320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Küsimused otsivad vastuseid

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Soovitage appi/site'i, kust saaks valitud mängudel push notificationeid kasutada. Varem oli Bet365 perf selleks, aga nüüd ei saa isegi telefonis sinna ligi.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas football2u Vaata postitust
      Soovitage appi/site'i, kust saaks valitud mängudel push notificationeid kasutada. Varem oli Bet365 perf selleks, aga nüüd ei saa isegi telefonis sinna ligi.
      FotMob
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas football2u Vaata postitust
        Soovitage appi/site'i, kust saaks valitud mängudel push notificationeid kasutada. Varem oli Bet365 perf selleks, aga nüüd ei saa isegi telefonis sinna ligi.
        Miks ei saa? Ma ise salvestasin 365sb.com lehe shortcutina home screenile ja notificationid toimivad ilusti.

        Kommentaar


          #79
          mida täpsemalt notifikeeritakse?

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
            mida täpsemalt notifikeeritakse?
            Mängudele mida ei vaata panen väravatele.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas QRkood Vaata postitust
              Miks ei saa? Ma ise salvestasin 365sb.com lehe shortcutina home screenile ja notificationid toimivad ilusti.
              Väga hea! Tavalingilt enam ei avanenud. Ja mu tuttavatel sama jama.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                #82
                Üritan Unibetist raha välja kanda. Tahtsid id kaardist pilte. Saatsin ja asi korras. Nüüd tahavad konto väljavõtet näha. Möh? Miks? Lihtsalt saadan enda väljavõtte neile? Naljakas..

                Kommentaar


                  #83
                  Krt arvutist vaadates seda teadet enam pole. Mobiilis on..mitte kottigi ei saa aru. Eks peab nende klienditeenindust piinama ikka.

                  Kommentaar


                    #84
                    Paras wtf jah, pole nende asi sinu konto väljavõtet vaadata. Või tahavad siis ehk lihtsalt kviitungit või maksekorraldust selle kohta kui tegid Unibeti sissemakse? See on nagu okei, ma arvan.

                    Kommentaar


                      #85
                      Jah, ka mul tahtsid. Panin filtri ühele päevale ja saatsin. Neid vist huvitab rohkem see konto number, sinu nimi jne. Aga Unibeti klienditeenindusega soovin edu.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #86
                        Klienditeenindusse saatsin 3 emaili. Mitte ühtegi vastust

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          Klienditeenindusse saatsin 3 emaili. Mitte ühtegi vastust
                          Mina sain nendega ühendust läbi inglisekeelse tšati. Siis hakkasid asjad liikuma.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #88
                            Täiesti kohutav on see klienditeenindus suhteliselt igalpool. Ma lihtsalt ei saa aru kuidas nad ise on nõus nii opereerima ja kas tõesti pole siis asjalikke klienditeenindajaid kuskilt võtta? Olybeti support näiteks eile ei teadnudki, et Dortmundi ja Monaco mäng edasi on lükatud. Kurat, see uudis oli igalpool esikülgedel + kõige suurem bettide arv peaks selle mängu peale jooksma, isegi kui väga spordihuviline pole, peaks nagu end kursis ikka maailmas toimuvaga hoidma. Aastast aastasse see jama nendega ja midagi ei muutu. Kui nüüd mõni teenusepakkuja suudaks end kokku võtta ja teha tõesti suurepärase klienditeeninduse (näiteks bet365 support oli lihtsalt super) suudaks nad palju-palju kliente endale meelitada. Pole ju suur investeering teha, võrreldes sellega mis nad võidaksid.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                              Täiesti kohutav on see klienditeenindus suhteliselt igalpool. Ma lihtsalt ei saa aru kuidas nad ise on nõus nii opereerima ja kas tõesti pole siis asjalikke klienditeenindajaid kuskilt võtta? Olybeti support näiteks eile ei teadnudki, et Dortmundi ja Monaco mäng edasi on lükatud. Kurat, see uudis oli igalpool esikülgedel + kõige suurem bettide arv peaks selle mängu peale jooksma, isegi kui väga spordihuviline pole, peaks nagu end kursis ikka maailmas toimuvaga hoidma. Aastast aastasse see jama nendega ja midagi ei muutu. Kui nüüd mõni teenusepakkuja suudaks end kokku võtta ja teha tõesti suurepärase klienditeeninduse (näiteks bet365 support oli lihtsalt super) suudaks nad palju-palju kliente endale meelitada. Pole ju suur investeering teha, võrreldes sellega mis nad võidaksid.
                              Ega need turgude laadijad ja jälgijad customer servicet sulle ei tee. Tihti on tegu ka ju naisterahvastega, kes nagunii ilmselt tööväliselt väga sporti ei jälgi.

                              Ja noh, teenuse saad ilmselt sama kvaliteetse kui on nende CS töötajate palgad.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                                Ega need turgude laadijad ja jälgijad customer servicet sulle ei tee. Tihti on tegu ka ju naisterahvastega, kes nagunii ilmselt tööväliselt väga sporti ei jälgi.

                                Ja noh, teenuse saad ilmselt sama kvaliteetse kui on nende CS töötajate palgad.
                                Sa ei saanud mu poindist aru. Minu mõte oligi selles, et kuna tegu on sellise mänguga kuhu läheb nii või naa suur kogus bette, peaks support sellega kursis olema.
                                Ütlesin ju, et supporti peab rohkem investeerima. See tähendabki, et tuleb teha koolitusi, tõsta palka, et saaks tööle selliseid inimesi kes jagavad asjast natukenegi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X