320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet Betting Tournament

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vol2 turniiril on siis ametlikult ka esimene uustulnuk (raha on kohale jõudnud). Tervitame kasutajat okis.

    Mis puudutab nö korraldajamaksu, siis on meeldiv kuulda, et turniiri korraldamise osas kellelgi olulisi küsimusi ei tekkinud. Üritan planku samakõrgel hoida ka vol2-s.

    Kui turniiri vastu huvi säilib, siis alates vol3-st mingi sümboolse summa peale võib mõelda (mingi 0,5 eurot vms). Vol2-s ma ei võta midagi.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Ja veel üks väike statistikalõik turniiri lõpetuseks.

      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Väga huvitav. Ma tegin ikka väga vähe panuseid. Ning alati panin palju peale.
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Mis daatumid on raha ülekandmiseks? Millal teine turniir algab? Millal lõppeb? Kas hakkab saama ka live'is bettida?

          Kommentaar


            Algselt postitas betfreak Vaata postitust
            Mis daatumid on raha ülekandmiseks? Millal teine turniir algab? Millal lõppeb? Kas hakkab saama ka live'is bettida?
            Aga palun ja tere tulemast!

            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            1. Võistluses osalemise hind 10 eurot. Raha palun kanda minu kontole. Konto andmeid palun küsida minu käest privaatsõnumiga. Need, kes on varasemalt osalenud juba teavad andmeid ning võivad raha kanda sinna.
            2. Võistluse periood: 04.04.2015 00:00 kuni 19.04.2015 23:59. Ehk siis arvesse lähevad panused nendele sündmustele, mis algavad antud vahemikus.
            3. Igaüks saab 100 ühikut.
            4. Arvesse lähevad ainult pre-match panused (ükskõik mis spordialale). Kombod on lubatud. Enne mängu konkreetne panus (postitus peab olema tehtud enne sündmuse algust), kus on kirjas väärtus (minu poolest kas või 100), panustatav ühikusuurus (pange kas või 100 kohe või 7,89 minu poolest), panustamislehekülg, kust see võetud on (Triobet, Marathonbet jne.). Eriti hea, kui oleks paar sõna ka sellest kirjutatud.
            5. Varem postitatud panusele enam panustada ei või! Arvesse läheb varem postitatud panus. Kui keegi panustab juba korra Arsenali võidule x-tiimi vastu, siis selle x-tiimi vastu enam Arsenali võitu panustada ei tohi.
            Jalgpallile panustamise puhul: Kellegi teise panustatud võistkonnale või mänguarengu suunale tohib panustada, seda 1,5 väravat ületades. Näiteks Arsenali võidu puhul, tohib seda korrata vaid Arsenal -1,5 händikäpiga. Või Arsenal - Hull mängus Under 3.0 tohib korrata Under 1.5. Nurgalöökide, kollaste kaartide ning muu statistika puhul on piiriks 2.5 ühikut.
            Teiste spordialade puhul on panuste "kopeerimine" keelatud ning arvesse läheb esimene panus, mis on tehtud vastava mängija/võistkonna või mängujoonise poolt.
            NB! Antud punkt käib vaid üksikpanuste kohta.
            5a. Eelnevalt postitatud panust tohib kasutada kombos, mille ülejäänud osa on väärtuses vähemalt 1,4.
            5b. Kombopanuste puhul peavad kõik panused olema ühest kontorist.
            6. Võistlusperiood on jagatud 4-ks neljapäevaseks perioodiks (04.04-07.04; 08.04-11.04; 12.04-15.04; 16.04-19.04). Iga perioodi jooksul peab iga mängija postitama vähemalt 4 panust (ehk siis minimaalne panuste arv läbi turniiri peaks olema 16). Mängijal, kes ei täida antud nõudmist, võetakse perioodi lõpus 25% tema ühikute hulgast maha.
            7. Miinumumpanus on 2 ühikut.
            8. Raha kandmisel palun kommentaariks kirjutada kasutajanimi, kelle eest makstakse. Saavad osaleda kõik need, kelle raha laekub minu kontole enne 04.04.2015 00:00. Antud postituses uuendatakse jooksvalt osalejate nimekirja.
            9. Võitja saab 50% kogusummast, 2. koht 30% ja 3. kohta 20%. Kõik rahad kantakse vahemikus 17-19.04.
            10. Tabelit uuendatakse kord 1-2 päeva jooksul.
            11. Arvesse lähevad ainult need panused, mis on postitatud enne aega, mis on ametliku kick-offina märgitud, siia teemasse.
            12. Juhul kui mängija virtuaalraha saab otsa on ta automaatselt mängust väljas.
            13. Kui mängija peaks koefitsentide manipuleerimisega või muude reeglite rikkumisega vahele jääma, diskvalifitseeritakse mängija sissemakset tagastamata.


            Osalejate nimekiri:
            telekavaataja
            mazz
            j6u1uv4n4
            football2u
            okis

            (Kogupank hetkel 50EUR)

            1. turniirist saab lugeda siit.

            1. turniiri võitja on football2u.

            Kommentaar

            Working...
            X