320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vaadake netist videosid, mõelge oma peaga vahelduseks ja tehke ise järeldused!

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      See Suessi kanalis põiki keeratud laev peab olema mingi Bondi või Mission Impossible kurjami kätetöö, täielik filmistsenaarium.
      Kui otsid paha, siis jälita raha.

      Pfizer?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Estonia vandenõu.

        Et siis 94 aasta raportis oli see pagana vööriramp kinni ja norraka filmis oli ka veel kinni ja nüüd mingi hetk vajus lahti?

        Talleggi proffessori sõnul on siis tõestatud, et ametlik versioon pädeb selle kohta, et laev rullib ennast merepõhjas. Viimase 2 aastaga rullis vööri lahti. Ehk mingi aja pärast rullib ennast kaldale.

        TalTech Kuressaare Kolledži professor Mihkel Kõrgesaar usub, et uus avastus Estonia vraki uuringutel, et vööriramp, mis nii 2019. aastal Norra dokumentaalfilmi loomisel kui ka 1994. aasta ametlikel sukeldumisvideotel oli suletud, leiti täielikult lahti olevat, on järjekordne kinnitus selle kohta, et ametlik versioon on õige.

        Kommentaar


          Uus vandenõu - Lennuk mille ümber afgaanid tiirutasid ja küljest kinni hoidsid on hoopis õhupall
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Ma mõtlen, et kui tuleks välja, et Terviseameti külmlao probleem oli pikaajalisem ning inimestele on aastaid manustatud halvaks läinud vaktsiine, siis võib seal peituda põhjus, miks nii palju vaktsiinivastaseid on aastatega tekkinud.

            Kommentaar


              See ladu valmis 2017 aastal ja seega need, kes süstida hetkel ei taha ei ole opakad vaktsiinikahjustusest, vaid muudel põhjustel.
              Küll hoiti seal 4 aastat laste vaktsiine. On välja öeldud, et temperatuur oli nõutud hoidmistemperatuuri piires, aga jumal teab kas või kui palju see seal kõikus. Toit vähemalt ei kannata just temperatuuri kõikumist - loodame, et kohupiima seal ei hoitud.

              Kommentaar


                Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                jumal teab kas või kui palju see seal kõikus.
                Seda ei tea mitte jumal, vaid süsteemi logi.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vask Vaata postitust
                  Ma mõtlen, et kui tuleks välja, et Terviseameti külmlao probleem oli pikaajalisem ning inimestele on aastaid manustatud halvaks läinud vaktsiine, siis võib seal peituda põhjus, miks nii palju vaktsiinivastaseid on aastatega tekkinud.
                  On kuskil andmeid, et vaktsiinivastaseid tekib juurde? Või vastupidi?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Tormiiilid, tugevad tuulepuhanagud on tegelikult tulnukate Siil, Zapad kus nad harjutavad madallendu.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Keegi ise ka mönda vandenöud usub? tunnistage üles!
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Pekki, pidin selle teema guugeldades üles otsima, sest raudidas on selle autor vist ja tema kunsti mulle enam ei kuvata.

                        Enivei, teooria selline, et krüptopoisid tegid kunagi plokiahelad töötõendusele selleks, et Nvidia ja AMD kõvasti rahhi paremate GPUde arendamisele paneks. Nüüd viiakse kõik panusetõendusele üle, et tipptasemel GPUde nõudlus kaoks, hind tuleks alla ja saaks normilt GTA 6te pelada. Võtke või jätke.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Pekki, pidin selle teema guugeldades üles otsima, sest raudidas on selle autor vist ja tema kunsti mulle enam ei kuvata.

                          Enivei, teooria selline, et krüptopoisid tegid kunagi plokiahelad töötõendusele selleks, et Nvidia ja AMD kõvasti rahhi paremate GPUde arendamisele paneks. Nüüd viiakse kõik panusetõendusele üle, et tipptasemel GPUde nõudlus kaoks, hind tuleks alla ja saaks normilt GTA 6te pelada. Võtke või jätke.
                          Kas oleks võimalik seda ka eesti keelde tõlkida?
                          Teen tapeeti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fc. Vaata postitust

                            Kas oleks võimalik seda ka eesti keelde tõlkida?
                            Vandenõuteooriad peavadki veits umbluud olema, muidu nähakse läbi ju.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust

                              Vandenõuteooriad peavadki veits umbluud olema, muidu nähakse läbi ju.
                              Palju lihtsam teooria on - krüpto tegi putin, sest blablabla. Mitte keegi ei näe läbi.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                Pekki, pidin selle teema guugeldades üles otsima, sest raudidas on selle autor vist ja tema kunsti mulle enam ei kuvata.

                                Enivei, teooria selline, et krüptopoisid tegid kunagi plokiahelad töötõendusele selleks, et Nvidia ja AMD kõvasti rahhi paremate GPUde arendamisele paneks. Nüüd viiakse kõik panusetõendusele üle, et tipptasemel GPUde nõudlus kaoks, hind tuleks alla ja saaks normilt GTA 6te pelada. Võtke või jätke.
                                btc jääb ju pow peale edasi. vitalik tahab gtad pelada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X