Lehekülg 1, kokku 4 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 63

Algupärane Soccerneti foorumi äpp

Androidi kasutajate rõõmustamiseks on nüüd Google Plays saadaval ka Soccerneti foorumi äpp: https://play.google.com/store/apps/d...occernet.forum

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wiiner Vaata postitust
    Androidi kasutajate rõõmustamiseks on nüüd Google Plays saadaval ka Soccerneti foorumi äpp: https://play.google.com/store/apps/d...occernet.forum
    Oskad öelda ka mis Androidi ta alla nõuab, et see mu Galaxy S3-ga (uusim mida võimaldab on 4.3) ei ühildu? Kuigi ma arvan, et nii või naa kasutaksin brauseri varianti edasi.
    BVB - Pärnu

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Oskad öelda ka mis Androidi ta alla nõuab, et see mu Galaxy S3-ga (uusim mida võimaldab on 4.3) ei ühildu? Kuigi ma arvan, et nii või naa kasutaksin brauseri varianti edasi.
    S3 peaks olema toetatud. Kas sa saad veateate paigaldamisel? Ja kas sul uudiste äpp toimib?
    Viimati muudetud wiiner poolt : 22.12.14 at 15:43

Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wiiner Vaata postitust
    S3 peaks olema toetatud. Kas sa saad veateate paigaldamisel? Ja kas sul uudiste äpp toimib?
    Uudiste äpp on telefonis ja toimib, foorumi puhul öeldakse Google Play lehel " Rakendus ei ühildu teie seadmega" ja ei lasta installeerida.
    BVB - Pärnu

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Portaalil ja foorumil sama ikoon. Mõistlikum oleks erinev teha, aga see on minu isiklik arvamus.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Algupärane

Uudiste äpp on telefonis ja toimib, foorumi puhul öeldakse Google Play lehel " Rakendus ei ühildu teie seadmega" ja ei lasta installeerida.
    Ok, uurin asja.

Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Portaalil ja foorumil sama ikoon. Mõistlikum oleks erinev teha, aga see on minu isiklik arvamus.
    Vägagi hea nõuanne. Enda puhul mainin ära mis seadmena minu telefoni Play poolt tuvastatakse - "RLE Samsung GT-I9300".
    BVB - Pärnu

vihreä-valko raidallinen Kasutaja ballack avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Wiiner kirjuta parem mis on targetVersionSDK ja mis minVersionSDK...nii lihtsam

Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Ok, otsustasin nüüd lõpuks "installi" vajutada ja seal on kirjas, et "Üksust ei saa teie seadme riigis installida". Mis on päris huvitav, sest aparaat on meie oma Tele2-est ostetud. Mis paganama riigist nad selle siis sisse tõid?
    BVB - Pärnu

Algupärane

LEVITAMINE NENDES RIIKIDES

Olete valinud 140 riiki ja kogu ülejäänud maailma
    Esitasin Google Playle sellise taotluse. "Võib kuluda paar tundi, kuni taotlus läbi vaadatakse." Aga pärast seda, ma loodan, peaks korras olema. (Enne oli ainult Eesti.)

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2009

Algupärane

ipad'i puhul pakutakse samuti googlest miskit alla laadida... ongi see nii mõeldud (ja kasutatav ios'iga) või lihtsalt tööõnnestus?
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Nooh?!
    Lisaks võiks olla selline nupuke nagu tavalisel foorumil- Märgi foorum loetuks.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas chac Vaata postitust
    ipad'i puhul pakutakse samuti googlest miskit alla laadida... ongi see nii mõeldud (ja kasutatav ios'iga) või lihtsalt tööõnnestus?
    Link on link, vahet pole ju millises keskkonnas sa seda vajutad. iOS-i rakendust aga veel pole.
    BVB - Pärnu

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2009

Algupärane

Link on link, vahet pole ju millises keskkonnas sa seda vajutad. iOS-i rakendust aga veel pole.
    a ei, vist väljendusin halvasti, häirib see et kui ipadiga webis soccerneti lehele lähen siis visatakse alati mingi lollakas allalaadimise teade, sellest saab muidugi mööda, aga tüütu on. eriti kui ta täiesti sisutu ka veel on.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas chac Vaata postitust
    a ei, vist väljendusin halvasti, häirib see et kui ipadiga webis soccerneti lehele lähen siis visatakse alati mingi lollakas allalaadimise teade, sellest saab muidugi mööda, aga tüütu on. eriti kui ta täiesti sisutu ka veel on.
    Ilmselt tüütu jah, arvatavasti näidatakse seda ilma OS-i kontrollimata aga mis ma siin ikka arvan.
    BVB - Pärnu

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Lisaks võiks olla selline nupuke nagu tavalisel foorumil- Märgi foorum loetuks.
    Winku, on siis teostatav?

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Ei ole vaja vastata, klaviatuur ja näpud kuluvad. Jaanalinnud, pea liiva alla, äkki unustatakse.

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Äpi kaudu ignore listi ei saagi panna?

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

"Mis uut" võiks olla kohe avalehel välja toodud. Tüütud lisaklikid.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Mind häirib ka see, et kui telefoni roteerida, siis viskab äppis kohe foorumi avalehele. St kui kuskil teemas telefon külili keerata, siis viskab kohe avalehele. Kas asi on minu telefonis või on see probleem ka teistel? Lisaks on lahendamata eelmine esitatud küsimus.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud