320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veini nautimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Eestis vist suht ainuke suht ok valikuga Portugali veinide müüja on Tiina Kangro www.milvinhos.com. Vahest pakuvad isegi tasuta kojutoomist, tasub jälgida. Veinid ise on päris tuntud Portugali poodides, umbes pooli pudeleid sealt olen ise Potugalis olles tarbinud, võin soovitada täitsa. Tore et neil ka komplektid olemas.
    Kui nüüd keegi küsib, et miks sellest kirjutan, siis ei, ma ei ole kuidagi selle poega seotud. Olen ise tellinud neilt 2 korda. Mulle lihtsalt lähevad korda Portugali veinid, arvan et me tegelt ei tea suht midagi neist, ja jube kahju sellest, sest poes on neid tavaliselt 2-3 erinevat pudelit saada, aga tegelikkuses on see väga suurte traditsioonidega veinimaa
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #32
      Üsna nii Kogemata sattusin kuu-paar tagasi a la teisipäeval napsutama ja koju jõudsin järgmise veiniga, sest see oli nagu väga hea ja tol korral müüdi kaasa ka poolitatud hinnaga.



      Et nuh, kui selline tummine kraam meeldib, siis püüa saada (väga vist ei saa ja kes ka pakub, see tahab vähe rohkem raha saada kui lihtsurelik passlikuks peab).
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        #33
        Venemaal võeti vastu seadus, mille kohaselt võib sõna „šampanja“ kasutada ainult Venemaal toodetud veini kohta. Prantsusmaa Champagne´i piirkonna toodangut tuleks aga nimetada „vahuveiniks“.

        Kui tillu on tillu.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Venemaal võeti vastu seadus, mille kohaselt võib sõna „šampanja“ kasutada ainult Venemaal toodetud veini kohta. Prantsusmaa Champagne´i piirkonna toodangut tuleks aga nimetada „vahuveiniks“.

          Kui tillu on tillu.
          Pohhui, money talks. Suurkorporatsioonidel on ka sügavalt savi mingist vikerkaare pundist, aga kui paar lippu seinal ja väike logomuutus pappi juurde geneb ollakse paugust toetajad
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Pohhui, money talks. Suurkorporatsioonidel on ka sügavalt savi mingist vikerkaare pundist, aga kui paar lippu seinal ja väike logomuutus pappi juurde geneb ollakse paugust toetajad
            Fenomenaalne oskus suvalisse teemasse "vikerkaare punt" sisse tuua.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Fenomenaalne oskus suvalisse teemasse "vikerkaare punt" sisse tuua.
              No nuta jögi. Tegelikkuses jah muidugi , Kremli supereksperdid said löpuks süvaanalüüside tulemustele jälile ja jöudsid sellele päris öigele järeldusele, et Möeti Šampus on üks lihtlabane harju keskmine gaasitatud vein, sind ja köiki teisi on aastaid kolmsada petetud
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                #37
                Tänan muret tundmast. Kahjuks ei ole gaasitatud jookide austaja, olenemata nende nimest või hinnasildist. Nutnud nagu ka pole.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  No nuta jögi. Tegelikkuses jah muidugi , Kremli supereksperdid said löpuks süvaanalüüside tulemustele jälile ja jöudsid sellele päris öigele järeldusele, et Möeti Šampus on üks lihtlabane harju keskmine gaasitatud vein, sind ja köiki teisi on aastaid kolmsada petetud
                  Tallinna kilud võiks ka Putini sakooni järel Venemaalt püütud olla.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Tallinna kilud võiks ka Putini sakooni järel Venemaalt püütud olla.
                    Venemaal on ukaasid.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #40
                      Seda shampauudist analüüsides:
                      Venemaal keelati välismaise šampuse nimetamine šampuseks – olete ju midagi sellist kuulnud ja imestanud, et kuidas siis niimoodi? Aga kuna m...

                      Kommentaar

                      Working...
                      X