320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Puskas Award 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Puskas Award 2014

    2014 aasta parima värava auhind. Hääletada saab siit. Mulle meeldib Stephanie värav kõige rohkem.

    1. Stephanie Roche


    2. James Rodriguez


    3. Robin van Persie

    #2


    Väravad ja hääletus: http://www.fifa.com/ballon-dor/puskas-award/index.html

    Kommentaar


      #3
      visuaalselt kõige vingemad Ballil, Liral ja maksupetturil. Gonzalo Gastro oma vahetaks iga kell Mata vs liverpool välja

      Kommentaar


        #4
        Kurja küll! Ma ikka lootsin, et Calleri rabona pääseb ka nimekirja

        Kommentaar


          #5
          Aga miks mitte neiukese poolt hääletada? Alfaisaseid meil vist palju ja ei sobi
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
            Ei saa päris hästi aru miks nomineeritakse sõprusmängude väravaid? Võiks juba siis full retard minna ja nomineerida treeningute ajal löödud väravaid ka. Või näiteks see Teveze värav, kus vastane on lihtsalt nii sitt, et sealt purjetaks Neemelo ka üle väljaku läbi, ei midagi erilist. Ainsad reaalsed kandidaadid on Messi ja Florenzi värav. Florenzi värav oli meistriteliiga viigivärav, ise pall üle poole väljaku vedada, siis sellisest kaugusest peale kõmmutada ja täpselt postist sisse ja seda kõike valitseva meistri vastu. Ei näe ise üldse küsimust. Ka kõige kallutatuma premmi pedena peaksin tõdema et see on parim.
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              #7
              Siin saab countiga tõesti nõus olla. Mingid sõprusmängude lambiväravad tunduvad küll selles listis kummalised. Skilli poolest parim ilmselt Messi oma.

              Kommentaar


                #8
                Niikaua kuni pole täpseid hindamisreegleid (kas mängu tähtsus loeb, kas individuaalne värav või meeskondlik, jne) on see paras oma putsi kiitmine. Kellele ema, kellele tütar ja kellele naabri-Vello.

                Minu poolest valigu või mõni inglase persepõrkest löödud värav. Florenzi oma oli muidugi maasikas ja seda iga peäv ei näe. Mõni neist seal on selline tore mille sarnaseid võib näha küll ja rohkem.

                Messi kuuma noaga läbi sulavõi on muidugi ka igati efektne.

                Kommentaar


                  #9
                  1. Ball
                  2. Florenzi
                  3. Messi
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    1. Ball
                    2. Florenzi
                    3. Messi
                    Mis Ramireze väraval viga on?

                    Kommentaar


                      #11
                      Sõelale jäid siis Messi, Florenzi ja Lira väravad.







                      Oleks Messi/Lira asemel Balli või Ramirez´t oodanud.

                      Kommentaar


                        #12
                        Palli kõvasti virutada oskan isegi mina ja paar korda on läinud isegi ristnurka, kuskil võsa vahel eriti. = hoo pealt viiest vastasest mööda triblada, siis väravanurka virutada, seda veel Hispaania karika finaalis, vaata, seda ma ei oska. Ja väga-väga paljud jalgpallurid ei oska.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          #13
                          Mina annaks vist isegi Wendell Lira'le.

                          Kommentaar


                            #14
                            Igal väraval on omad plussid ja miinused. Kuna üks tähtsamaid asju maailmas on aeg, siis mina viskan oma pöidla Florenzile.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              #15
                              Van Persie ja Jamesi väravad erutavad mind siiamaani. Aasta pärast on jälle MM!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X