320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Khl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Tõele au andes oli seal üks tribüün, kes mitte millestki aru ei saanud, nagu tiblad ikka ja need huilgasid ka siis kui Riia värava viskas.

    Tondiraba muidu üsna hea hall, sest ükskõik kus istud, ikka näed suht hästi.
    Last edited by baller; 05.12.16, 08:21. Põhjus: Tahtsin saali suurusest rääkida

    Kommentaar


      #47
      Täiesti masendav üritus publiku mõistes küll. Eestikeelne teadustaja oli Peeter Soo. Läti fänne oli ühe sektori jagu. Ülejäänud saal aga kindlalt vandistani poolt. Krt, esimest korda elus tuli mõte poole ürituse pealt ära minna, nii vastik tunne oli selle publiku seas olla. Osad olid ennast isegi vene lippudesse mässinud. Peale Traktori kolmandat väravat karjuti veel "molotsõ, molotsõ..."
      Need vene värvidega helkivate vidinate müüjad võiks ka ikka tõsiselt uttivisse minna

      Kommentaar


        #48
        Muidu hoki fänn ei ole ja üldse täiesti külmaks jätab see spordiala. Küll aga mingil imekombel võitsin loosiga piletid ja otsustasin minna. Võtsin kaasa ka naise.

        Eelkõige räägin mängust endast. Kuna ise hokist liiga suurt midagi ei jaga, siis mu kommentaarid ilmselt liiga palju ei päde, aga tundus, et Traktor on kaitsva taktikaga võistkond, mängijate keskmine tase on oluliselt kõrgem kui Riia Dinamo mängijate oma. Samas oli näha, et lätlased üritasid palju rohkem ja tegelikult tegi Traktori väravavaht palju paremat tööd lõpp-kokkuvõttes. Mängu otsustas tegelikult teise kolmandiku keskpaik, kus Dinamo vajus järsku ära ning Traktor surus enda tahtmise peale.

        Nüüd natuke publikust. Olles ise vene rahvusest inimene, siis venelaste suur hulk ümberringi mind ei heiduta. Vastupidiselt ballerile arvan ma, et need on just ägedad inimesed, kes lihtsalt iga värava peale rõõmustasid. Pmst pole mul ka erilist seost Riia Dinamoga, aga enne mängu ma lihtsalt valisin, et olen siis kodumeeskonna poolt ja üldse on nad nõrgemad, et nii on põnevam. Aga ilmselgelt oli 90% inimestest seal esimest korda hokimängul ja laske neil üritusest rõõmu tunda (jutt nendest, kes lihtsalt nautisid mängu).

        Küll aga isegi mind vapustas see Rossija Rossija teema. Tõeline wtf. Mina venelasena ei saa sellest zombi-efektist ausalt öeldes aru. Inimesed ei saa ise ka aru, kui jabur on lehvitada vene lippudega mingi suvalise Traktori meeleheaks. Jabur. See on hea lõimumise mittetoimimise lakmusepaber.

        Aga kui rääkida showst, organisatsioonist, siis on jalgpallil ikka tükk maad minna. Ja isegi arvestades kõige sellega, mis tribüünidel toimus, siis mu abikaasa väljendas selgelt, et pigem ta läheks järgmine kord vaatama KHL hokimängu, kui Eesti Meistriliigat. Mingis mõttes täiesti võrreldamatud suurused ja see on iseenesestmõistetav, aga teiselt kurb jällegi...
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #49
          Jah, peab nõustuma kõige eelnevaga, mis kirja pandud. Show mõttes peaajagu kõikidest meeskonnamängudest üle, mida mina olen kodukamaral näinud. Kuna olen ka üsna kõva NHL jälgija, siis hoki võõras pole, küll aga oli teõsti päris veider vaadata neid üle joonud tegelasi, kes Rossija, Rossija skandeerisid. Samas vastukaaluks pean ütlema, et oli nooremaid inimesi, kes küll Metallurgile kaasa elasid aga muus osas täitsa viisakad olid. Eesti keelt kuulis seal mängul küll ikka väga vähe Minujaoks on hoopis see kurb, et Riia ei too meile kunagi enam enda "kodumängu", kui sisusliselt publiku toetus kuulub 85% ulatuses vastastele.

          Muide Metallurgil oli kaasas ka päris oma fännklubi, keda ka politsei valvas, ses suhtes muidugi ilmselt andis ka see tooni juurde. Pühapäeval mängul ei käinud seega Traktoristide fännide kohta info puudub.

          Ahjaa, kõik see tsirkus pani igatsema ühe korraliku Eesti klubi järgi tipptasemel hokis.

