320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Küsimused otsivad vastuseid

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Tegin ka Olybeti konto ära. Päris õudne näeb välja. On seal draw no bet olemas üldse?

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
      Tegin ka Olybeti konto ära. Päris õudne näeb välja. On seal draw no bet olemas üldse?
      roheline mina... AH 0 siiski menüüs.

      Kommentaar


        #18
        Triobetis kui valida väljamakseks Bank Transfer ( väidetavalt teevad asja ära 1-3 tööpäevaga), reaalsuses kuidas on? On lootust saada homme (loe:täna) reedel raha kätte?
        sigpic

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas sanderos Vaata postitust
          Triobetis kui valida väljamakseks Bank Transfer ( väidetavalt teevad asja ära 1-3 tööpäevaga), reaalsuses kuidas on? On lootust saada homme (loe:täna) reedel raha kätte?
          See 1-3 päeva vastab täiesti tõele, samas kohe järgmisel päeval olen väga harva raha kätte saanud. Väike lootus siiski on.
          "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

          Kommentaar


            #20
            Milliseid koefitsientide võrdlemise lehekülgi soovitate? Ise olen kasutanud betexplorerit mis mulle väga meeldib lihtsuse ja konkreetsuse tõttu. Samas näiteks marathonbet on sealt puudu, rääkimata tonydest ja triodest aga need annab andeks.

            Seega, kas oskaks keegi midagi alternatiiviks pakkuda?

            Kommentaar


              #21
              Ma kasutan seda.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
                Milliseid koefitsientide võrdlemise lehekülgi soovitate? Ise olen kasutanud betexplorerit mis mulle väga meeldib lihtsuse ja konkreetsuse tõttu. Samas näiteks marathonbet on sealt puudu, rääkimata tonydest ja triodest aga need annab andeks.

                Seega, kas oskaks keegi midagi alternatiiviks pakkuda?
                Oddsportal ja, mille telekavaataja välja tõi. Sisse logides on valik päris mässiv.

                Tony on olemas seal, Unibet samuti. Triobet on sisuliselt olemas (Nordicbet).
                sigpic

                Kommentaar


                  #23
                  Hmm väga huvitav. Vaatasin lehe üle, küllaltki lihtsasti kasutatav ja tundus nagu okei.
                  Tegin kasutaja ka ära, vaatasin uuesti võrdlust. Voilaa kui suur valik!
                  Tänud väga hea soovituse eest!

                  Kommentaar


                    #24
                    Kombotasin eile PAOK -1 ja Barca võit. PAOK võitis 1-0 ja Barca samuti.
                    Kas saan oma panuse tagasi? Hetkel on märgitud "lost"
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      #25
                      Kas PAOK oli AH -1? Siis peaksid saama nii suure võidu, kui seda Barca võidukoefitsent oli.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #26
                        PAOK oli jah AH-1.
                        Pean kontoriga ühendust võtma. Bet365 muidu
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          #27
                          Bayern vs Mönchenglablalah on Bayern AH -2.5 @2.48 ja -2.75 @2.90

                          Kui nüüd Bayern võidab 3-0 ja ma panen 10€ -2.75 peale siis kas saan 29€ tagasi? Ma ikka ei saa sellest 0.25st aru...
                          Tänud vastuse eest ette ära!

                          Kommentaar


                            #28
                            Sa saad 5 eurot tagasi ja 5 korrutatakse võidukoefitsendiga.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #29
                              Hmm siis on ju mõistlik panna -2,5 @ 2,48... Juhul kui see 3:0 vms 3 väravaline võit tuleb võidad rohkem ju ja kui tuleb väiksem kaotad mõlemal juhul 10 või ei?

                              Kommentaar


                                #30
                                Pinnacle withdraw

                                Pole veel pinnaclega eriti kogemusi, seega küsin seda, et kas on normaalne, et pärast withdraw tegemist jääb cash balance samaks? Midagi vist ei tehta, enne kui väljamakse on võetud töötlusesse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X