320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amos otsib uut klubi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Amos otsib uut klubi!

    Amose võimas, kuid lühike Roma karjäär on saanud lõpu. Mis saab tema uueks klubiks?

    Kes mäletab, võib siia protokollida tema varasema CV.

    #2
    Chelsea
    Real Madrid
    Milan

    Rohkem kohe ei meenugi

    Kommentaar


      #3
      Mingil hetkel Moskva CSKA polnud?

      Kommentaar


        #4
        Teeks ettepaneku liituda lesbiliste olenditega Arseanalist.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Teeks ettepaneku liituda lesbiliste olenditega Arseanalist.
          Kooseluseaduse teema on mujal
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Mingil hetkel Moskva CSKA polnud?
            Dinamo, ikka Dinamo.
            Haha mis teema

            Kommentaar


              #7
              Milan
              Portugal
              Bayern
              Chelsea
              Real
              Chelsea+Real??
              Dinamo

              Äkki leiab midagi sellest listist: Barca, Mänks, City, PSG, Juve, Inter, Arsenal.
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                #8
                Mis kuradi Milanid, Barkad, Stoked, Chelsead, Mänkud ja Realid...
                Enda kandidaadid: Flora/Levadia/Kalju/Sillamäe/Trans/Paide/Tammeka/Viljandi/Infonet/Pärnu/Santos/Tarvas/Kuressaare/Kalev/Kiviõli

                Kommentaar


                  #9
                  Chengdu Blades või Kaiser Chiefs. Poznan on juba võetud.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                    Milan
                    Portugal
                    Bayern
                    Chelsea
                    Real
                    Chelsea+Real??
                    Dinamo

                    Äkki leiab midagi sellest listist: Barca, Mänks, City, PSG, Juve, Inter, Arsenal.

                    Tore näha, et keegi mu tegemistest nii obsessed on, et lausa avatarid on meelde jätnud kõik!
                    "I love my fans."

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Imperial Vaata postitust
                      Real Madrid
                      Algselt postitas Amos Vaata postitust
                      Fakk kui kõva see on.
                      Ülihea meel Torrese üle ning millega veel enesekindlust tõsta kui mitte kahe väravaga Reali vastu?
                      lol. Ultra.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Amos Vaata postitust
                        Tore näha, et keegi mu tegemistest nii obsessed on, et lausa avatarid on meelde jätnud kõik!
                        "I love my fans."
                        Ütle ausalt, kas seal on mõni avatar puudu või vales kohas? Me soovime seda kõik täpselt dokumenteerida.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #13
                          kas avatar tähendab klubi fännamist?
                          ma muidugi ei tea, mul on seadetest maha keeratud.
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            #14
                            Alzeeria vapp.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas mg Vaata postitust
                              kas avatar tähendab klubi fännamist?
                              This OMG this!

                              Kui keegi pole veel aru saanud siis mul ei ole lemmikklubi. Mulle meeldivad paljud klubid ning kindlasti mitte gloryhuntimise eesmärgil. Kas jalgpalli tohivad vaadata ainult need kes on die-hard ühe klubi poolt ja toodavad mingit ajuvaba paska teiste klubide kohta? Isiklikult arvan, et ei. Kui mulle meeldib City ei tähenda see seda, et Liverpool, Legia, Roma, Real Madrid, Tottenham või mõni muu klubi ei tohi mulle meeldida. Lihtsalt on perioodid kui olen mõnest klubist rohkem huvitunud kui teisest ning siis muudangi avatari ja uurin/keskendun rohkem sellele klubile. Mul pole mitte mingisugust välismaal suure jalgpalli vaatamise kogemust ning suguvõsas ei ole ka ühtegi fanaatikut või kasvõi ininest kes teab jalgpallist rohkem kui mina (ning minu teadmised on ikka VÄGA limiteeritud võrreldes enamikuga siin, VÕI - või siis lihtsalt erinevad). Ei ole ühtegi klubi veel selgunud millega tunnen, et see on "minu klubi". Näiteks jäähokis on mul algusest peale olnud lemmikuks New York Rangers ning see on arvatavasti sellepärast, et esimene kokkupuude hokiga oli Rangers vs Ducks Stockholmis Globen Arenal.
                              Mu isa on die-hard Rangersi fänn ning ju see siis ka mõjutas. Jalgpalliga, aga sellist asja pole
                              See logo rant on mõttetu ning kui mul on Roma logo, ei ole Juventuse fännid sellepärast fagid ning kui on Reali logo, ei ole Barcelona fännid kohe idioodid.
                              Naudin lihtsalt mängu ning küll millalgi see päris oma klubi ka tuleb

                              Loodan, et sellega on logo-rant lõppenud ning mõistetakse rohkem minu tagamaid avataride vahetamise osas.

                              Peace and Love

                              Kommentaar

                              Working...
                              X