Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 96

Teema: Khl

Eesti koondislane Kasutaja ROOTSI KUNN avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Mis te arvate ,kus me elame ? Õige, iseseisvas Eesti Vabariigis . Aga täna Tondriaba jäähallis Dinamo ja Traktori mängu vaadates jäi mulle küll mulje ,et ma sattusin kaheks tunniks kusagile tiblastani linna nimega Lasnagorsk. Võibolla kedagi huvitab , ma räägin natuke lahti seda , mida ma seal nägin ja kogesin . Hoki on tõeline meeste mäng ,mis on jalgpalli järel minu teine lemmikmäng. Kogu nõukaaeg sai mõlemaid alasid telekast vaadatud .Kui muud moodi ei saanud venelastele oma meelsust näidata siis hokis olime ikka ,kas Kanada või ükstapuha kelle poolt peaasi ,et vandid tappa saaksid. Me ei saanud siis karjuda ,et me ei salli teid , tahame vabad olla aga me saime teistele kaasa elada ja sellega näitasime ühtlasi seda ,et vihkame vene korda .
    Ja täna seal hallis tuli kõik see mulle korraga meelde ,kui kogu saalitäis rahvast karjus venelaste poolt. See ei olnud niisma kaasaelamine hokile ,kui ilusale mängule see oli oma meelsuses, viha demonstratsioon. Mis sest ,et mängis Läti klubi aga mul oli selline tunne ,et karjutakse KA meie vastu . Piinlik oli olla eestlane aga ma loodan ,et lätlased said aru ,kus nad viibivad ja ,kes on saalis enamuses . Vähemasti sain ma ühele läti fännile öelda ,et eestlased on siiski nende poolt ja ärgu pikka viha pidagu . Ma loodan ,et selliseid vene sovinismi õhutavaid hokimänge ,kus viies kolonn omale vaimsust ja jõudu saab koguda enam kunagi Eestis ei toimu . Mõelge ,kui piinlik oleks meil soomlaste ees ,kui näiteks Jokerit mängiks siin mingi vene satsiga ja terve saal karjuks shaibu ja lehvitaks tiblastani lippe . Muide mind jahmatas täna see ,et seal hallis müüdi täiesti vabalt vene riigi sümboolikat , lippe , mingeid helkivaid vene värvides vidinaid jne . Kogu selle rämpsuga vehiti kaks tundi mu nina all ,põhimõtteliselt sülitati Eesti riigile näkku ja ma pidin seda oma kodumaal seedima . Ma saan aru ,et müüakse klubide nänni nagu oli Dinamo asjad seal müügil ja mida ma ka ise ostsin ,mitte ,et mul seda vaja oleks aga põhimõtteliselt ,et raisk neile näidata ,et kõik siin saalis ei ole vandi kari . Ja mul ei oleks ka Traktori nänni vastu midagi olnud aga vene lipud oli liig ,mis liig . Kes üldse vastutab-otsustab seal hallis ,mida müüakse mida mitte ? Ja siis loen ,kuidas mingi pool elu Moskvas redutanud Enden unistab uutest mängudest .
    Mõelgem natuke selle üle ,kas meil sellist hokit siia vaja ? Me räägime ,et Venemaa teeb piiri taga propagandat aga ei näe seda , mis toimub oma õuel.
    FCF Forever

