320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amose bettimisnurk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Mul oli see kasutaja üsna ammu olemas ja sissekannet tehes ei tulnud mõttessegi vaadata mis andmed ma sinna kunagi panin.
    Alakana sai pokkeriga sahistatud neid rahasi.

    Kommentaar


      #77
      Pead ootama kuni täisealiseks saad, siis saad konto äkki lahti. Äkki..

      Kommentaar


        #78
        Ma sain Amose jutust aru, et ta tegi konto alaealisena, aga nüüdseks on täisealine.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
          Ma sain Amose jutust aru, et ta tegi konto alaealisena, aga nüüdseks on täisealine.
          Justament. Ah persse, seekord läks iseenda lollus maksma. Paneme selle teema lukku natukeseks ajaks. Peab uue gameplani välja mõtlema

          Kommentaar


            #80
            Aeg on Rotschildidelt nii palju laentsi pigistada kui saate ja nende pickide peale oma nuts visata. Kaotasite nädalavahetusel?
            Pole probleemi - Amos on siin, et aidata.

            Juve - Dortmund = X2 @1.78
            Mulle tundub Dortmund selles paaris üsna kindel edasipääseja. Juve on hea, aga Euroopas VÄGA ülehinnatud ning vana hea "bet against the public"-u koht peaks see mäng olema. Ainuke viis kuidas näen Juve võitmas on 1:0 ja ei usu sellesse.

            City vs Barca = 1X
            Tegin alguses panuse Barcelona peale (umbes nädal tagasi), kuid muutsin täna selle ikkagi ümber 1Xks. Sain selle kätte 1,81ga ning Barca koeff oli 2.05. Vahe on muidugi suur, kuid coinflipid mõlemad ja ma võtan parem selle coinflipi kus minu panus sobib kahel tulemusel kolmest.

            Guud lakk frjens

            Kommentaar


              #81
              Vale täheseis vist täna

              Kommentaar


                #82
                Loodan,et enne mängu müüsid City 1X maha. Selline taktika Barca vastu ilma Toureta ei toimi elusees. 4 pooliku ja 2 ründajaga lükata Milner keskpoolikusse, kui pingil sellised mehed nagu Fernandinho ja Lampard.

                Kommentaar


                  #83
                  Ainuke lohutus on see, et pool sain risk-freena tagasi. Aaaahhh.... -.-

                  Kommentaar


                    #84
                    Aeg on Rotschildidelt nii palju laentsi pigistada kui saate ja nende pickide peale oma nuts visata.

                    Aitähhh
                    Madridista

                    Kommentaar


                      #85
                      Evelyn nägi, et mul on grandioosne plaan nende impeeriumile strateegiline põnts anda ja sellepärast läksidki eilsed mängud nii.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Amos Vaata postitust
                        Aeg on Rotschildidelt nii palju laentsi pigistada kui saate ja nende pickide peale oma nuts visata. Kaotasite nädalavahetusel?
                        Pole probleemi - Amos on siin, et aidata.

                        Juve - Dortmund = X2 @1.78
                        Mulle tundub Dortmund selles paaris üsna kindel edasipääseja. Juve on hea, aga Euroopas VÄGA ülehinnatud ning vana hea "bet against the public"-u koht peaks see mäng olema. Ainuke viis kuidas näen Juve võitmas on 1:0 ja ei usu sellesse.

                        City vs Barca = 1X
                        Tegin alguses panuse Barcelona peale (umbes nädal tagasi), kuid muutsin täna selle ikkagi ümber 1Xks. Sain selle kätte 1,81ga ning Barca koeff oli 2.05. Vahe on muidugi suur, kuid coinflipid mõlemad ja ma võtan parem selle coinflipi kus minu panus sobib kahel tulemusel kolmest.

                        Guud lakk frjens
                        Skisofreenia on jätnud pöördumatud kahjustused ka sinu bettimisoskustesse.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #87
                          Sulle ma ei pea enam midagi tõestama konn

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Sulle ma ei pea enam midagi tõestama konn
                            Natukene naljakas kui traktor suvalised piimamees sõnad sul lausetes esinevad diivan kus pole ühtegi kirja autist vahe märki skisofreenik pelmeen
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #89
                              Poleks sa nii vana kala siis sa ei ajaks nii lolli juttu. Skiso ja debiili vaidlus?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X