320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    aimasin juba sinu algse postituse ajal ... lõbu ei ole. sügelevad rusikad on ainult
    Ma tahaks sellele tüübile isiklikult, noh, saad aru, sahtlisse.

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
       
      "Seda Prantsusmaal toimuvat nüüd küll tõsiselt võtta ei saa. Kena näitemang ilma ühegi tõestusmaterjalita."

      "Kui eile toimus, siis suured sillad ja üheaegselt üle kogu maailma justkui kõik hakkas sujuvalt jooksma. Lihtne on inimesi petta ja kui keegi tõeliselt hukkus siis minu kaastunne omastele."
      - nov 14
      .
      .
      .
      nov 17
       
      Tere.
      Näha on eesti lõhenemist kolmeks. Meie niinimetatud ''valitsejad'', kes elavad täiesti omas mullis ja rahvas neid ei huvita. Siis on suure ajupesu läbinud rühm inimesi, kes on kinni meedia tõesuses ja see on kui püha neile. Ja siis need, kes peavad ennast valgustatuks, aga üldine mass mõistab neid hukka kui vandnõuteoreetikuid.
      Siin minu ''vandenõu teooria'' siis.
      Pariisis toimunu oli ammu ilma ette planeeritud just maailma Eliidi poolt. See oli ettevalmistus Süüria sõjaks. Need samad ''peaministrid ja presidendid'', kes nüüd püüavad näidelda tegelike valedega kaitsmaks oma rahvast, tegelikult valetavad nii et suu suitseb.Süüria sõda oli vaja selleks, et hirmutada Süürialasi liikumaks rohkem Euroopa suunas, just põgenike voolu tõstmiseks.Peatselt algavad veel mõned sõjad, et seda põgenike voolu suurendada. Naiivne on arvata, et kui piirid suletakse, siis põgenike vool peatub. Piiri kaitsevad just need , kes põgenikke salaja sisse toovad. Ma mõistaks, et rahvas haarab ise piiride üle kontrolli sadamas, lennujaamas ja maismaa piiril, siis see ka kannaks vilja. Muidu on see tühipaljas energia kulutamine. Lihtne on siit ju teha järeldusi. Põgenikke tuuakse nagunii sisse ka meie valitsuse poolt ja salaja. Miks see nii peaks olema? Hirmude külvamine, et rahvas ajada omavahel tülli ja siis alustada sõda juba enda rahva vastu, aga sõdijateks on NATO rahukaitsjad. No meile eestisse veetakse neid ka tonnide kaupa sisse. Meie Rõivas on talleke ja temaga kaasatöötajad mingid ministrid on ka ullikesed. Kuna ILVES pole ka maailmas teab mis suur nina, siis temagi ei tea suurtest mängudest midagi. Aga ta meeleheitlikult varjab tegeliku tõde.Ta on eliidi käepikendus. Kui käisin 1. septembril Vene Saatkonnas oma sünnitunnistusel olevat numbrit tühistamas, siis vestlesin ka nende esindajaga põgusalt, kes mulle anti. Mainisin muuseas, et miks mängitakse maailmas nii suuri mänge, kus Putin, Obama, Merkel ja teised suuuuuuuurriikide juhid istuvad kõik ühe laua taga ja planeerivad sõdu ja ohvrite arvu. Selle peale ta naeratas ja mainis, et pole minu asi teada. Sest nad teavad. Vaadake ometi, mis toimub. See kõik on ammuilma ette planeeritud ja planeeritakse rohkemgi veel. Hirmu külvamine inimestele on üks mõjusamaid relvasid inimestele tegemaks vigu, aga nendele just positiivses suunas. Need on tegelikud eliidi viimased ponistused, sest nad teavad väga hästi, et nende ülemaailmne valitsemisaeg saab otsa ja seda räigemaks lähevad eliidi poolt korraldatud inimsusevastased kuriteod. Ja seda rahvas kogeb igapäevaselt aina enam. Armastage ennast parem ja ärge laske ennast mõjutada, sest teie hääl jääb kadunuks suures kõrbes, sest maailm veereb niikaua nendele kasulikus suunas, kui palju inimesed hirmu endasse koguvad. Nii tekib meil stress ja seeläbi ka meie keha muutub happeliseks ja haigusi oleme valmis võtma lausa avasüli. Kas tõesti on raske paluda inimestelt , et nad hooliks ennekõike endast, armastaksid ennast. Seeläbi saame juba seda võimast armastuse energiat jagada ka teistele. Seeläbi toimib inimeste teadvustamine ja kaine mõtlemine. Me lõime lehe ubuntu.ee aga huvitav on see, et inimesed ei julge enam isegi vabad olla, sest see vabaduse tunne on ammu kadunud. Ärge lootke teistele vaid iseendale.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        kusjuures tunnen spordi kaudu isiklikult ühte sellist. On vist Rammu sõber isegi. Ja tõsiselt, inimene jätab päris elus täiesti normaalse ja sümpaatse inimese mulje. Teeb sporti, ajab normaalset juttu. Kõik oleks justkui korras. Siis lähed õhtul koju ja näed, et tüüp on samal ajal telefoni kaudu postitanud fb-sse kaks a4 pika teksti selle kohta kuidas bostoni maratoni plahvatuse ajal tehtud pilt on fake.

