320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kerge skisofreenia ei tunne haridust.
    Võib-olla aga mulle tundub, et see on pigem mingi 21 sajandi katk. Kui jalgpallur Pebre puhul võis arvata, et tüüp on lihtsalt peaga vastu väravaposti põrganud, vms, siis siin on asi masendavam. Sa Mõnuagent võiksid sellest loo teha, kuidas pealtnäha targad ja ontlikud inimesed taolist jura ajavad ning mis neid selleks sunnib.

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Võib-olla aga mulle tundub, et see on pigem mingi 21 sajandi katk. Kui jalgpallur Pebre puhul võis arvata, et tüüp on lihtsalt peaga vastu väravaposti põrganud, vms, siis siin on asi masendavam. Sa Mõnuagent võiksid sellest loo teha, kuidas pealtnäha targad ja ontlikud inimesed taolist jura ajavad ning mis neid selleks sunnib.
      Noh, haritud inimesed olid ka kommunistid.

      Kommentaar


        Samas on tõsiusklikke kommuniste kindlasti kordades vähem kui sama veendunud paranoiateoreetikuid, mistõttu on nemad ühiskonna stabiilsusele ka ohtlikumad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Samas on tõsiusklikke kommuniste kindlasti kordades vähem kui sama veendunud paranoiateoreetikuid, mistõttu on nemad ühiskonna stabiilsusele ka ohtlikumad.
          Ma usun ka, et tegu on pigem skisofreenikutega.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Ma ei saa aru, kuidas see klipp saab joosta MSNBC eetris, mis on ju õukonnameedia ja seega kontrollitud juutide poolt.

                Mille varjamiseks seda näidati?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Võib-olla aga mulle tundub, et see on pigem mingi 21 sajandi katk. Kui jalgpallur Pebre puhul võis arvata, et tüüp on lihtsalt peaga vastu väravaposti põrganud, vms, siis siin on asi masendavam.
                  .
                  mulle on jäänud mulje, et seda jura ajavad inimesed pahatihti mitmel põhjusel, tihti leitakse nii vabandus oma saamatusele, on ikka kõvasti lihtsam, kui on keegi keda saab süüdistada oma kõikides ebaõnnestumistes; kuidas ma saangi olla edukas oma tegemistes, kui mulle töötab vastu terve suur ja üüratult paha süsteem.pmst sama asi nagu teevad totalitaarsed võimud alatist välisvaenlast otsides, ainult indiviidi tase siis. teiseks proovitakse sedasi asju müstifitseerides täita need lüngad mida puudulik haritus ei luba täita. selline käitumine ulatub juba teab, kui kaugele mineviku. kui ma ikka ei saa aru kuidas mingi füüsikalise põhjaga valem töötab, siis on lihtsam selle asemele mõelda mingi müstiline teooria. ja mis ma olen veel täheldanud, et tihti kipub nende nö teoreetikute ühiseks nimetajaks olema aastate pikkune kanepi pahvimine. kas on see on seotud sellega otseselt või kaudselt, aga enamik tuttavaid keda mina olen kuulnud selliseid valgustuslike teooriaid arendamas on pikema staaziga mandimehed.

                  Kommentaar


                    Kui ma midagi hästi teen, siis olen ma selle ise saavutanud. Kui mul midagi halvasti läheb, siis on süüdi valitsus, juudid ja ülemaailmne vandenõu.

                    Kommentaar


                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kui ma midagi hästi teen, siis olen ma selle ise saavutanud. Kui mul midagi halvasti läheb, siis on süüdi valitsus, juudid ja ülemaailmne vandenõu.
                        Teispidi loogika kõlab veel absurdsemalt. Kui ise õpin jalgrattaga sõitma ja lähen juba suurele teele väntama, aga äkki hüppab tee peale ette Taavi, kes viskab ühe käega kaika kodarasse ja teisega käega telliskiviga näkku, siis ma pean ise ennast selles kõiges süüdi tundma. Taavit süüdistada oleks vandenõu!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Teispidi loogika kõlab veel absurdsemalt. Kui ise õpin jalgrattaga sõitma ja lähen juba suurele teele väntama, aga äkki hüppab tee peale ette Taavi, kes viskab ühe käega kaika kodarasse ja teisega käega telliskiviga näkku, siis ma pean ise ennast selles kõiges süüdi tundma. Taavit süüdistada oleks vandenõu!
                            Kuidas Taavi sulle siis kivi näkku viskas?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kuidas Taavi sulle siis kivi näkku viskas?
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Sa ise ka midagi öelda oskad?
                                Peale tõestamise, et sa oled kõige eidem inimene selles foorumis.

                                P.S. ok, pras on eidem, aga üldiselt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X