320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amose bettimisnurk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Blogi kestab vähem kui pool päeva, 14 postitust ja 267 vaatamist. Reklaam on igal juhul olemas.

    See, kuidas keegi individuaalselt oma rahaga panustab, peaks igaühe enda asi olema. Samas hindan seda mõneti harivat kirjavahetust, mis siin öösel toimus.

    Ainuke asi, mida ma tahaks, oleks ikkagi iga panuse põhjendus. Kas või stiilis "enesetunne ütleb".

    Ja ma ei panustaks ise Triobetis. Isegi Eesti maastikul paremaid variante.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas zizi Vaata postitust
      Kui selline bankroll, ja max ber bet 40-50, siis kas boonustega ei taha võimelda? ala 100% first deposit max 200..?
      Ei, nagu jõuluvana ka enne kirjutas, hetkel teen veits "glory hunti", kui see toimib siis toimib ja saab hakata enam-vähem normaalse BRM-i järgi bettima (kui ei siis deposiit), ütlen kohe ära, et mingi edge-master ma ei ole. Jah, kui ma vahepeal näen, et mingi meeskonna koef on 3.80, kuigi peaks olema minu meelest 2.3 vms, siis ma betin nende peale, kuid mingi MASTER EDGE-MAN ma tõesti ei ole ning ei ole mitte mingit plaani ka selleks saada. Kuigi see diskussioon mis siin käis oli vägagi huvitav ning olen kindel, et paljud lugejadki said targemaks.

      Kuna ma läksin alles hommikul (peale Rangersi pela) magama siis ei viitsinud kirjutada, kuid tegin kiirelt 2 betti ära.
      Panin Roma - Lazio viigi peale @3.20
      ning
      ManU - Southamptoni viigi peale @3.45

      Kirjutan a la kella 10-11 paiku tänased NBA betid ka ära ning teeme uuesti kiire ülevaate bankrollist!

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Amos Vaata postitust


        Esimene seeme on maas.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          #19
          Tore, et keegi viitsib NBA-le panustamisest ka rääkida. Ise panustan ka see hooaeg ainult NBA-le ja järjepidevalt enamus päevi. Olen ammu mõelnud ka ise siia teema teha, aga seni pole viitsinud. Olen aktiivsem välismaistes foorumites. Enda NBA seis see aasta on 57-31-3. Yleeile lõppes just hullumeelne 13 mänguline võitude seeria, aga jaanuari kuus olen tänu sellele siiski suurepärases plussis. Jaanuari seis on hetkel 22-5-3. Panustan ainult point spreade ja eriti keskendun Ida konverentsi meeskondadele kuna nende mängud algavad varem ja neid mänge seetõttu kergem vaadata. Panused on 3-5 % bankrollist.Bankroll kasvab seni vähemalt jõudsalt. Edu sulle Amos.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            Tore, et keegi viitsib NBA-le panustamisest ka rääkida. Ise panustan ka see hooaeg ainult NBA-le ja järjepidevalt enamus päevi. Olen ammu mõelnud ka ise siia teema teha, aga seni pole viitsinud. Olen aktiivsem välismaistes foorumites. Enda NBA seis see aasta on 57-31-3. Yleeile lõppes just hullumeelne 13 mänguline võitude seeria, aga jaanuari kuus olen tänu sellele siiski suurepärases plussis. Jaanuari seis on hetkel 22-5-3. Panustan ainult point spreade ja eriti keskendun Ida konverentsi meeskondadele kuna nende mängud algavad varem ja neid mänge seetõttu kergem vaadata. Panused on 3-5 % bankrollist.Bankroll kasvab seni vähemalt jõudsalt. Edu sulle Amos.
            JÕHKER jaanuar on sul ikka :O
            Postita kasvõi korvpalli teemasse vahepeal mõned pickid, tailiks kindlasti! Suured tänud ka, sullegi edu ning loodame, et tuleb veel pikem seeria selle hooaja jooksul!

            ManU sai siis Traffordil esimest korda kotid peale opening day kaotust. Southamptoni kaitse on ikka tase!

            Bankroll on hetkel täpselt €355, kuid arvestades kuidas ma betin võib see vabalt olla 0 homseks hommikuks.

