320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid rõõmsaks teeb ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis teid rõõmsaks teeb ???

    Närvi ajavaid asju on siinsetel foorumlastel palju. Kuid mis meid rõõmsaks teeb?

    #2
    Kui inimene kasutab kolme küsimärgi asemel ühte.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #3
      See on spetsjom pandud "mis teid närvi ajab ???" järgi

      Kommentaar


        #4
        Kui inimene ei vaheta iga päev oma avatari.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #5
          Raha ja päike.

          Kommentaar


            #6
            Terve mõistus.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              #7
              Kui inimesed ei teeks nii palju halba üksteisele.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                #8
                Lääne meedia.

                Kommentaar


                  #9
                  Alkohol
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    #10
                    Naine. Võib postitada ka sõsarteemasse muidugi korduvalt.

                    Kommentaar


                      #11
                      Siis kui saad katkiselt kõvakettalt oma kallid failid kätte.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                        Siis kui saad katkiselt kõvakettalt oma kallid failid kätte.
                        Oii kui magus Endal kaks korda sellist asja vaja olnud ja kumbki kord pole vedanud.

                        Kommentaar


                          #13
                          Et Amos pärast maailmavaatelisi erinevusi ja suurt vaidlemist ning oma maailmavaate pealesurumist sai aru, et teda ei võeta tõsiselt ja tegi populistliku teema, et jälle cool olla, see on puhas õnn ja selle nimel ma olen elanud

                          Kommentaar


                            #14
                            Manchester Unitedi võit!

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                              Et Amos pärast maailmavaatelisi erinevusi ja suurt vaidlemist ning oma maailmavaate pealesurumist sai aru, et teda ei võeta tõsiselt ja tegi populistliku teema, et jälle cool olla, see on puhas õnn ja selle nimel ma olen elanud
                              Ma pole kindel kas sa mõtled seda päriselt või sind huvitabki mida inimesed sinu maailmavaadetest arvavad. Siin foorumis on inimesi kes jagavad minuga sama arvamust, kuid võtsin viimaks counti kuulda ja sain aru, et ei olegi mõtet vaielda/seletada/arutada.
                              Ja selle teema ma tegin ja selle pärast, et mu soccerneti-cred tõuseks

                              Kommentaar

                              Working...
                              X