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Mis te arvate ,kus me elame ? Õige, iseseisvas Eesti Vabariigis . Aga täna Tondriaba jäähallis Dinamo ja Traktori mängu vaadates jäi mulle küll mulje ,et ma sattusin kaheks tunniks kusagile tiblastani linna nimega Lasnagorsk. Võibolla kedagi huvitab , ma räägin natuke lahti seda , mida ma seal nägin ja kogesin . Hoki on tõeline meeste mäng ,mis on jalgpalli järel minu teine lemmikmäng. Kogu nõukaaeg sai mõlemaid alasid telekast vaadatud .Kui muud moodi ei saanud venelastele oma meelsust näidata siis hokis olime ikka ,kas Kanada või ükstapuha kelle poolt peaasi ,et vandid tappa saaksid. Me ei saanud siis karjuda ,et me ei salli teid , tahame vabad olla aga me saime teistele kaasa elada ja sellega näitasime ühtlasi seda ,et vihkame vene korda .
    Ja täna seal hallis tuli kõik see mulle korraga meelde ,kui kogu saalitäis rahvast karjus venelaste poolt. See ei olnud niisma kaasaelamine hokile ,kui ilusale mängule see oli oma meelsuses, viha demonstratsioon. Mis sest ,et mängis Läti klubi aga mul oli selline tunne ,et karjutakse KA meie vastu . Piinlik oli olla eestlane aga ma loodan ,et lätlased said aru ,kus nad viibivad ja ,kes on saalis enamuses . Vähemasti sain ma ühele läti fännile öelda ,et eestlased on siiski nende poolt ja ärgu pikka viha pidagu . Ma loodan ,et selliseid vene sovinismi õhutavaid hokimänge ,kus viies kolonn omale vaimsust ja jõudu saab koguda enam kunagi Eestis ei toimu . Mõelge ,kui piinlik oleks meil soomlaste ees ,kui näiteks Jokerit mängiks siin mingi vene satsiga ja terve saal karjuks shaibu ja lehvitaks tiblastani lippe . Muide mind jahmatas täna see ,et seal hallis müüdi täiesti vabalt vene riigi sümboolikat , lippe , mingeid helkivaid vene värvides vidinaid jne . Kogu selle rämpsuga vehiti kaks tundi mu nina all ,põhimõtteliselt sülitati Eesti riigile näkku ja ma pidin seda oma kodumaal seedima . Ma saan aru ,et müüakse klubide nänni nagu oli Dinamo asjad seal müügil ja mida ma ka ise ostsin ,mitte ,et mul seda vaja oleks aga põhimõtteliselt ,et raisk neile näidata ,et kõik siin saalis ei ole vandi kari . Ja mul ei oleks ka Traktori nänni vastu midagi olnud aga vene lipud oli liig ,mis liig . Kes üldse vastutab-otsustab seal hallis ,mida müüakse mida mitte ? Ja siis loen ,kuidas mingi pool elu Moskvas redutanud Enden unistab uutest mängudest .
    Mõelgem natuke selle üle ,kas meil sellist hokit siia vaja ? Me räägime ,et Venemaa teeb piiri taga propagandat aga ei näe seda , mis toimub oma õuel.
    kes eestikeelne teadustaja üldse oli? ma vahetasin enne kanalit, kui selleni jõuti...

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

kuskil mainiti, et enne mängu peaks mängitama ka Eesti hümni. oli see reaalsus?

ja palju lätlasi ka kohal oli?
    Catalunya is not Spain!

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Täna hallis küll ei käinud, aga reedel olin kohal. Kui ühelt poolt oli äärmiselt hea meel kodukamaral tipptasemel hokit vaadata, siis teisalt on ikka kurb ja hirmuäratav tõdeda kui edutud me suures plaanis oleme olnud venelaste integreerimisega Eesti ühiskonda isegi Tallinnas, rääkimata Ida-Virumaast. Kui reedel võis sellest venemeelsest kaasaelamisest ehk isegi aru saada, sest Magnitka on ikkagi tippsats ja neil ilmselt ongi Eestis palju toetajaid, siis Traktoril vaevalt siinmail väga palju toetajaid on. Ja ehk ongi raske loota, et venelased lätlastele pöialt peaksid hoidma, siis olin eelmine aasta saalis kui Kalev mängis Tondirabas CSKA-ga ja ega see pilt erinev ei olnud. Suurem osa saalist hoidis ka tollel mängul CSKA-le pöialt ning väljendas igal võimalikul moel oma venemeelsust ka meie enda klubi vastu. Tondirabas spordi vaatamine on sattumine olümpiakülasse, kus kõik räägivad võõrkeelt ning kannavad dresse.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Täna hallis küll ei käinud, aga reedel olin kohal. Kui ühelt poolt oli äärmiselt hea meel kodukamaral tipptasemel hokit vaadata, siis teisalt on ikka kurb ja hirmuäratav tõdeda kui edutud me suures plaanis oleme olnud venelaste integreerimisega Eesti ühiskonda isegi Tallinnas, rääkimata Ida-Virumaast. Kui reedel võis sellest venemeelsest kaasaelamisest ehk isegi aru saada, sest Magnitka on ikkagi tippsats ja neil ilmselt ongi Eestis palju toetajaid, siis Traktoril vaevalt siinmail väga palju toetajaid on. Ja ehk ongi raske loota, et venelased lätlastele pöialt peaksid hoidma, siis olin eelmine aasta saalis kui Kalev mängis Tondirabas CSKA-ga ja ega see pilt erinev ei olnud. Suurem osa saalist hoidis ka tollel mängul CSKA-le pöialt ning väljendas igal võimalikul moel oma venemeelsust ka meie enda klubi vastu. Tondirabas spordi vaatamine on sattumine olümpiakülasse, kus kõik räägivad võõrkeelt ning kannavad dresse.
    #kasvatahuntipaljutahad

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tõele au andes oli seal üks tribüün, kes mitte millestki aru ei saanud, nagu tiblad ikka ja need huilgasid ka siis kui Riia värava viskas.

