320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amose bettimisnurk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    On-on, minu täielik paha. Süüdistame hilist kellaaega

    Kommentaar


      #32
      Head analüüsid ja betid 5st 3 pihtas plus hea wizardi 3ne koeff...palju 300st kasvatasid?

      Kommentaar


        #33
        Tundub ikka, et NBA on suht hea viis bettimiseks. Kui muidugi liigaga väheke kursis oled.

        Kommentaar


          #34
          Kurat no, 2 ööd nüüd 2 betti pannud ja mõlemal ööl üks pihta, teine mööda...mingit kasu pole. Aga seekord isegi üllatavalt jah läks päris mitu täppi Amosel. Endal siis läks denveri -3.5. kella 23 ajal sain selle 2.1´ga kätte, aga mängu alguseks oli juba 1.7 peale langenud see. Õnneks tuli ära ka...aga see krdi Portland...-2.5 oli nende peal ja nii uskusin, et Lillard teeb ära aga ei, Clippers ei ole Lakers.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            #35
            Teen "analüüsid" bankrollist jne täna õhtul kui uued pickid ka lisan

            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
            Tundub ikka, et NBA on suht hea viis bettimiseks. Kui muidugi liigaga väheke kursis oled.
            Kusjuures on. Isa raamat isa raamatuks, aga ilma naljata - mu isa soovitas mul NBA peale rohkem bettida, ütles ka, et see on suurtest spordiliigadest üks lihtsamaid. Muidu keskendusime mõlemad rohkem NHL-ile ja tema MLB-le ka.

            Kommentaar


              #36
              Sooviks neid analüüsi võimalikult varakult ei suuda alati ise kella 1ni üleval olla kuni sa soovitad

              Kommentaar


                #37
                Üllatav, et su isa sellist projekti toetab

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Teen "analüüsid" bankrollist jne täna õhtul kui uued pickid ka lisan



                  Kusjuures on. Isa raamat isa raamatuks, aga ilma naljata - mu isa soovitas mul NBA peale rohkem bettida, ütles ka, et see on suurtest spordiliigadest üks lihtsamaid. Muidu keskendusime mõlemad rohkem NHL-ile ja tema MLB-le ka.
                  Ei ole küll ise teistele ameerika spordialadele panustanud aga üldiselt räägitakse, et NBA pidavat ikkagi kõige raskem olema millele panustada. Samas ise olen see hooaeg suutnud hoida võiduprotsenti 60-65 vahel nii et ei oskagi öelda. Kindlasti on võimalik sellele panustades päris edukas olla, aga selleks on vaja tunda NBA-d, osata leida ja analüüsida õiget statistikat ja tunda üleüldiseid liiga trende päris hästi.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    #39
                    Kusjuures ma olen ise lugenud, et NBA pidi kõige kergem olema ja NHL kõige raskem Ameerika liigadest (head koefid ka ).
                    Aga ega ma ei pea ennast ka eksperdiks, vaatame lihtsalt kas on üldse kuhugi võimalik jõuda bankrolliga, inimesel kellel on semi-decent teadmised asjadest

                    P.S. 60%-65% on SITAKS hea! Keep up the good work!

                    Kommentaar


                      #40
                      Mingi aasta oli Chicago Blackhawksi võidule suht mõnus panustada, enam see asi vist nii lihtne pole.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                        Mingi aasta oli Chicago Blackhawksi võidule suht mõnus panustada, enam see asi vist nii lihtne pole.
                        No NBA-s on see aasta seni sama teema olnud Atlanta Hawksiga. Kui ma ei eksi siis nad on 21-2 ATS viimases 23-s mängus.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          Kusjuures ma olen ise lugenud, et NBA pidi kõige kergem olema ja NHL kõige raskem Ameerika liigadest (head koefid ka ).
                          Aga ega ma ei pea ennast ka eksperdiks, vaatame lihtsalt kas on üldse kuhugi võimalik jõuda bankrolliga, inimesel kellel on semi-decent teadmised asjadest

                          P.S. 60%-65% on SITAKS hea! Keep up the good work!
                          NBA puhul tuuakse enamasti välja seda, et kuna mängitakse 82 mängu ja mängijatel on mängudes suurem koormus kui näiteks NHL-is kus on sama palju mänge, siis on ülioluline osata hinnata meeskonna motivatsiooni. Mitte ükski meeskond ei suuda terve hooaeg 3-5 mängu nädalas anda endast 100% ja seetõttu juhtub tihti kus mõni mäng võetakse lõdvemalt. Selleks, et osata võimalikult hästi seda ette näha peab olema koguaeg 24/7 liigaga kursis. Heaks näiteks oli tänaöine Rockets-Magic mäng. Rocketsil oli järgmisel päeval tulemas mäng OKC-ga, võis eeldada, et minnakse veidi kergemalt peale ja karistus tuli kohe ära ka.
                          Aga seda kõike ütlen ma lihtsalt selle pealt mida ma ise lugenud olen, nagu ma ütlesin pole teisi ameerika spordialasid capinud.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            #43
                            http://blog.triobet.com/?p=885 Julge panus.

                            Kommentaar


                              #44
                              Mulle alati nii "meeldib" kui Triobetid ja värgid selliseid joppamisi suurelt promovad. Et kus nüüd alles kasutaja tühjendas meid. Aga näiteks Tonybet on limiteerinud enamus mu panuseid 20 euro peale. Ilmselt kui ma nagu idioot viieseid kombosid panustaks, siis saaksin ka 1500€ panustada.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas giga204 Vaata postitust
                                Mulle alati nii "meeldib" kui Triobetid ja värgid selliseid joppamisi suurelt promovad. Et kus nüüd alles kasutaja tühjendas meid. Aga näiteks Tonybet on limiteerinud enamus mu panuseid 20 euro peale. Ilmselt kui ma nagu idioot viieseid kombosid panustaks, siis saaksin ka 1500€ panustada.
                                20 eurot? Päriselt? See ei ole ju reaalne.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X