        Skisofreenia ravi suurim probleem seisnebki selles, et inimene ei saa aru, et ta on haige. See on reaaluses päris kurb vaatepilt, kuidas muidu varasemalt normaalse inimese mõistus niimoodi kaob. Ja ravida ei olegi pmst võimalik kui inimene ise ei taha.

        Kommentaar


          WTF?

          Hea teema Läbusse tõstetud? Lõpetage ära ja pange ilusti Off-Topicusse tagasi, palun.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            eks mingil model tekkis kevadine vitamiinipuudus. Võta kokku jah ennast.

            Kommentaar


              See teema vääribki läbus olemist. Hea töö mode!
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                See teema vääribki läbus olemist. Hea töö mode!
                Sama palju kui Eurovisioon.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Sama palju kui Eurovisioon.
                  Mul läks nüüd üldkontost mingi 150 postitust kaduma. Kas vastukaaluks ei saaks liigutada teemat, kus McN pidevalt trollib? Liverpool sobiks läbensisse ideaalselt ju.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mul läks nüüd üldkontost mingi 150 postitust kaduma. Kas vastukaaluks ei saaks liigutada teemat, kus McN pidevalt trollib? Liverpool sobiks läbensisse ideaalselt ju.
                    Ma oleks pigem eeldanud, et vana virzhi tõstab milfide ja totside teemad läbusse.

                    Kommentaar


                      Soccerneti adminid ilmselgelt kardavad ja varjavad midagi! Mis see on??!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        See teema vääribki läbus olemist. Hea töö mode!
                        Nagu ka sina. Davai, tõstke Off Topicusse tagasi
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          palju õnne Halloo Kosmose kuulajad + delfi lugejad

                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Tüübi lugu ei ilmu kunagi. Või, noh, kui on piisavalt naljakas. Aga ikka ei ilmu.
                          Kuigi näiteks on ju „Halloo, Kosmos“ üks populaarsemaid saateid. Kas need inimesed, kes seda saadet kuulavad, elavad kosmoses?

                          Eriti jaburaks läks..... Ei ole jabur. Jabur on see nende inimeste jaoks, kes ei näe oma ninast kaugemale. Kinnitan avalikult veel, et see laps on mu tütar olnud eelmistes eludes. Abi võite saada Kristallikojast ja Alkeemiast, mis on loetav Delfis ja terve internet on infoga üle küllastunud, isegi kvantfüüsikud on rakutasandil energiate mõjud ära tõestanud.
                          ...
                          Minu esimene lause on alati oma patsientidele: KUI MIND USALDATE, SIIS SAATE PETTA. Paistab, justkui olengi petis, aga sellega ma juhin nende tähelepanu alati haigetele endale, et kogu tervenemisprotsess algab ikkagi haigest endast ja eneseusaldusest, mitte teiste usaldusest. Ma ei lähe ju loomulikult kedagi petma, vaid aitama. Kes on ennast leidnud, need on ka abi saanud. KOOSTÖÖ.
                          ...
                          Ma soovin et Eesti Ekspress vabandab avalikult ja ametlikult nii minu kui ema ees
                          ain angerjas rammu


                          täisversioon

                          PS! kiitus modele, kes selle pasa läbusse tõstis! (loodetavastin ei leki see vaimupimedus enam ebatervesse huumorisse ka)
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                            PS! kiitus modele poolt, kes selle pasa läbusse tõstis! (loodetavastin ei leki see vaimupimedus enam ebatervesse huumorisse ka)
                            Mida sul varjata on, ah?? Mida sa kardad, ah??

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Mida sul varjata on, ah?? Mida sa kardad, ah??
                              kusjuures ma olen koguaeg arvanud et Jasper on tegelikult normaalne, aga peale seda tsitmenti on ta ikka pesuehtne m*nn - mcmanamaraga paras paar

                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust

                                Algselt postitas count Vaata postitust

                                Algselt postitas count Vaata postitust

                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                kusjuures ma olen koguaeg arvanud et Jasper on tegelikult normaalne, aga peale seda tsitmenti on ta ikka pesuehtne m*nn - mcmanamaraga paras paar

                                Kommentaar

                                Working...
                                X