Tondiraba muidu üsna hea hall, sest ükskõik kus istud, ikka näed suht hästi.
    Viimati muudetud baller poolt : 05.12.16 at 09:21 Põhjus: Tahtsin saali suurusest rääkida

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Täiesti masendav üritus publiku mõistes küll. Eestikeelne teadustaja oli Peeter Soo. Läti fänne oli ühe sektori jagu. Ülejäänud saal aga kindlalt vandistani poolt. Krt, esimest korda elus tuli mõte poole ürituse pealt ära minna, nii vastik tunne oli selle publiku seas olla. Osad olid ennast isegi vene lippudesse mässinud. Peale Traktori kolmandat väravat karjuti veel "molotsõ, molotsõ..."
    Need vene värvidega helkivate vidinate müüjad võiks ka ikka tõsiselt uttivisse minna

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Muidu hoki fänn ei ole ja üldse täiesti külmaks jätab see spordiala. Küll aga mingil imekombel võitsin loosiga piletid ja otsustasin minna. Võtsin kaasa ka naise.

Eelkõige räägin mängust endast. Kuna ise hokist liiga suurt midagi ei jaga, siis mu kommentaarid ilmselt liiga palju ei päde, aga tundus, et Traktor on kaitsva taktikaga võistkond, mängijate keskmine tase on oluliselt kõrgem kui Riia Dinamo mängijate oma. Samas oli näha, et lätlased üritasid palju rohkem ja tegelikult tegi Traktori väravavaht palju paremat tööd lõpp-kokkuvõttes. Mängu otsustas tegelikult teise kolmandiku keskpaik, kus Dinamo vajus järsku ära ning Traktor surus enda tahtmise peale.

Nüüd natuke publikust. Olles ise vene rahvusest inimene, siis venelaste suur hulk ümberringi mind ei heiduta. Vastupidiselt ballerile arvan ma, et need on just ägedad inimesed, kes lihtsalt iga värava peale rõõmustasid. Pmst pole mul ka erilist seost Riia Dinamoga, aga enne mängu ma lihtsalt valisin, et olen siis kodumeeskonna poolt ja üldse on nad nõrgemad, et nii on põnevam. Aga ilmselgelt oli 90% inimestest seal esimest korda hokimängul ja laske neil üritusest rõõmu tunda (jutt nendest, kes lihtsalt nautisid mängu).

Küll aga isegi mind vapustas see Rossija Rossija teema. Tõeline wtf. Mina venelasena ei saa sellest zombi-efektist ausalt öeldes aru. Inimesed ei saa ise ka aru, kui jabur on lehvitada vene lippudega mingi suvalise Traktori meeleheaks. Jabur. See on hea lõimumise mittetoimimise lakmusepaber.

Aga kui rääkida showst, organisatsioonist, siis on jalgpallil ikka tükk maad minna. Ja isegi arvestades kõige sellega, mis tribüünidel toimus, siis mu abikaasa väljendas selgelt, et pigem ta läheks järgmine kord vaatama KHL hokimängu, kui Eesti Meistriliigat. Mingis mõttes täiesti võrreldamatud suurused ja see on iseenesestmõistetav, aga teiselt kurb jällegi...

mundaljoovjoppkantosski Kasutaja Kurat avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Jah, peab nõustuma kõige eelnevaga, mis kirja pandud. Show mõttes peaajagu kõikidest meeskonnamängudest üle, mida mina olen kodukamaral näinud. Kuna olen ka üsna kõva NHL jälgija, siis hoki võõras pole, küll aga oli teõsti päris veider vaadata neid üle joonud tegelasi, kes Rossija, Rossija skandeerisid. Samas vastukaaluks pean ütlema, et oli nooremaid inimesi, kes küll Metallurgile kaasa elasid aga muus osas täitsa viisakad olid. Eesti keelt kuulis seal mängul küll ikka väga vähe Minujaoks on hoopis see kurb, et Riia ei too meile kunagi enam enda "kodumängu", kui sisusliselt publiku toetus kuulub 85% ulatuses vastastele.

Muide Metallurgil oli kaasas ka päris oma fännklubi, keda ka politsei valvas, ses suhtes muidugi ilmselt andis ka see tooni juurde. Pühapäeval mängul ei käinud seega Traktoristide fännide kohta info puudub.

Ahjaa, kõik see tsirkus pani igatsema ühe korraliku Eesti klubi järgi tipptasemel hokis.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

KHL asepresidendi sõnul võidakse Tallinna mängud järgmise aasta kalendrisse uuesti lisada. Eksperiment tunnistati edukaks. Ainuke, kes seda ei tahaks, on Dinamo Riga ise.

