320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Šveits - Eesti 27.03.2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Istu sisse endale alaarenud tropp. Kui Alliku sisse tuli siis sa panid automaatselt teleka kinni ja logisid foorumisse sisse ja edasi enam mängu ei vaadanud? Marek ütles kõik ära vist mis ma öelda tahtsin, aga tõesti - oleks siis et meil on 10 ründajat paremad kui Alliku kes kõik vääriksid koondise särgis igat minutit ja skooriks igas heas olukorras.

    Ja neile kes ütlevad et "Hümni laulmine pole oluline ja see pole lauluvõistlus" te võite ka sama asja endale sisse istuda mis budu. See on EESTI koondis, sa esindad EESTI riiki! Ei ole ju türa see tõesti mingi lauluvõistlus et sa pead laulda oskama nagu Pavarotti, aga austusest riigi vastu mida sa esindad võiks ju kasvõi natukenegi üritada, pole ju nii keeruline?

    Mängust - klassivahe oli tõesti tuntav, tunduvalt parema meeskonna kodus ka. Paar individuaalset viga ja mäng oli tehtud.Aga mängupildilt on meil ikka sitaks hullemaid mänge olnud.
    Sellega ma isegi ei nõustuks. Pehrssoni käpa all oli see küll üks üsna nadimaid.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
      Istu sisse endale alaarenud tropp. Kui Alliku sisse tuli siis sa panid automaatselt teleka kinni ja logisid foorumisse sisse ja edasi enam mängu ei vaadanud? Marek ütles kõik ära vist mis ma öelda tahtsin, aga tõesti - oleks siis et meil on 10 ründajat paremad kui Alliku kes kõik vääriksid koondise särgis igat minutit ja skooriks igas heas olukorras.

      Ja neile kes ütlevad et "Hümni laulmine pole oluline ja see pole lauluvõistlus" te võite ka sama asja endale sisse istuda mis budu. See on EESTI koondis, sa esindad EESTI riiki! Ei ole ju türa see tõesti mingi lauluvõistlus et sa pead laulda oskama nagu Pavarotti, aga austusest riigi vastu mida sa esindad võiks ju kasvõi natukenegi üritada, pole ju nii keeruline?

      Mängust - klassivahe oli tõesti tuntav, tunduvalt parema meeskonna kodus ka. Paar individuaalset viga ja mäng oli tehtud. Aga mängupildilt on meil ikka sitaks hullemaid mänge olnud.

      Ah see valiksari on juba nii kui nii seal samuses,siis pane ona ja ole selle kõigega rahul!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #93
        Rohkem kui pooled Šveitsi mängijad ei laulnud samuti hümni kaasa. Vaevalt nende fännid sellest nüüd nii erutatud oleks, nagu siin ollakse pärast iga mängu.
        Algselt postitas Plechazunga
        Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

        Hmm, that didn't really work.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Minu arust küll me seda "oma" ära pole mänginud. Selgelt alla selle "oma" oodatava taseme. Viik San Marinoga nah
          San Marino oli muidugi katastroof, aga ütleme, et õnnelik võit Sloveenia üle oli karmavõlg, mida oli vaja seal mängus tasuda.

          Üldiselt, algas valiktsükkel meile väga kehvas seisus kui suur osa koondislasi olid klubide ja mängupraktikata. Nii et no kust maalt me selle oma mängu joone tõmbame? Üle oma varju ei hüppa ja kui me oleksime tahtnud hoida elus lootusi finaalturniirist, siis seda me just tegema oleksimegi pidanud.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas budu Vaata postitust
            Ah see valiksari on juba nii kui nii seal samuses,siis pane ona ja ole selle kõigega rahul!
            Mis sellest vastusest sai? "Situ herneid valge vares!". Sa oledki vist ikka täiesti arengupeetusega ju? Mul hakkab kahju sust isegi...
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              #96
              Mida kuradit, ETV. Kas kokkuvõttena kõigi vooru mängude väravaid ei peaks näitama? Mitte ainult meie alagrupi omasid? Sügisel näidati ju kõiki.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                Mis sellest vastusest sai? "Situ herneid valge vares!". Sa oledki vist ikka täiesti arengupeetusega ju? Mul hakkab kahju sust isegi...
                sul on õigus oma arvamusele,kuna elame vabal maal! Lihtsalt sa ei olnud seda teksti väärt!
                Ja ära unusta,et üks asi on foorum ja teine reaalne elu! Palju õnne,kui foorum on sinu elu, minu oma mitte!

