320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga Aastalõputurniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Nõmme Kolju Ultrad lasid oma lipu tuuri panna ja siis suur juht Myrgel kutsus politsei kõvad fännid küll. Huumor kuubis.


    Ultra life!!

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      Nõmme Kolju Ultrad lasid oma lipu tuuri panna ja siis suur juht Myrgel kutsus politsei kõvad fännid küll. Huumor kuubis.


      Ultra life!!
      Hahahahahhahahah, midagi uut päikese all. Kohe ummisjalu menti.

      Turniirist, kas Aksjonov reaalselt ei saa aru, et saaliturniir on midagi väga erinevat sellest mis suurel platsil saab. Väita saali pealt, et nad lööks Premiumis laineid on veidi lühinägelik. Nagu Mcgregor, kes arvas, et MMA pealt läheb teeb poksis tegusi.

      Kommentaar


        #78
        Teisalt, mida nõmmekad tegema oleksid pidanud? Kaklema?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Mehhanisaator
          Midaiganes peale mendi kutsumise. Sest: Eeestii poolitsei, Eesti politsei. On alla igasugu arvestus olev organisatsioon mis üritab olla nagu USA police. Vastikud, ülbed, kartvad olevused. Mentla on koht kuhu mina ei pöördu ühegi asja pärast. Parim ment on surnud ment.

          See on minu arvamus ja keegi seda muuta ei saa. Ma ei eelda, et teised nii peavad arvama aga andke andeks, sellise tühise asja peale kukkede juurde jooksmine on vähe kusine.

          Ma juba kujutan ette, kuidas foorumis olevad konstaablid või nendega seotud isikud tulevad mind läbi ravima ja mingeid situatsioone välja tooma. Ärge vaevuge.

          E: Kitsed tõid lipu välja kuskilt siis ???
          Ma ei hakka sind ümner kasvatama. Puhtalt sõnakasutuse järgi ütlen vaid, et nagu sinu arvates jääb ment mendiks, jääb ka pätt pätiks.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Stok
            Palju teenisid? :P

            Suur tänu Paidele, et põnevuse tagasi tõid, aga ei ole midagi öelda, Maardu oli pmst kõigist üle. On küll tähtsusetu ja mõttetu turniir, aga oleks tahtnud, et Tammeka oleks selle tähtsusetu ja mõttetu turniiri võitnud. 2010 turniir on seniajani meeles, Albertinho oli vist ka turniiri parim väravakütt tookord.
            Ainukene Maardu mäng mida täiesti algusest lõpuni kahe silmaga jälgisin oli n-ö finaal Tammekaga. Aga kui sul tuhhi on ja tehnikat ka, siis annab sees teha. Maardu tundis ilmselt kõige suuremat vajadust end tõestada, teadis kuidas aastalõpukal mängima peab (võitsid nt ka mullu esiliiga turna) ja said nüüdki kohe õige jalaga minema. Mulle tundub üldse, et vene satsidele sihuke mini-jalgpall klapib hästi.

            Võib ju öelda küll, et turniir on mõttetu ja eriti mõttetu meie proffidele. Risk end vigastada suur, eriti kui poolkõvalt peale lennata. Aastalõpukal edukas olla, siis see kaif ei kaalu seda üle kui pead aasta või pool suurest vutist kõrvale jääma ning mine tea mis pitseri see su karjäärile panna võib. Amatööridele kipub see turniir alles siis eriti mõttetu olevat kui kaotatakse. Võidutunnet/õnnestumist tahavad ju tegelikult kogeda kõik. Sõltub ainult kes kus palju nõus pingutama on.


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Turniirist, kas Aksjonov reaalselt ei saa aru, et saaliturniir on midagi väga erinevat sellest mis suurel platsil saab. Väita saali pealt, et nad lööks Premiumis laineid on veidi lühinägelik. Nagu Mcgregor, kes arvas, et MMA pealt läheb teeb poksis tegusi.
            Ma arvan, et Aksjonov saab aru, et sise ja välivärk on erinevad asjad. Samuti usun, et tal arvamus kohalikust jalgpallist ja selle tasemest ammu enne ära kujundatud, kui vaid selle ühe aastalõpuka pealt. Mul ei jäänud ka tema kommentaarist silma, et nad laineid lööma hakkaks. Kõik teavad, et Maardu saaks meistrikas kuidagi hakkama küll, aga kas see kuidagi on see, mis nad soovivad ja mis hinnaga see tuleb, see on nende otsus. Nad ise on kõige pädevamas positsioonis, et seda hinnata. Meile võib lihtsalt väljapaistev kas meeldida või mitte meeldida.

