320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Janukovõtš: "Ainus, milles ma tunnen oma süüd, on see, et ma ei suutnud takistada välismaa abil tegutsenud poliitilisi avantüriste riigipööret läbi viimast."

    Venemaast ta ei rääkinud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Amos Vaata postitust
      Janukovõtš: "Ainus, milles ma tunnen oma süüd, on see, et ma ei suutnud takistada välismaa abil tegutsenud poliitilisi avantüriste riigipööret läbi viimast."

      Venemaast ta ei rääkinud.

      Kommentaar


        Tõ skasal ja nigger ?

        The #1 Independent news service in the world, battling globalism and promoting a pro-human future worldwide. Infowars is Tomorrow's News Today.


        On February 24 NATO will use Estonia’s independence celebration to parade troops 300 meters from Russian territory, a move the Russians consider a provocation.

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Janukovõtš: "Ainus, milles ma tunnen oma süüd, on see, et ma ei suutnud takistada välismaa abil tegutsenud poliitilisi avantüriste riigipööret läbi viimast."

          Venemaast ta ei rääkinud.
          Kas ka Eesti laulvas revolutsioonis olid välismaa abil tegutsenud poliitilised avantüristid? Vastus on muide, et vaatenurgast lähtuvalt võib ka nii öelda.

          Kommentaar


            Amos, mine küsi abi kusagilt.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Me oleme aastas 2015 mitte 88.

              Kommentaar


                Lavrov: "Jultunud sekkumine piirkonna riikide asjadesse ja hoolimatus sealsete elanike saatuse vastu on toonud kaasa ekstremismi ja terrorismi tõusu, millega me nüüd peame võitlema."

                Ja kes sellele vastu vaidleb on mammapapa poolt ära koolitatud russofoob. Täiesti perses millised tähtedega prillid siin enamusel ees on.
                Samal ajal kui üha enam ameeriklasi saab aru mis si** seal riigis tegelt toimub hakkavad eestlased alles uskuma seda paska mida neile aeti 90ndatel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Lavrov: "Jultunud sekkumine piirkonna riikide asjadesse ja hoolimatus sealsete elanike saatuse vastu on toonud kaasa ekstremismi ja terrorismi tõusu, millega me nüüd peame võitlema."

                  Ja kes sellele vastu vaidleb on mammapapa poolt ära koolitatud russofoob. Täiesti perses millised tähtedega prillid siin enamusel ees on.
                  Samal ajal kui üha enam ameeriklasi saab aru mis si** seal riigis tegelt toimub hakkavad eestlased alles uskuma seda paska mida neile aeti 90ndatel.
                  Ma pakun, et üks makstud kremli troll on siia foorumisse lahti pääsenud. Vandenõuteooria?
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                    Ma pakun, et üks makstud kremli troll on siia foorumisse lahti pääsenud. Vandenõuteooria?
                    1 tuleb kremlist ja ülejäänud tulevad otse CIA koolist ? Kas inimestel ei võigi oma maalmavaateid olla, mille alusel kohe diblaks ristitakse ? Eestlane olla on uhke ja hää, kuid mitte loll eestlane, kes oma peaga ei mõtle vaid kiidab kõike takka mida delfi talle ette kirjutab.
                    Näe vaata videot kuidas tehakse propagandat http://yournewswire.com/bbc-reporter...s-of-shelling/ ning ära samamoodi usu kõike mida näed kanal2st (kuidas peatada pitler), võid VICE ka vaadata see ehk näitab sulle enamvähem ära mis maailmas tegelikult toimub.

                    Kommentaar


                      Olen viimasel ajal ikka jälginud vene propagandasaateid. Eile näiteks süüdistas Donetski vabariigi esindaja ukrainlasi Debaltsevo purukspommitamises. Tuleb välja, et ukrid ise pommitasid debaltsevot.

                      Eile oli üldse huvitav saade, Zirinovski läks nii hoogu oma teoriatega, et Solovjov (kes ei tea, siis see on üks esi propagandiste) küsis, kas Vladimir Volfovits vaatas mingit filmi, see omakorda ütles, et ei vaata üldse telekat.

                      Üks vend aga väitis, et hoopis Venemaa leiutas mobiili, siis Solovjov küsis, et kas juba Ivan Groznõi ajal.

                      Eile oli ka selline harukordne juhus, et saatesse kutsutud Jabloko esindaja küsis, et palju siis separatistide poolel ka inimkaotusi on olnud, kuna ründajatel on ju kaotused tavaliselt suuremad, kui kaitses kükitajatel. Selle peale ühmas Donbassi mees, et pole täpseid andmeid ja siis Solovjov viis jutu kähku teistele teemadele.

                      Hiljem küsis Jabloko vend uuesti kaotuste kohta, aga siis ei vaevutud üldsegi vastama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Ma pakun, et üks makstud kremli troll on siia foorumisse lahti pääsenud. Vandenõuteooria?
                        Lavrovi konkreetses lauses ju midagi mööda väga polnudki ju.
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                          Lavrovi konkreetses lauses ju midagi mööda väga polnudki ju.
                          Kui ta mõtleks Venemaa sekkumist, siis oleks tal jah õigus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas peters Vaata postitust
                            Kui ta mõtleks Venemaa sekkumist, siis oleks tal jah õigus.
                            Liibüas ja Lähis-Idas? Hästi paned.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amos Vaata postitust
                              Liibüas ja Lähis-Idas? Hästi paned.
                              Kuule, mine ja käi ülikoolis. Õpi natuke propaganda ja rahvusvaheliste suhete kohta. Ära jaura niisama.

                              Kommentaar


                                Mõnnar sai kurjaks.
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X