320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Erinevalt neist ei ole sa kunagi kuulutanud, et sa oled erudeeritud-doktoriharidusega-eliitüliõpilasest-riigitööline. Nemad on kõige targemad ja peaksid sinusuguse tavarahva asemel sitaks kiiremini pihta saama. Kui nad sellega ka hakkma ei saa, siis mis on nendest järele jääb?
    Sa pole tavarahvas, sa oled lihtsalt skiso.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Sa pole tavarahvas, sa oled lihtsalt skiso.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        ärge käige tööl, vaid looge väärtust.

        ärge käige tööl, vaid tehke seda, mis teile tõeliselt meeldib ja küsige selle eest tasu.

        ärge käige tööl, vaid püüelge oma unistuste poole.

        töö on negatiivse maiguga sõna... "ahh ma pean jälle tööle minema" "sry ma ei saa tulla ma tööl" jne, nii kaua kui tehakse asju, mis on vastukarva, mis ei tekita elevust, ei pane verd käima, nii kaua ongi see "tööl käimine"

        minu teooria see ainult. asi on häälestuses.
        Ei, mina ei käigi tööl, ma teen tööd.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Urmar, kas fsb kirjutas sulle, et sa oma esialgset postitust muutsid?
          Ma arvasin, et jäi mulje, nagu ma usuks seda teooriat, seepärast täiendasin veidi, fsb ehk feisbuk ei puutu siin asjasse, vaid mõnu oleks halama hakanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            ma sain nüüd teemad selgeks.

            belgia värk tõestab, et sundlõimumine ei toimi, erinevad kultuuriruumid jäägu erinevateks, ei maksa neid segada - see toob kaasa ainult probleeme. erinevate uskude põrkumine toob kaasa ainult probleeme.

            ja põhiküsimus - kui soomes toimuks kodusõda, kas nad siis peaks põgenema etioopiasse, sest seal on turvaline ja pole sõda? mis siis et kultuuriruum, rassiruum ja usuruum on erinev.

            ainus, mis seda kõike jama päästaks, oleks suurpuhastus ja väljasaatmine, selleks et sääraseid olukordi juhtuks vähem, poleks pinget ja laseks kultuuridel loomupäraselt areneda. miks peavad kõik segunema?

            mul ei ole mitte midagi väärt inimese vastu, olgu ta ükskõik mis usust, rassist, riigist. aga kui inimene ohustab minu elu, seades endi ideoloogia ja väärtused teiste inimeludest kõrgemaks, siis mulle sellised inimesed ei meeldi ja lahendagu oma probleeme selles maailmaruumis, kus säärane ideoloogia ja väärtused on tavapärane.
            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            ooo jank saab pihta, saate teie ka või

            ma olen mingi milestone?


            Mõni ime, et count sind tunnustama on hakanud.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Idioodid.
              Tegelikult on juudid süüdi!

              Kommentaar


                vandenõu töötab ladusalt, isegi JanK'ile on juba hirm naha vahele pugenud ja on valmis koos EKREga nähtamatuid pagulasi minema saatma.

                Kommentaar


                  Päris putsis vend

                  Kommentaar


                    Tegelikult ei meeldi islamistidele UEFA ja FIFA. Mõlemad rünnakud on toimunud koondiste perioodil.

                    Kommentaar


                      Juba pool sajandit tagasi tegi Rooma Klubi hoiatuse "maailma-lõpu" (globaalse katastroofi) saabumisest aastaks 2050 (ja seda nii juhul kui maavarad lõpevad kui ka juhul kui neid on piiramatult). Ja asi näib tõesti sinnapoole tüürivat ja pole mingit võimalust saabuvat katastroofi tõkestada. Igasugu pisiettevõtmised võivad vaid pisut aega edasi lükata. Keegi ei suuda inimesi "ümber teha". Ühiskond eksisteerib meie tahtest sõltumatute reeglita alusel. Kui laev hakkab uppuma ja selle päästmine pole võimalik siis on mõttetu jätkata vee väljapumpamist selle asemel et kiiresti kokku klopsida parvi. Küsimus pole mitte selles, kas katastroof tuleb, küsimus on selles, kes jääb ellu.
                      Inimkond seisab silmitsi erakordse moraalse probleemiga. Kui kõiki päästa pole võimalik, siis kellele ja kuidas anda võimalus ellu jääda (sellest sõltub millise kvaliteediga inimühiskond stardib peale katastroofi).
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Hoiatus!

                        Google - tuletage meelde - see on USA suuremaid tarkavarafirmaseid mille market cap on suurem kui näiteks Microsoft'il (viimastel andmetel üle 500 miljardi USD), ja kes oli Snowden'i andmeil üks neist IT gigantidest kes tegi koostööd USA valitsuse ja luureorganitega, nuhkides üle maailma inimeste järgi.

                        Seepärast hea võti igasuguste vandenõude avastamiseks on kontrollida - kas mainstriim USA firma lubab neid andmeid leida googeldades või ei luba. Kui lubab siis on vist kõigile selge millega on tegemist.
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Belgia pealinna Brüsseli Zaventemi lennujaama pommirünnakus sai vigastada 19-aastane ameeriklasest mormoon Mason Wells, kes varem oli pääsenud Bostoni ja Pariisi rünnakust terve nahaga.

                          Ei vihja millelegi aga kuidagi liiga suur kokkusattumus.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Viimne kohtupäev, Skynet, T-90

                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Bazdarevic: Dzeko will become best striker in Serie A
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Võiski arvata, et kaua ei lähe. Keegi Lia Ylimäki kirjutab facebookis:
                                Pealtnägija tunnistab, et pomm lõhkes hoopis õhus, lennujaama kohal. Seega pole tegemist terroristidest enesetapjatega. Seda infot on kasulik levitada, sest just täna kästi meedial politseiuuringutest vaikida. On aga vaja, et muinasjutud ISISe kohta lõppeksid. Blogist "Märke uuest maailmajärjestusest"

                                http://nwohavaintojapromo.blogspot.c....html?spref=fb

                                Kommentaar

                                Working...
                                X