            Võitlusspordi maailmast ei tea ma suurt kottigi, aga kas McGregori hype ei olnud mitte meelega ülesklopsitud vaht, et auditoorium võimalikult suureks venitada ja võimalikult palju raha selle huvi pealt sisse kasseerida? Ehk siis puhas turundus, show, meelelahutus.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Ma ei hakka sind ümner kasvatama. Puhtalt sõnakasutuse järgi ütlen vaid, et nagu sinu arvates jääb ment mendiks, jääb ka pätt pätiks.
              Kahjuks suure tõenäosusega küll, eriti olukorras, kus lapsest saadik oled kokkupuutunud just MENTIDEGA ja mitte politseinikutega. Eriti vägevad on muidugi krimpolitsei töötajad. Pluss kohus ja prokuratuur, mis töötab pigem niiväga mitte demokraatlikel alustel.

              E: Mõttetu arutelu üldse, uhelemeeldib teisele mitte. Eks ta nii ole, pigem tagasi vuti teemade juurde.

              Kommentaar


                #82

                Võib ju öelda küll, et turniir on mõttetu ja eriti mõttetu meie proffidele. Risk end vigastada suur, eriti kui poolkõvalt peale lennata. Aastalõpukal edukas olla, siis see kaif ei kaalu seda üle kui pead aasta või pool suurest vutist kõrvale jääma ning mine tea mis pitseri see su karjäärile panna võib.
                Bulavkinil kuuldavasti ristatiside läks..
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  #83
                  Aga väga ootan, et eilne Karupoja baari muusikavideo avalikustatakse.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    Bulavkinil kuuldavasti ristatiside läks..
                    Mullu kaotas Tarvas aastalõpukal põlvevigastuse nahka enda 2016 hooaja kapteni, kellest tänavu sisuliselt terve aasta puudust tundsime. Kahjuks on vähemalt üks tõsine vigastus Premium liiga aastalõpukal, vaat et reegel (palju mänge lühikese perioodi jooksul ning väljaku eripärad + kes millise ettevalmistuse pealt tuleb, kõik mängivad sellele kaasa). Laksult meenub ka Jevdokimov, aga kindlasti on neid mehi veel ja veel. Samas mis teha, jalgpall on kontaktne ala nii või naa.

                    Kommentaar


                      #85
                      Neid põlvevigastusi on olnud nii palju, et see on kohutav... Iga aasta läheb paar profimängijat selle nahka.
                      Lõpetame ära selle klounaadi ja laseme proffidel puhata.
                      YNWA

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                        Neid põlvevigastusi on olnud nii palju, et see on kohutav... Iga aasta läheb paar profimängijat selle nahka.
                        Lõpetame ära selle klounaadi ja laseme proffidel puhata.
                        Aga keegi sunni neid mängima juu, ise tahavad.

                        Kommentaar


                          #87
                          Kas keegi leiab hetke, kui Bulavkin väidetavalt põlve vigastas, aga tahaks siiski öelda, et põlvetraumad on vuti kurb osa ja enamasti juhtuvad need just süütustes olukordades välisväljakutel.

                          Kommentaar


                            #88
                            Minule kui pealtvaatajale on päris tüütu, et see üks mängupäev nii pikk on ning mõlemad mängupäevad lõppevad pärast kella 10-t. See on ju selline perekeskne aeg ning ainult paadunud panustajad viitsivad kogu aeg jälgida. Muidugi on arusaadav, et ega seda Kalevi halli igavesti ka kasutada ei saa.

                            Samas järgmine aasta on 28.12-reede. Äkki prooviks vahelduse mõttes teha Premium Liiga turniiri kolmepäevaseks? Ja noh kõik võistkonnad ei peagi kõik 3 päeva mängima. Tallinna-välised kutsuks endiselt kaheks päevaks (ehk siis mängudegraafik nõuaks personaalset lähenemist).

                            Aga see on vaid üks ettepanek, mis ei ole vigastustega ja koosseisudega kuidagi seotud.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                              Neid põlvevigastusi on olnud nii palju, et see on kohutav... Iga aasta läheb paar profimängijat selle nahka.
                              Lõpetame ära selle klounaadi ja laseme proffidel puhata.
                              Ma olen selle peale igal aastal Aastalõputurniiri aegu mõelnud. Premium liiga turniiril on kokku 45 mängu, kõik kestavad 17 minutit - kokku seega sisuliselt 17 "suure jalgpalli" poolaega. Ma arvan, et ka päris jalgpallis ei ole mingisugune ime, kui kaheksa ja poole mängu kohta keegi natuke tõsisema vigastuse saab.
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                #90
                                Premium liiga turniiril on kokku 45 mängu, kõik kestavad 17 minutit - kokku seega sisuliselt 17 "suure jalgpalli" poolaega.
                                Aga nad ju vahetavad selle 17 minuti ajal?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X