320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kuidas mängida positsiooni?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas mängida positsiooni?

    Pole leidnud teemat ja alateemat sellejaoks ja tahaks küsida kuidas mängida vasakut äärekaitset (LB), kuna olen suhteliselt lühike aga kiire mängija siis alati kui markeerin kaitsjat ss söödetakse keskele ja saadakse mööda, nii et oleks iga info eest tänulik, mida rohkem seda parem, tänan.

    #2
    Algselt postitas Neymar10 Vaata postitust
    Pole leidnud teemat ja alateemat sellejaoks ja tahaks küsida kuidas mängida vasakut äärekaitset (LB), kuna olen suhteliselt lühike aga kiire mängin seal aga alati kui markeerin kaitsjat ss söödetakse keskele ja saadakse mööda v veel midagi, nii et oleks iga info eest tänulik, mida rohkem seda parem, tänan.
    wat ? vaata juutubist ja korgid ees alati

    Kommentaar


      #3
      Sorry autocorrectiga kirjutatud. Youtubes on suhteliselt vähe õpetusi, kui ma õigesti mäletan siis 2 tükki.

      Kommentaar


        #4
        Mõistagi sõltu palju situatsioonist, kuid tihtilugu taolises olukorras saabki ründaja mööda, kuid keskkaitsja peab julgestama. Samas tihti lähevad mängijalt alt sellega, et kehahoiak on vale. Kandadel seistakse siis, kui puhatakse. Ülejäänud aja on vaja olla päkkadel stardivalmis, mis eeldab ka seda, et põlvedest tuleb olla natukene kõverdatud. Eesti liigat vaadates jääb tihti mulje, et oled sattunud metsa.

        Lisaks tasub selgeks teha see, kuhu ründaja eelistab liikuda, kuhu vastasmängija juhendaja käsib liikuda.
        Esimesel juhul tuleb abiks kui teha selgeks see, kumba jalga eelistab ründaja kasutada - sinna poole ta pigem ka liigub ning kavaluse korral võib kehaga sind petta (jätab, mulje et liigub äärde, kuid see on kõigest pettemanööver).
        Ka kaitsemängija võib samamoodi pettemanöövreid kasutada - parim kaitse on rünnak

        Hoia aju töös.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          #5
          Suured tänud, järgmine trenn kohe proovin ja usun, et see ongi vastus mis otsisin.

          Kommentaar

          Working...
          X