisid ja samas, kui nende vastase lootusi analüüsida, ei tasuks vastase Euroopa liigas mängimist automaatselt rivaalile boonuseks lugeda.
    Last edited by Tanel; 20.12.14, 17:25.
    sigpic

    Kommentaar


      #3
      Küsimused otsivad vastuseid

      Tegin üldiste küsimuste jaoks ka teema. Neid kipub siin päris palju olema ehk kulub ära.
      Last edited by Tanel; 20.12.14, 17:34.
      sigpic

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Selliseks asjaks võib kas üldise küsimuste teema teha või küsida näiteks koefitsiendi väärtuse all.

        Aga võid vaadata näiteks seda: http://www.pinnaclesports.com/en/bet...hangover-exist

        Aga üldiselt... selliste asjade puhul tasub alati arvestada sellega, et see on tõenäoliselt mingil määral juba kontori koefitsientidesse sisse arvutatud, sest sellest on juba viimasel ajal päris palju räägitud.

        Ehk skeem "see meeskond mängis Eurooopa liigat, ma mängin nende vastu" jätaks pikas perspektiivis tõenäoliselt miinusesse.
        Minu teada kihlveokontorid sellist fakti mängu koefitsendi arvutamisel ei arvesta, seega esialgne koefitsent jääb sellest infost sõltumatuks, pigem mõjutavad euromängu järgse liigamängu koefitsenti panustajad, kes selle info põhjal panuseid teevad.

        Kommentaar


          #5
          Panen siia teemasse üldise küsimuse.

          Nimelt küsimus betfair lay beti kohta? Kuidas asi toimib?

          Ma toon konkreetse näite: algaval nädalavahetusel mängivad Barclays Hull vs Newcastle. Bet365 pakub viigile koef. 3.25, samal ajal pakub betfair viigile lay 3.35 (ehk siis see, et viik ei toimu)
          Tavaloogika ja amatööri jaoks tundub puhas profit? Reaalselt kindlasti mitte, milles on catch?

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
            Panen siia teemasse üldise küsimuse.

            Nimelt küsimus betfair lay beti kohta? Kuidas asi toimib?

            Ma toon konkreetse näite: algaval nädalavahetusel mängivad Barclays Hull vs Newcastle. Bet365 pakub viigile koef. 3.25, samal ajal pakub betfair viigile lay 3.35 (ehk siis see, et viik ei toimu)
            Tavaloogika ja amatööri jaoks tundub puhas profit? Reaalselt kindlasti mitte, milles on catch?
            Catch on selles, et sa riskid suure summaga, et viiki ei toimu. Kasutan sinu poolt toodud koefitsiente antud näites.

            Näiteks kui sa lay'd ehk siis tahad 100 eurot võita, siis sinu kontolt võetakse 235 eurot. Kui ei toimu viiki, saad oma 235 eurot tagasi ja lisaks 100 eurot võitva panuse puhul. Kui viik toimub, siis sa jääd ilma 235-st eurost.

            Lay on põhimõtteliselt see, et sa annad mingisuguse summa panti (235), et võita (100) valitud panus.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              #7
              Tänud vastamast

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                Tänud vastamast
                Unustasid kontot vahetada? Varasemalt jäi üks konto ühendamata?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #9
                  Ei, lihtsalt algselt küsimuse esitanu ei ole vastanud ning mulle pakkus ka vastus huvi.

                  Aga Tofoa mis sul juhtus? Tampax ja šokolaad sai otsa?

                  Kommentaar


                    #10
                    Küsimus sissemaksete boonuse kohta. Kas boonuse läbimängimiseks võib raha juurde ka kanda? (kasutades nii nimetatud "matched bettingut" Betfair exchange abil)

                    Kommentaar


                      #11
                      küsimus Aasia liinide kohta.

                      mida tähendab "kokku väravaid" under 0.25 võrdluses under 0.5?

                      alla nulli ju ei saa lüüa. kas arvestatakse lisaaega vms?

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma olen ise näinud AH - või + 0,25. Aga Over/under 0,25 on väga imelik. Ja Under 0,25 ei anna ju mingit väärtust võrreldes 0,5-ga. Kus sa sellist asja nägid?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #13
                          PAF, Unibet

                          Unibet pakub parimaid ennustusvõimalusi Eesti kasiinomängijatele. Sind ootab põnev spordipanustamine ja live panustamine nii matšieelselt kui ka sündmuste ajal ja suurepärane mängukogemus turvalises keskkonnas. Tule Unibet.ee kliendiks ja avasta tipptasemel ennustusvõimalusi juba täna!

                          Lyö vetoa! Meillä on tuoreimmat livekertoimet ja tilastot kaikista suosikkiurheilulajeistasi. Rekisteröidy ilmaiseksi ja saa tervetuliaisbonus!
                          Lisatud failid

                          Kommentaar


                            #14
                            Noh panustad U0,25, siis pool summast mängib, poole saad niisama tagasi.

                            Ma ise küll pointi ei taipa hetkel.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #15
                              Kahtlane. Ehk on nad selle u 0.25 hulka OT ka arvestanud? Hence the big odds?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X