Eesti koondislane Kasutaja ROOTSI KUNN avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kurat Vaata postitust
    Jah, peab nõustuma kõige eelnevaga, mis kirja pandud. Show mõttes peaajagu kõikidest meeskonnamängudest üle, mida mina olen kodukamaral näinud. Kuna olen ka üsna kõva NHL jälgija, siis hoki võõras pole, küll aga oli teõsti päris veider vaadata neid üle joonud tegelasi, kes Rossija, Rossija skandeerisid. Samas vastukaaluks pean ütlema, et oli nooremaid inimesi, kes küll Metallurgile kaasa elasid aga muus osas täitsa viisakad olid. Eesti keelt kuulis seal mängul küll ikka väga vähe Minujaoks on hoopis see kurb, et Riia ei too meile kunagi enam enda "kodumängu", kui sisusliselt publiku toetus kuulub 85% ulatuses vastastele.

Muide Metallurgil oli kaasas ka päris oma fännklubi, keda ka politsei valvas, ses suhtes muidugi ilmselt andis ka see tooni juurde. Pühapäeval mängul ei käinud seega Traktoristide fännide kohta info puudub.

Ahjaa, kõik see tsirkus pani igatsema ühe korraliku Eesti klubi järgi tipptasemel hokis.
    Traktoril ma mingeid kaasasõitnud fänne ei näinud aga ,mis puutub oma eesti klubisse siis on sul uut tsirkust vaja ,et enamus saalist röögib meile vastu või oled sa nii naiivne ja usud ,et siis karjub kogu see kamp Eesti klubi poolt.
    FCF Forever

Eesti koondislane Kasutaja lenc avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Traktoril ma mingeid kaasasõitnud fänne ei näinud aga ,mis puutub oma eesti klubisse siis on sul uut tsirkust vaja ,et enamus saalist röögib meile vastu või oled sa nii naiivne ja usud ,et siis karjub kogu see kamp Eesti klubi poolt.
    Sõltub vast klubi nimest ja olemusest. Mingi Tallinna Ilvese poolt ei hakka Lasnamäe põhiosa ilmselt kunagi olema, aga kui panna klubi nimeks Lasnamjäe Krasnaja Zvezda, koos vastava sümboolikaga, siis oleks "fänne" kui murdu...

mundaljoovjoppkantosski Kasutaja Kurat avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Ma arvan, et siis saaks ka rohkem Eestlasi oma tagumiku khale veetud, ega neid pileteid ju Lasnamäe elanikele tasuta jagatud, küsimus on pigem eestlaste leiges hoki huvis, mida ilmselt oma klubi olemasolu aitaks kõvasti tõsta. Samas, mis siin ikka unistada, seni kuni meie kohalikud hokiklubid koos hokiliiduga on sellised naljanumbrid nagu nad on, ei ole ilmselt mingit lootust, et ala meil pead tõstaks.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

ei tea, kräämu seiklused poliitliigas jätavad ju ka rahva täiesti külmaks. ainult PP naudib täiel rinnal.

keegi ei taha seda vene värki tagasi peale vanade spordipeerude. enne tooks eesti klubi soome liigas eestlased saali.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

kuidas Riias nende rossija-rossija skandeerimiste ja sellise tsirkusega on? on kellelgi kogemusi.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

U21
    Liitus foorumiga
    Sep 2012

Algupärane

Olles ka eilsel mängul seal jäähallis ütlesin sõbrale ka,et ei ole kaugel aeg,kui siin linnaosas ripuvad varsti vene lipud ülerõduäärte nagu katalanide omad Barcelonas.Ainult,et taust on sitaks erinev.Terras võiks oma välkõppuseid lasnamäel korraldada,ja näidata,et me oleme olemas,mitte toompeal ja lennujaamas luurekat mängida

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Mõelge ,kui piinlik oleks meil soomlaste ees ,kui näiteks Jokerit mängiks siin mingi vene satsiga ja terve saal karjuks shaibu ja lehvitaks tiblastani lippe .
    Wish granted. On keegi siinsetest ka minemas? https://www.piletilevi.ee/est/pileti...verstal-58084/
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Me lähme 4-se pundiga sellele reedesele mängule. Tea, kas saab kolakat ka, kui sommide poolt olla.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Me lähme 4-se pundiga sellele reedesele mängule. Tea, kas saab kolakat ka, kui sommide poolt olla.
    Kuna Spartakil on vene rahvusest kodanikel päris palju fänne, siis ma ütleks seda potentsiaalselt ohtlikuks ürituseks küll.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Aga kui ma panen oma Läti hokisärgi selga, siis on ka lootust saada? Kere peale?
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud