320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      countile

      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Prrit Pärna vandenõuteooria
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Huumori mõttes sai paari kolleegiga veidi süvenetud asjasse. Umbes nädal aega oli täitsa põnev uurida kuidas lameda maa teoreetikuid erinevaid looduslike nähtuseid põhjendavad oma koomiliste selgitustega. Lõpuks olin isegi veidi pettunud kuna päris mitmete asjade selgitamisel jäi teoreetikutel fantaasiast puudu ja lihtsalt välditi teatud teemasid. Üks õige vandenõuteoreetik ei tohiks sellist asja endale ikka lubada Lõpuks otsustasin Telegrammi ka veidi toetada ning soetasin omale ilusa lameda maa kaardi, sain mõned kleepsud ka kauba peale. Tip-top meelelahutus igatahes.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Ootamatult surnud Venemaa antidopingu juht tahtis paljastada suurt saladust
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vähemalt on lamedast maast päris pilt tehtud.

                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Kas siin nagu päriselt ka usub et Maa on lame?
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        See lameda maa teooria on kõige suurem pullisitt mida ma kuulnud olen. Pole sõnu lihtsalt. See meelega pandud sinna ma usun et katsetada kui lollid inimesed on aga vbolla polegi teist ja inimesed on lihtsalt lollid.
                        Ja kui uskuda Tom Campelli siis "Its all data". Mis maakerast ja tema kujust üldse arutada kui maakera polegi
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          “Once you go flat, you never go back. I Question the international laws that prevent you from exploring Antarctica and the North Pole… what’s there to hide?” – B.o.B.

                          “IF I GET KILLED IN 2016 YOU’LL ALL KNOW IT’S BECAUSE I EXPOSED THE EARTH AS BEING FLAT. #TRUTHEXPOSED” – Tila tequila




                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            See meelega pandud sinna ma usun et katsetada kui lollid inimesed on aga vbolla polegi teist ja inimesed on lihtsalt lollid.
                            See meenutab mulle Freakonomicsi Levitti ja Dubneri viimase raamatu (Think Like a Freak) teooriat, et nende nn Nigeeria kirjade kirjavead ja muud ebaloogilisused on tegelikult geniaalne skeem sõelumaks välja need kõigist kõige tuhmimad kriidid. Ehk kui need kirjad oleksid vormistatud korrektselt ja usutavamalt, saaksid kirjade levitajad kordades rohkem vastuseid ja sõelale jääks ka suur kogus neid, kes raiskaksid lihtsalt aega ja lõpuks nagunii tehingusse ei läheks. Tehes aga kirjad täiesti lollakad, töötavad need ise väga efektiivse sõelana ja nende hulgas, kes selliseid prügikasti ei saada ja vastavad, on potentsiaalsete tehingutasu maksjate osakaal väga palju suurem. Lameda maa teooria näib töötavat analoogiana üsna edukalt, tõepoolest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              See meenutab mulle Freakonomicsi Levitti ja Dubneri viimase raamatu (Think Like a Freak) teooriat, et nende nn Nigeeria kirjade kirjavead ja muud ebaloogilisused on tegelikult geniaalne skeem sõelumaks välja need kõigist kõige tuhmimad kriidid. Ehk kui need kirjad oleksid vormistatud korrektselt ja usutavamalt, saaksid kirjade levitajad kordades rohkem vastuseid ja sõelale jääks ka suur kogus neid, kes raiskaksid lihtsalt aega ja lõpuks nagunii tehingusse ei läheks. Tehes aga kirjad täiesti lollakad, töötavad need ise väga efektiivse sõelana ja nende hulgas, kes selliseid prügikasti ei saada ja vastavad, on potentsiaalsete tehingutasu maksjate osakaal väga palju suurem. Lameda maa teooria näib töötavat analoogiana üsna edukalt, tõepoolest.
                              Küsimus jääb, et miks ei ole Terry Pratchett-i sadade raamatute ainetel tehtud mitte ühtegi menukat hollivuudi filmi. BBC on otse inglise TV jaoks paar päris jubedat asja valmis treinud, kuid mingil arusaamatul põhjusel ei ole mitte kellelgi suurtest tegijatest olnud tahtmist selle geniaalse väljamõeldud maailma ainetele ühtegi filmi teha. Juba kasvõi näiteks Sõrmuste Isandadest ja asjadest on see palju huvitavam muinasjutt. Valikut on ka vääga palju mille põhjal midagi suurele ekraanile tuua. Kuid selle asemel tehakse neid sisutühje kosmose filme kus kõik on ümmargune. Mõttekoht.
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Elementaarne füüsika. Mõttekoht.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X