            Nüüd aga tänaste pickide juurde (hetkel W3L5):

            Napoli - Juventus = Poolaja tulemus viik @2.00, Juventus teab, et neil on hea võimalus Roma ees edu kasvatada ning on ka värskelt halb mälestus Napoli vastu, kuid ega Napoli pole ka papist. Ei julge 1st half goals under 0.5 peale panna nii, et lähen riskile ja panen viigi peale. Arvan, et mäng lõppeb 0:1 Juventusele, aga see värav sünnib teisel poolajal

            Barcelona - Atletico Madrid = X2 @2.35, mõtlesin kas teha sama panust mis Juve mängus või võtan X2, valik jäi teise kasuks.

            Anaheim Ducks - Winnipeg Jets = Winnipeg @3.80, Anaheimil on värskelt meeles saun Rangersilt ning Jets on leilis, et Kingsile ära tegid. See on tänane value-riskipanus.

            Los Angeles Clippers - Miami Heat H(0 - 10) = Clippers @1.91, panustan L.A. peale puhtalt nende suurepärase hetke-vormi pärast (sai ka nende peale pandud Dallase vastu) ning Heat on nagu ta on...

            Sacramento Kings - Cleveland Cavaliers 1-2 = Cavaliers @2.23, Cleveland on viimasel ajal aina paremat mängu näidanud ning Kings jääb minu meelest ikkagi kohutavaks valikuks. Kui ma ei eksi siis nende treener mainis ära ka, et ta proovib hästi palju "mix it up" ja see ei ole minu meelest kunagi hea kui liiga palju erinevaid asju katsetatakse. Cavs on janune ning neil on vaja lõpuks üks võit kätte ka saada, muidu kisub asi naljakaks. Mõtlesin ka alguses Cavsi handicapi peale panna, aga neeh. Usun, et 7-8 punktiga vähemalt võidetakse see mäng.

            Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers H(6 - 0) = Portland @1.91, Lakers on Lakers ning Tail Blazers tundub praegu heas vormis olevat. Mõtlesin pikalt kas total Over või siis Portland, otsustasin Portlandi kasuks.

            GOOD LUCK!

            Kommentaar


              #21
              Kui Barcelona 3-4 väravaga ei võida olen ma TÕSISELT üllatunud.
              Barca domineerib ikka täielikult.

              Kommentaar


                #22
                Bettimine.ee, võite sinna ka soovitusi teha, see kuu olen ainult nba sinna pannud ja vahelduseks plussis ka tase on vaikselt tõusma hakanud ja konkurents viib edasi, sellepärast ka siia foorumisse ei viitsi kirjutada oma panuseid.

                Kommentaar


                  #23
                  NBA puhul soovitan kasutada reduced juice kontoreid nagu Pinnacle või 5dimes, kes pakuvad 1,91 - 1,91 asemel 1,952 - 1,952 koefe. Pikas perspektiivis on vahe suur.

                  Ise grindin 8000€ bankrolliga USA sporti ja natukene ka Euroopa vutti. 40 euro per panus ehk 0,5% kogu rahast. Ma läheks vist hulluks kui peaksin 2% pangast iga panuse peale panema. Vahel on öö jooksul üle 10 panuse ja see ei mõjuks vaimsele tervisele hästi kui ligi 2000€ korraga mängus on.

                  Kommentaar


                    #24
                    Tänud soovitamast! Vaatan siis järele kui bankroll "natukene" suurem on

                    Võtsin paar päeva täiesti eemale, nii paska seeriat pole pikalt olnud. Soccerneti curse? Haha.
                    Igastahes - Lakersi ja Heati mängus visati täna (kokku) mööda 108 (!!!) viset...
                    Ning mainiks ka ära, et nii koledat New York Rangersit polegi veel see hooaeg näinud, Islanders oleks nagu Panter ja Purikatega mänginud. Tulemus ei peegeldanud mängu, seis oleks pidanud olema 6-7:0.

                    P.S. Nick Young on Buddha reinkarnatsioon? Chill to the bone.

