320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Kui tuled peale jutuga, et teised on lollid kuna usuvad peavoolu meediat, mida siis veel tahta?
    Ma "tulin peale" oma teooriaga ning eelnevaid inimesi kes enam-vähem sarnast juttu rääkisid peeti naeruväärseteks.
    Selle foorumi teadlased arvavad siis, et ainuke asi peavoolumeedias mille kohta valetatakse on poliitika?
    Keegi ju ei tea tegelikult TÕDE ning sellepärast ongi imelik teiste üle naerda ning neid rumalateks pidada. Ma olen vähemalt enda meelest kõvasti vähem ründava alatooniga kui loogikakunnid.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Kui tuled peale jutuga, et teised on lollid kuna usuvad peavoolu meediat, mida siis veel tahta?
      Mina küll pole sellise teemaga peale tulnud.
      slimm.ee

      Kommentaar


        #78
        Mind hakkas täitsa huvitama, et mida näiteks Delfi, Õhtuleht ja Postimees meile viimasel ajal on valetanud? Too paar linki siis.
        Algselt postitas Amos Vaata postitust
        Ma "tulin peale" oma teooriaga ning eelnevaid inimesi kes enam-vähem sarnast juttu rääkisid peeti naeruväärseteks.
        Selle foorumi teadlased arvavad siis, et ainuke asi peavoolumeedias mille kohta valetatakse on poliitika?
        Keegi ju ei tea tegelikult TÕDE ning sellepärast ongi imelik teiste üle naerda ning neid rumalateks pidada. Ma olen vähemalt enda meelest kõvasti vähem ründava alatooniga kui loogikakunnid.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          Mind hakkas täitsa huvitama, et mida näiteks Delfi, Õhtuleht ja Postimees meile viimasel ajal on valetanud? Too paar linki siis.
          e-valimised
          valimised
          Krimm
          Ukraina
          Venemaa
          Bostoni maraton

          ....

          insert intrigeeriv teema

          ....

          Eesti Laul

          Kommentaar


            #80
            Ukraina uudistest vähemalt pool on minu arvates jama. ISIS on ka mingi naljaorganisatsioon. Näiteid on palju kui kriitilise pilguga vaadata.
            Mul pole mõtet siia linke panna, sest ega sa ju ei vaata neid ning mõtle: "tead Amos, sul võib isegi õigus olla."

            Kommentaar


              #81
              Mina jällegi vaatasin hetkel Venemaa tv-d ja sain teada, et egiptus ja vene hakkavad valuuta vallas koostööd tegema, et venelased, kes seal puhkavad, võiksid rubladega hakkama saada. Ausalt öeldes ei jäänud täpselt meelde, kas Egiptus vahetab üldse dollari rubla vastu või oli rublavärk vaid turismiga seoses. Midagi nad lobisesid.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                Prantsusmaal tapetakse 12 prantslast ning me kõik oleme Charlied. Nigeerias tapetakse 2000 moslemit ning USAs (üleüleüleeile oli vist) tapab mees 3 moslemit ning ainuke asi mis me kuuleme on "tüli tekkis parkimiskoha pärast", Eesti meedia isegi ei kajastanud seda, võib-olla üks sitane artikkel ilmus kuskil nurgakeses...
                Aga, mis seal imeliku on? Me elame Eestis ja Euroopas. Need teemad on meile palju lähedasemad kui kauge Aafrika. Isegi tavaline tapmine ameerikas ei köida meil mingit erilist tähelepanu - ma lihtsalt ei kliki seda kuna see on nii tavaline. Kui ma tahan midagi Aafrika, Aasia või Ameerika kohta midagi teada saada küll ma siis leian kui vaja - Eesti meedia ei pea kõike kajastama ja ei olegi selleks adekvaatselt võimeline. Loe BBC Africat kui see teema sind nii väga huvitab. Ja mis puutub veel 12 prantslast vs 2000 aafriklast, siis aafrikas sureb vägivalla tõttu päris palju inimesi igapäevaselt, see ei ole mingi uudis. Ajakirjanike mõrvamine Euroopas on ikka suhteliselt erakordne praegusel ajastul.

