320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A: No more foreigners

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Serie A: No more foreigners\'

    Sellised rassistlikud mõtteavaldused ajavd minul küll harja punaseks. Äkki lõpetaks rahvusvahelise jalgpalli üldse ära? Eestlased mängigu omas kodus omavahel jne.

    Nujah, nüüd on sul siis punane hari. Rõõm teada - mul on kodus algusest saadik punane hari.
    Mulle meeldivad meeskonnad kus mängivad kohalikku päritolu mängijad. Mul üsna ükskõik mis värvi sinu harjad selle peale värvuvad. Mulle meeldib pigem, et eestlased oma klubides mängivad, kui kuskil Rootsi kolmandas või Norra teises divaris pingil istuvad (Kallaste, Rajala, Tohver). - (Tegelikult ei tea kas Kallaste ja Rajala seal just pingil istuvad, aga Tohver küll).
    Üldse piinlik, et sellise idiootliku kirja peale nii pika vastuse kirjutan.
    memer of Gaskoff fan club

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Serie A: No more foreigners\'

      pooldan kahe käega indrekut.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Serie A: No more foreigners\'

        Originally posted by indrek
        Üldse piinlik, et sellise idiootliku kirja peale nii pika vastuse kirjutan.
        Sorry, aga ma ei ole iialgi rassiste sallinud ega kavatse ka nüüd alustada. Olgu ma siis idioot pealegi.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Serie A: No more foreigners\'

          Originally posted by Artur
          Mcnamara, saan aru, et sa ei ole rassist, aga kas sulle oleks see meeltmööda, kui Eesti muutuks Hollandi- või Prantsusmaa-taoliseks riigiks, kus pooled rahvusjalgpallikoondise mängijad oleks neegrid? Vaevalt. Eesti jalgpallikoondises peaks olema ikkagi eestlased, mitte kuskilt Senegalist sisserännanud tüübid. Anna andeks, võib-olla olen ma tõesti rassist. Ei, mul ei ole nende vastu midagi, aga las passigu seal Alzeerias või Senegalis, aga siia ärgu tulgu. Tänavapilt oleks masendav, kui iga teine-kolmas vastutulev oleks mustanahaline. Olen kindel, et ka sulle see väga ei meeldiks. Ma ei räägi siinkohal üksikutest tegelastest, vaid suuremast massist.
          Artur, see ei ole siin õige koht selle asja üle arutlemiseks... ja ega ma ei usu ka, et inimeste eelarvamusi sõnadega muuta saab. Selleks, et multietnilisest ühiskonnast aru saada on vaja seal kõigepealt elada või siis pisut sügavamalt uurida, kuidas see asi toimib. Mustanahaline, valgenahaline, ükskõik milline - iga inimene on eelkõige indiviid, oma individuaalse saatuse ja eluteega. Niisugusena tuleb teda ka võtta, mitte vaadata ta nahavärvi või rahvust.
          Ma ei näe probleemi ühegi inimese Eestis elamises, eeldusel, et ta järgib siin kehtivaid reegleid ning saab siinses ühiskonnas hakkama. Usu mind, masse siia ei tule - selleks ei ole meil vajalikku kliimat, elatustaset ega sallivust.
          Kui Eesti oleks multietniline ühiskond, ei oleks tänavapilt masendav, vaid lihtsalt teistsugune. Ja meie kohaneksime sellega. Rassism väheneb paratamatult, ka Eestis. Sest Eesti muutub paratamatult iga päevaga avatumaks.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Serie A: No more foreigners\'

            hm, mcnamara

            tundub, et sa pole eriti kursis valimistulemustega prantsusmaal, austrias ja hollandis kus vastupidiselt sinu jutule ei vähene mitte rassistide vaid negrofiilide hulk. tee silmad lahti ja vaata fakte.
            aga kisub offtopicuks.
            lõpetaks vähemalt itaalia jalgpalli leheküljel sellest rääkimise.
            memer of Gaskoff fan club

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Serie A: No more foreigners\'

              Väga hea Artur, sul on potensiaali tule me treenime su ära

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Serie A: No more foreigners\'

                Jällegi ei hakkanud uut teemat tegema. Kuna koondis kukkus läbi otsustati koondise taseme tõstmiseks jällegi üks reegel teha. Nimelt peab olema mängus vähemalt pooled mängijad Itaalased. Ehk siis 18 mehest 9 peavad olema Itaalased. Ei viitsi rääkida, tobe natukene, aga parem, kui see eelmainitud tekst . See reegel hakkab kehtima 2006/07 hooajal, kui ma ei eksi. Nii, et klubidel on aega itaalasi vaikselt osta.
                sigpic

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Serie A: No more foreigners\'

                  Originally posted by Henryfan


                  Jällegi ei hakkanud uut teemat tegema. Kuna koondis kukkus läbi otsustati koondise taseme tõstmiseks jällegi üks reegel teha. Nimelt peab olema mängus vähemalt pooled mängijad Itaalased. Ehk siis 18 mehest 9 peavad olema Itaalased. Ei viitsi rääkida, tobe natukene, aga parem, kui see eelmainitud tekst . See reegel hakkab kehtima 2006/07 hooajal, kui ma ei eksi. Nii, et klubidel on aega itaalasi vaikselt osta.
                  See nn reegel sunnib klubisi rohkem panustama noortetööle. Samas jälle mis kasu sellest reeglist on kui enamus brasse ja argentiinlasi saavad omale itaalia passi?

                  Kommentaar

                  Working...
                  X