          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            #50
            KHL asepresidendi sõnul võidakse Tallinna mängud järgmise aasta kalendrisse uuesti lisada. Eksperiment tunnistati edukaks. Ainuke, kes seda ei tahaks, on Dinamo Riga ise.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Kurat Vaata postitust
              Jah, peab nõustuma kõige eelnevaga, mis kirja pandud. Show mõttes peaajagu kõikidest meeskonnamängudest üle, mida mina olen kodukamaral näinud. Kuna olen ka üsna kõva NHL jälgija, siis hoki võõras pole, küll aga oli teõsti päris veider vaadata neid üle joonud tegelasi, kes Rossija, Rossija skandeerisid. Samas vastukaaluks pean ütlema, et oli nooremaid inimesi, kes küll Metallurgile kaasa elasid aga muus osas täitsa viisakad olid. Eesti keelt kuulis seal mängul küll ikka väga vähe Minujaoks on hoopis see kurb, et Riia ei too meile kunagi enam enda "kodumängu", kui sisusliselt publiku toetus kuulub 85% ulatuses vastastele.

              Muide Metallurgil oli kaasas ka päris oma fännklubi, keda ka politsei valvas, ses suhtes muidugi ilmselt andis ka see tooni juurde. Pühapäeval mängul ei käinud seega Traktoristide fännide kohta info puudub.

              Ahjaa, kõik see tsirkus pani igatsema ühe korraliku Eesti klubi järgi tipptasemel hokis.
              Traktoril ma mingeid kaasasõitnud fänne ei näinud aga ,mis puutub oma eesti klubisse siis on sul uut tsirkust vaja ,et enamus saalist röögib meile vastu või oled sa nii naiivne ja usud ,et siis karjub kogu see kamp Eesti klubi poolt.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Traktoril ma mingeid kaasasõitnud fänne ei näinud aga ,mis puutub oma eesti klubisse siis on sul uut tsirkust vaja ,et enamus saalist röögib meile vastu või oled sa nii naiivne ja usud ,et siis karjub kogu see kamp Eesti klubi poolt.
                Sõltub vast klubi nimest ja olemusest. Mingi Tallinna Ilvese poolt ei hakka Lasnamäe põhiosa ilmselt kunagi olema, aga kui panna klubi nimeks Lasnamjäe Krasnaja Zvezda, koos vastava sümboolikaga, siis oleks "fänne" kui murdu...

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Traktoril ma mingeid kaasasõitnud fänne ei näinud aga ,mis puutub oma eesti klubisse siis on sul uut tsirkust vaja ,et enamus saalist röögib meile vastu või oled sa nii naiivne ja usud ,et siis karjub kogu see kamp Eesti klubi poolt.
                  Ma arvan, et siis saaks ka rohkem Eestlasi oma tagumiku khale veetud, ega neid pileteid ju Lasnamäe elanikele tasuta jagatud, küsimus on pigem eestlaste leiges hoki huvis, mida ilmselt oma klubi olemasolu aitaks kõvasti tõsta. Samas, mis siin ikka unistada, seni kuni meie kohalikud hokiklubid koos hokiliiduga on sellised naljanumbrid nagu nad on, ei ole ilmselt mingit lootust, et ala meil pead tõstaks.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    #54
                    ei tea, kräämu seiklused poliitliigas jätavad ju ka rahva täiesti külmaks. ainult PP naudib täiel rinnal.

                    keegi ei taha seda vene värki tagasi peale vanade spordipeerude. enne tooks eesti klubi soome liigas eestlased saali.

                    Kommentaar


                      #55
                      kuidas Riias nende rossija-rossija skandeerimiste ja sellise tsirkusega on? on kellelgi kogemusi.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #56
                        Olles ka eilsel mängul seal jäähallis ütlesin sõbrale ka,et ei ole kaugel aeg,kui siin linnaosas ripuvad varsti vene lipud ülerõduäärte nagu katalanide omad Barcelonas.Ainult,et taust on sitaks erinev.Terras võiks oma välkõppuseid lasnamäel korraldada,ja näidata,et me oleme olemas,mitte toompeal ja lennujaamas luurekat mängida

                        Kommentaar


                          #57
                          Me lähme 4-se pundiga sellele reedesele mängule. Tea, kas saab kolakat ka, kui sommide poolt olla.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                            Me lähme 4-se pundiga sellele reedesele mängule. Tea, kas saab kolakat ka, kui sommide poolt olla.
                            Kuna Spartakil on vene rahvusest kodanikel päris palju fänne, siis ma ütleks seda potentsiaalselt ohtlikuks ürituseks küll.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #59
                              See värav oli telekaekraanilt selgemast selgem.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #60
                                Natuke on seotud.

                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Balaball nr. 27

                                -Riia Dünamo, kui lätlaste uhkus.
                                -Mis seal jää kõrval toimub nii mängu ajal kui ka enne mängu.

                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X