320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amose bettimisnurk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Mingit ülitõsist higistamist ei olnud küll plaanis ja.

    P.S. Go Deontay Wilder!

    Kommentaar


      #62
      Kuidas poistel läheb veel mingeid analüüse või juba rahad 0s?

      Kommentaar


        #63
        Amos, kuhu su avatar kadus?
        slimm.ee

        Kommentaar


          #64
          siin saab uut pakkuda:

          http://foorum.soccernet.ee/showthrea...tsib-uut-klubi!

          Kommentaar


            #65
            Tundub, et kogu raha läinud poisil. Mitmendat päeva juba vaikus siin

            Kommentaar


              #66
              Ei ole.
              Jõhker win-streak on ja olen ka raha vahepeal välja võtnud (hoian bankrolli swedis, ise kasutan sebi), eile öösel oli 8-1, aga mul pole pointi kirjutada hommikul, et "oi kui hästi mul öösel läks" ning niisama lolli ning mitte läbimõeldud paska olen ma juba parajalt tootnud.
              Siis kirjutan uuesti kui tuleb mingi tuhin peale ja viitsin asja analüüsida. Tänan muretsemast.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                Ei ole.
                Jõhker win-streak on ja olen ka raha vahepeal välja võtnud (hoian bankrolli swedis, ise kasutan sebi), eile öösel oli 8-1, aga mul pole pointi kirjutada hommikul, et "oi kui hästi mul öösel läks" ning niisama lolli ning mitte läbimõeldud paska olen ma juba parajalt tootnud.
                Siis kirjutan uuesti kui tuleb mingi tuhin peale ja viitsin asja analüüsida. Tänan muretsemast.
                Aasta suurim vale 2015.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Aasta suurim vale 2015.

                  Kommentaar


                    #69
                    €15 laivis Diyarbakiri ja viigi peale panna oli loto mis tasus ära

                    Kommentaar


                      #70
                      Luban, et teen paari päeva jooksul (pühapäeva õhtuks hiljemalt, kirjutan hetkel tabis) põhjalikuma postituse kus kirjutan kuidas vahepeal läinud ning mis seis on. Panustan hetkel bet365es, kuid liigutan osa bankrolli varsti kuskile paremasse kohta (kuradima sitad koefid on handicapidel). Niipalju ütlen, et bankroll on neljakohaline ning olen langetanud panust (hetkel 20€ per bet).
                      Kuid katsetame seda soccerneti bad lucki illusiooni mis mul on (ärge tõsiselt võtke seda lauset) ja lisan siia tänaöised pickid.

                      1) Bruins @ Islanders = Islanders @1.76

                      2) Bruins @ Islanders = Under 5.5 @1.90

                      3) Montreal @ Rangers = Rangers @1.74

                      4) Detroit @ Tampa Bay = Under 5.5 @1.86

                      5) Anaheim @ San Jose = Ducks @1.95

                      6 ja 7) Bucks @ Magic = Bucks -4 @1.90 ja Under 205 @1.90

                      8 ja 9) Knicks @ Pacers = Over 184 @1.90 ja Race to 20 Points = Knicks @2.50

                      10) Nuggets @ Grizzlies = Under 198.5 @1.90

                      11) Bulls @ Lakers = Over 194 @1.90

                      Kommentaar


                        #71
                        Ja ma veel mõtlesin, et kas ma ütlen, et NHLis natukene roostes hetkel...
                        Hokis 0%
                        Kossus 100%

                        Kommentaar


                          #72
                          Jalgpalli peale enam ei panusta?

                          Kommentaar


                            #73
                            Panustan ikka.
                            Aga eile tegin selle kirjutise kella 12 paiku ning just (eelneva) öö mängudest
                            Unustasin veel mainida, et praegune Australian Open on mulle kõige enam raha sisse toonud tenniseturniir üldse. Eile tegin Murray-Berdychi mängus ikka väga puhta töö. Ennustasin õieti, et
                            1) Esimeses setis tuleb tie break (panin sama asja peale ka praegu djoko pelas).
                            2) Murray võidab (livebet)
                            3) Murray võidab 3-1
                            ja maasikas
                            4) Berdych võidab esimese seti, aga kaotab mängu @5.50

                            Pühapäeval teeb ülevaate

                            Kommentaar


                              #74
                              Bet365 kasutaja blokeeriti seal oleva rahaga ära kuna olin selle teinud kui alaealine olin ning samalt IPlt on mitu kasutajat tehtud.
                              Kui kontol vähe raha oli ei uuritud midagi, kohe kui summa suureks läks küsiti dokumente ning kuigi neil läheb tavaliselt 72h kinnitamiseks läks mul üle nädala, et üldse mingi vastus saada (ei olnud ootamist väärt...).

                              On üldse mingi reaalne võimalus see raha kätte saada või pean lihtsalt edasi liikuma?
                              Tänud ausa vastuse eest.

                              Kommentaar


                                #75
                                Kuidas üldse kasutaja saab teha alaealisena? See on teada, et kui väheke suurema summa võidad kuskil kontoris ja seda nt välja soovid võtta, sios tahavad kohe su id kaardi pildist koopiat jne..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X