                Vahet ei ole, kes tapab keda. Inimesi huvitab see, mis toimub nende lähedal ning lähedases kultuuriruumis. Muu on teisejärguline.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  #83
                  Lihtsalt tuletan teile meelde, kuidas meie foorumi eelmisel suurel prohvetil, tartanjanil oli ju kokkvõttes õigus. Amos presidendiks!

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Amos Vaata postitust
                    Ma "tulin peale" oma teooriaga ning eelnevaid inimesi kes enam-vähem sarnast juttu rääkisid peeti naeruväärseteks.
                    Hakka teadlaseks.

                    Või oled juba avaldanud kontseptuaalteose oma diskursusest?

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      ??!?!#$$&&***
                      Mu point oli selles, et moslemid tapavad kedagi = kogu maailm teab.

                      Keegi tapab moslemeid = pooooohui.

                      Albert Pike Albert Pike Albert Pike

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Amos Vaata postitust
                        ISIS on ka mingi naljaorganisatsioon.
                        Vau...
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          Mu point oli selles, et moslemid tapavad kedagi = kogu maailm teab.

                          Keegi tapab moslemeid = pooooohui.

                          Albert Pike Albert Pike Albert Pike
                          Euroopa/Lääne meedias kajastatakse neid asju mis on aktuaalsed ja huvipakkuvad kohalikele inimestele. Eestis, Soomes ja USA-s elab väga vähe moslemeid, seega nende surmadega seotud artiklid jäävad pecking orderis kaugele lõppu. Meedia on äri, loevad reitingud. Irrelevantsete uudiste edastamine ei ole reitingutele hea.

                          Siin taheti häid ja õiglaseid uudiseid toota. Reaalsusest jääb see kahjuks kaugele?

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Mu point oli selles, et moslemid tapavad kedagi = kogu maailm teab.

                            Keegi tapab moslemeid = pooooohui.

                            Albert Pike Albert Pike Albert Pike
                            Maailm on alati pu**is olnud ja on ka edaspidi. Üheks põhjuseks on usuhullud ja teiseks lihtsalt nn pahad inimesed.
                            Sa võid ju mõelda ning ette kujutada sellest suurepärasest maailmarahust kus kõik kingivad üksteisele lilli ja teevad komplimente.
                            Aga nii kaua kuni maailmas on religioonid, ei muutu midagi. Jah, tuleb kolmas maailmasõda, aga tuleb ka neljas ning viies ja kuues jne.
                            Muretse endale hobi ja ära otsi igalt poolt internetis järgmist vandenõuteooriat mida lahti lahata ja analüüsida.

                            Kommentaar


                              #89
                              Ei ma ei ole kunagi lootnud, arvanud ega uskunud, et maailmarahu tuleb.
                              Selle asemel, et mind soccerneti foorumis pühapäeva õhtul kell pool 11 õpetada sul midagi targemat teha pole?
                              Ja ei - ma ei otsi vandenõu teooriaid tra kyll. Ma vaatan mis maailmas toimub ja uurin miks on midagi nii nagu see on. Ja valin välja vastuse mis mulle sobib. ISIS... jah tra paar tuhat kaltsupead alustavad Lähis-Idas maa-alade enda kontrolli alla võtmist ilma mingisuguse finantsilise abita või mingi suure võimu toeta? Lihtsad olete? Kui selline asi USAle mingitmoodi kasulik ei oleks oleks see eos maha võetud juba. USA-l on vaja sõda. Ning kuna mingisuguse riigiga otseselt sõja alustamine oleks üsnagi nigel variant siis otsitakse/tehakse endale mingid nalja-vastased. Tule taevas appi tra. Ukraina sõda - jep Putin üksi möllab ning kõik on perses ja Venemaale kasulik. Võtke pea persest välja ja julgege teisiti ka mõelda.

                              Ning mida te vaidlete vastu, et Eestis jne vähe moslemeid ja sellepärast ei räägitagi sellest. Ma räägin maailma meediast üleüldiselt mitte õhtulehest. Ja kui mu jutt nii debiilne on - mida te kurat vastate ja teemat edasi ajate? Kui tänaval hullu näete hakkate ka vaidlema temaga???

                              Kommentaar


                                #90
                                Amos on reptiilsipelgasmees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X