                    Kommentaar


                      #25
                      Krt see Miami mäng. alles mängu algul avastasin, et polnud miami peale pannud (varem oli välja vaadatud, et päris kõrge odds oli Miamil aga no ns oli juba hilja panna miami peale..läks siis -3.5 handicap. tra oli vaja lakersil lõpus see kolmene sisse panna. Aga muidu jaa, huvitav oli vaadata, pmst nagu euroopa korvpall.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        #26
                        Kusjuures oli küll Euroopa kossu moodi
                        Vana hea Kobe - mängis sitasti, aga panuse suutis sul ikka ära nu**ida -.-

                        Kommentaar


                          #27
                          Aisa nugis. Panin livebetis kui seis oli 1:3 Saudidele, et Araablased löövad ühe veel koefiga 2.30.
                          Handicap 3:0 = 2 oli 12 vms ning praegu on seis 1:4, demokraatidel punane ja 15 minutit mängida...
                          Terve aeg glory huntid ja siis kui oled hoos ei tee seda - tüüpiline

                          edit: idekas

                          Kommentaar


                            #28
                            Nonii!
                            Täna on NBA-s päris palju actionit (10 mängu) ning mänge mille peale bettida on kamaluga. Bankroll on hetkel tänu kahele O2.5 Asian Cupil täpselt 300€ ning mu siia kirjutatud tipid on hetkel 4W10L ning tänasega võiks musta natukene juurde tulla ja punasest välja vaikselt rebida ennast.

                            15. jaanuar 2015:

                            1) Chicago Bulls - Washington Wizards (1-2) = Wizards @3.00
                            Eelmise omavahelise mängu Washingtonis võitsid pealinnlased 16 punktiga ning peale seda ainukene hea esitus Bullsilt tuli siis kui Gasolil oli üks tema karjääri parimaid päevi. Wizards on samal ajal, aga väga...consistent? Mängivad koguaeg põhimõtteliselt samasugust kossu. Samas Butler on ikkagi tegemas elu hooaega... Raske, kuid näeme, et handicap on võluritele 0-6, aga minu meelest on targem võtta lihtsalt nende võit @3.00 kui handicap 1.91-1.95ga Süda ütleb Bulls, mõistus ütleb Wizards.

                            2) Boston Celtics - Atlanta Hawks (Alla/Üle Boston Celtics: 99.0) = under @1.91
                            Bostonil puudub scoring leader ning hea PG. Nad said küll Nate Robinsoni, kuid njah. Samal ajal seisavad nad vastamisi liiga ühe parima tiimiga. Handicap oleks +7 Bostonile, kuid jään see kord lootma Atlanta overall heale sooritusele.

                            3) Detroit Pistons - New Orleans Pelicans H(0 - 4.5) = Pistons
                            Pistons lihtsalt on hetkel heas hoos, ei ole mitte midagi halba öelda (mitte, et nad muidu väga halvad oleks) ning tundub, et Pelicansil on viimase 4-5 mängu hoog raugenud ja Davis ei jõua ka üksi seda tiimi carryida.

                            4)Toronto Raptors - Philadelphia 76ers H(0 - 17) = 76ers @1.91
                            Lihtsalt coinflip minu meelest. Arvan, et Rapotors võidab 12-14ga.

                            5)Los Angeles Kings - New Jersey Devils (Mängu võitja)
                            Anaheim Ducks - Toronto Maple Leafs (Mängu võitja)
                            = Kings ja Ducks kombo @2.14 (k.a. lisaaeg ja kv)

                            GL and let's gogogo.

                            P.S. Kas panna GSW handicap või mitte?

                            Kommentaar


                              #29
                              Heat on täitsa korralik vastane, väga ei riskiks. Ja muide, kui Raps vs. 76ers on coinflip ja arvad, et kanadalased võidavad 12-14ga, siis miks kurat selline handicap anda? Täiesti mõistusevastane bettida asjale, millesse ise ei usu.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Memento Vaata postitust
                                Heat on täitsa korralik vastane, väga ei riskiks. Ja muide, kui Raps vs. 76ers on coinflip ja arvad, et kanadalased võidavad 12-14ga, siis miks kurat selline handicap anda? Täiesti mõistusevastane bettida asjale, millesse ise ei usu.
                                What? Handicap on +17 Philadelphiale, ehk kui Raptors võidab 12-14ga siis on mul bet kotis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X