320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes tuleb meistriks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks?\'

    Mul on selline jonnituju momendil - Hierro ,sa ei pea iga suvalise lause lõppu mingit nägu jätma.Ja teiseks see lauseehituse loogilisus on niijanaa.Sellest võiks järeldada, et sa ei ole kursis eelmise aasta meistriga, kelleks toosama Dortmund on.Normaalne oleks lauses olnud näha sõna \"jälle\" või \"jällegi\"
    No ma olen meelitatud, et see lause sulle silma jäi.
    Ega neid emotsioone ei pea igalepoole toppima aga vaba MAA ja teen mis tahan. Muideks need eesti keele tunnid keskkoolis olid mul tõesti puudulikud. Pole siin imeks panna midagi....

    Saksa liigaga olen ma paremini kursis kui Eesti omaga ja tean, et Dortmuni Borussia tuli eelime hooaeg 6\'ndat korda Saksa meistriks. Paremini minna ei saandki, peaasi, et mingi FC Bayern see hooaeg midagi looma ei hakkaks.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks?\'

      Igatpidi parem sõnavõtt kui eelmine.See ,et eelmine mulle silma jäi pole kompliment vaid otsevastupidi.Aga selle viimase kohta võiks küll komplimendi teha.Aga kui sa viimase lausega püüdsid vihjata minu eelistusele Bundesliigas, siis ennekõike olen ma liigas Kaiserslauterni fänn.Mis Eesti liigasse puutub, siis enamus liigadega on lihtsam kursis olla kui meie omaga.Nii, et Fernando, keep up the good work!

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks?\'

        Originally posted by mel21



        Pealegi, kas nimetus \"Neverkusen\" on ainult siin foorumis või ingliskeelses meedias laiemalt käibele tulnud?
        Ingliskeelsest meediast käis see termin väga laialt läbi, enne veel kui siin foorumis. Oma aktuaalsuse on ta nüüd loomulikult juba kaotanud. Isegi tunnen end veidi halvasti, et vanu haavu lahti torkima hakkasin.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks?\'

          borussia meistriks!! jutul lôpp ise vihkan bundesligat aga borussiale vôib küll pöialt hoida.... bayerni ja bayeri meeskonnadadele ma küll kaasa ei ela down ja kôik...

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks?\'

            Mul on selline jonnituju momendil - Hierro ,sa ei pea iga suvalise lause lõppu mingit nägu jätma.Ja teiseks see lauseehituse loogilisus on niijanaa.Sellest võiks järeldada, et sa ei ole kursis eelmise aasta meistriga, kelleks toosama Dortmund on.Normaalne oleks lauses olnud näha sõna \"jälle\" või \"jällegi\"
            Aramis, mina j2lle arvan, et see lause oli igati selge ja loogiline ning sinu vingumine on p6hjendamatu.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks?\'

              Originally posted by Artur


              Mul on selline jonnituju momendil - Hierro ,sa ei pea iga suvalise lause lõppu mingit nägu jätma.Ja teiseks see lauseehituse loogilisus on niijanaa.Sellest võiks järeldada, et sa ei ole kursis eelmise aasta meistriga, kelleks toosama Dortmund on.Normaalne oleks lauses olnud näha sõna \"jälle\" või \"jällegi\"
              Aramis, mina j2lle arvan, et see lause oli igati selge ja loogiline ning sinu vingumine on p6hjendamatu.
              Täna arvan ka mina nii.Aga konkreetselt ei saa mina neist inimestest aru, kes kirjutavad ühe lause(igati loogilise,ok) ja viskavad selle lõppu suvalise emotsiooni, mida lause absoluutselt ei vaja.Ma loen kõiki lauseid koos nende emotioonidega ja ma ei saa aru inimesest ,kes ytleb ,et loodab Borussiat meistriks ja siis totralt särab.Ja kui aus olla ,siis ei saa ka aru ,miks üldse on vaja see üks lause öelda , kui muud öelda pole, sest pollis on võimalus see asi juba ära teha.
              Kaotame ära põhjendusteta ühelauselised posititused!!!

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks?\'

                Nuuuh, olgem sõbralikud edasi.
                Eks igaüks kirjutab, kuidas oskab. Kuigi eks minulgi ole huvitavam lugeda asjalike kommentaare või selgitusi, aga, noh, kui Hierro suudab oma tunded tulevase hooaja suhtes ühte lausesse paisata, siis minu poolest lasku käia (muide, on päris huvitav jälgida, kuidas Dortmund on taas popiks saanud; esimene kord oli nii kuue aasta eest, kui palju koledaid vuhvelneoon “möllereid” tänavale ilmus ). Arvan, et päris mõttetut spämmimist või roppendamist oleme küll suutnud vältida.
                Spämmimisega tuleb meelde, et esimesest voorust oleme kolmekesi taas liinil ja püüame foorumlasi pilduda kuuma infoga Bundesligast .
                http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Kes tuleb meistriks?\'

                  Huvitav on jälgida ka kihlveokontorite prognoose. Brainbet annab erinevate kontorite keskmiseks ratioks järgnevad kvoodid (kes saab meistriks?). Tabeli ülemine ots on ootuspärane, kusjuures kahe esimese vahe ülejäänutega on märgatav. Minu arust on liiga kõrgelt hinnatud Müncheni lõvisid, keda mina ootan sel hooajal 10. kohast allpool. Kolmest väljalangejatest on kaks uustulnukat, kel aga tõepoolest saab väga raske olema. Kolmas uus Hannover 96 võib aga paar kohta isegi üleval pool olla.

                  1 Bayern München 2.00
                  2 Borussia Dortmund 3.64
                  3 Bayer 04 Leverkusen 6.46
                  4 Schalke 04 11.01
                  5 Hertha BSC Berlin 13.35
                  6 1. FC Kaiserslautern 25.38
                  7 Werder Bremen 40.00
                  8 Hamburger SV 57.00
                  9 VfB Stuttgart 70.53
                  10 TSV 1860 München 73.33
                  11 VfL Wolfsburg 88.33
                  12 Borussia Mönchengladbach 144.20
                  13 Hansa Rostock 203.87
                  14 Hannover 96 215.53
                  15 FC Nürnberg 263.87
                  16 Energie Cottbus 273.87
                  17 VfL Bochum 340.53
                  18 Arminia Bielefeld 477.20
                  http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                  Kommentaar

                  Working...
                  X