                Lõpetame siin kohas selle sitaloopimise ja ootame Piiroja lahkumismängu!
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #98
                  Ma ei ole just Zelinski kui kommentaatori fanaatik, aga tema tänased kibedad lõpulaused olid kahjuks naelapea pihta. Mitte klassivahe pärast ei kaotatud seda mängu, vaid võitlustahte puudulikkuse tõttu. Ma ei tea, misasja seal laagris tehti, mida Klavan läbi aegade parimaks tituleeris, aga mänguks seal küll ei valmistutud, sest mängus nägime taas viimastest aegadest nii tuttavlikku isutult ja tujutilt amorfse kooslusena olelevat massi sinistes särkides pallureid. Omavahelised ebakõlad, füüsilise kontakti pelgus, jätku- ja poololukordade lõpunivõitlemise asemel kiire taandumine ja/või nende osavõtmatu observeerimine paari sammu kauguselt (eriti "hiilgasid" sellega täna Antonov ja Dmitrijev), kinni vajuda lastud söödukanalitesse takerdumine jne.

                  Ei midagi ilusat, ei midagi positiivset. Tusaseks teeb.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                    Ja neile kes ütlevad et "Hümni laulmine pole oluline ja see pole lauluvõistlus" te võite ka sama asja endale sisse istuda mis budu. See on EESTI koondis, sa esindad EESTI riiki! Ei ole ju türa see tõesti mingi lauluvõistlus et sa pead laulda oskama nagu Pavarotti, aga austusest riigi vastu mida sa esindad võiks ju kasvõi natukenegi üritada, pole ju nii keeruline?
                    Eks taoline meelestatus hümni laulmise ajal kajastus nii mõnegi mehe mängus. Võitluslikkust, enesekindlust ja tahtmist nappis. Selliselt peale minnes on mäng juba enne avavilet kaotatud. Tõsi küll, kaotama vaevalt keegi läks.
                    Igaljuhul paistab, et probleem pole mitte ainult mängijate kehvas tasemes, vaid see saab alguse riietusruumist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                      Rohkem kui pooled Šveitsi mängijad ei laulnud samuti hümni kaasa. Vaevalt nende fännid sellest nüüd nii erutatud oleks, nagu siin ollakse pärast iga mängu.
                      Hahaha mida näidet
                      1) Nahka meid kotib kas nemad laulavad või ei (poeg sai kahe, AGA PALJUD TEISED SAID KA KLASSIST)

                      2) Šveits on nüüd küll ikka marurahvuslik ja mitte multikulti riik. Sealsed inimesed armastavad raha mitte riiki. Kasvõi see pats. Elusees ei mängiks mees Šveitsis kui saaks Tšiilis või Hispaanias mängida (või kust iganes ta ema ja isa pärit olid).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Mida kuradit, ETV. Kas kokkuvõttena kõigi vooru mängude väravaid ei peaks näitama? Mitte ainult meie alagrupi omasid? Sügisel näidati ju kõiki.
                        Telekavast maas?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                          Budu, ma tunnen sind isiklikult ja kui sa soovid, siis ma võin sulle seda ka isiklikult öelda, aga: käi perse oma Alliku-vihkamise demonstreerimisega. On põhjust või ei ole, sul on alati mingi londipõrin varuks tema suunas. Jah, ei ole ta suurt korda saatnud midagi koondises seni, aga meil on samas ka 23 koondisemänguga ja nullsaldoga tipuründaja, miks ma tema suunas su möla ei kuule? Tänases mängus oli Alliku küll ainus mees eespool kaitseliini, kes oma mänguminutid auga välja teenis.

                          Sa oled muidu mõistlik mees, katsu nüüd sellest soengukompleksist üle saada. Ma olen ka neljakümnendate lävel, ka kiilanen, taff lakk, kellel kurdame? Ära tõmble.
                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Mis seal ikka, klassivahe oli ilmne. Selle valiktsükli häda on olnud see, et me pole suutnud ennast ületada, oleme mänginud nagu mingi "oma" ära, aga sellest sellisel tasemel ei piisa.

                          Pole mõtet siin liigselt emotsioonidesse laskuda, ega meie ilkumine midagi paremaks ei muuda. Loodetavasti suudame mõne ilusa mängu ka järelejäänud kohtumistes teha ja positiivse hetke lõppu pakkuda.
                          Word!!!
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                            See pole mingi vabandus. Läbi valiksarja pole me mingeid võimalusi loonud, Sloveenia värav oli täis fluke. Peeglisse vaatamise kohti on rohkem kui küll, alates kaitsestandarditest kuni ründetegevuseni välja.
                            Mitte vabandus aga seletus. Fakt on fakt. Isegi suurtel riikidel on raske pärast suvi. Kujuta ette Eesti kus enamus mängivad PL's.
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                              Mitte vabandus aga seletus. Fakt on fakt. Isegi suurtel riikidel on raske pärast suvi. Kujuta ette Eesti kus enamus mängivad PL's.
                              Kujutan ette kui see poleks läbiv probleem selles valiktsüklis. Mis Leedu v San Marino vastu segas? Liiga pikk hooaeg?
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X