320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet Betting Tournament vol.2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
    aitäh igaljuhul kõigile oli põnev ja huvitav...järgmiseks korraks väike mõtlemisekoht et oleks õiglane just nädalast nädalasse edukas olla mitte viimase päeva all in paugutamine võiks olla piirang kus käiks koeff ja panuse suurus käsikäes ma võin olla kogu aeg liider aga see ei tähenda et viimase päeva mingi 130 eur panus tõmbaks ühe betiga kogu tabeli peapeale...aga kui teistele see meeldib siis karavan sõidab edasi
    Selles suhtes olen ise ka mõelnud, et kui oleks maksimaalne lubatud panus, näiteks 20 või lausa 10, siis iseenesest näitab see rohkem skilli, kui selliste panustega bankrolli (ühikuid) korralikult kasvatada.

    Hetkel igatahes seda reeglit polnud ja leidsin, et on kasulik suurelt panustada, ühikuid oli ja koatada polnud midagi või mis

    Muidu oli tore jälle ja igati põnev lõpp, tänud telekavaatajale!



    edit: minu seisukoht panuste limiteerimise suhtes jääb siiski neutraalseks.

    Kommentaar


      Igatahes tänud kõigile osalejatele. Lõpliku tabeli lisan homme hommikul (kui selleks ajaks Jamaika liiga tulemused ilmuvad).

      Arutelu järgmiste turniiride osas alustan ka homme. Praeguseks on suur töö tegelikult ära tehtud ja ma lähen lihtsalt magama. Möla teemas palun reaalseid ettepanekuid, kui kellelgi on neid. Minu isiklik arvamus on see, et lõpus saidki need rohkem riskida, kes turniiri jooksul kõige rohkem punkte kogusid. Ja ilma õnneta seda turniiri ära ei võida. Küll aga üritan järgmises turniiris mõne eriauhinnaga välja tuua "skillivendi".

      Aga OK, ootame siis sõbrad jamaikalased ära ja võtame kokku selle teema.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Teen ettepaneku jamaica jalka tühistada kuna tundub neid reaalselt ei mängitudki vaatan seal eelmised voorud ka ära jäänud ehk jäi ka seekord ära või kui suudab keegi tõestada mingi lingiga vastupidist

        Kommentaar


          Jamaika liiga on 2. nädalasel pausil (artikkel)

          The competition is currently on a two-week break to facilitate Montego Bay's participation in the Caribbean Football Union Club Championships.

          Artikkel kirjutatud 20. aprillil. Mina loen välja, et öösel neid mänge ei toimunud. Siiski on teatud 24h reegel olemas. Seega lõpp-tulemused kuulutan välja homme.

          Eeldatav esikolmik on aga lauri432, NoCheating, Väravavaht.

          Enne kui ma hakkan raha kandma, siis esikolmikule küsimus: Kas ma võin järgmise turniiri raha juba endale jätta või tahate kogu auhinnaraha endale?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            kui turniir toimub lähiajal ca 1 kuu jooksul alates täansest jätaks mängu raha aga kui peale suve alles siis võtaks kõik välja...mina pooldaks suht kohe uut turniiri kuna hetkel on palju jalkaliigasid lõpusirgel eurokarikad nii kossus jalkas tennises...et ennustusi oleks praegu lähi kuu ajal kõvasti

            Kommentaar


              Osalen järgmisel ka.

              Huvitav teise planeedi liiga see Jamaica liiga siis ikka kui isegi kihlveokontorid panid rahulikult koefitsente aga tegelikult ei miskit.

              Kommentaar


                Nonii, Soccerwayst ma loen, et voor tõsteti 2 nädalat edasi. Ehk siis polegi enam midagi oodata.

                Postitan siia lõpptabeli:



                Üldseis:

                1. lauri432 70 EUR + Optibeti saunalina
                2. NoCheating 42 EUR + Optibeti saunalina
                3. Väravavaht 28 EUR
                4. mazz
                5. ltrubetsky2
                6. okis
                7. telekavaataja
                8. EgoTrip Optibeti Saunalina
                9. Svenniid Optibeti Saunalina
                10. j6u1uv4n4
                11. Lauriisimo
                12. football2u
                13. tarretis
                14. Amos
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar




                  Suuremaks pildiks, avage kujutis uue tabina lahti.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      huvitav on see et 12.04 hommik olin vist jõudnud ainult mingi 20 ühikuni ja tegin siis oma targa aruga suht viimase all in pileti ja pilet iseenesest oli selline nagu allpool, aga paar sõna selle kohta: See pilet tõi mind mängu tagasi ning mäletan seda piletit väga hästi. Olin ülikindel selles et manu on supervormis ning city madalseis ning seekord manu tahab kodus end kehtestada ja võetigi magus 4-1 võit. ManU mu lemmiksats ka ja reeglina tema peale ei pane kuid seekord oli ülikõva sisetunne et täna pannakse cityle pakk. Chelsea on chelsea seda tabeli viimaste hulka kuuluva vastase vastu võit mõtlesin ainult vormistamine aga nagu välja tuli siis 89 minutil lõi fabregas ära ning siis päeva viimane mäng kerber kohaliku vastase vastu eelmisi mänge vaadates oli ikka kerber supervormis ja uskusin võitu panin pulli beti tähtis et esimese seti ja mängu kerber võidaks. esimene kerber võitis ja nii läks ning sai kindla 6-2 võidu teine sett läks kiirelt keysle ning mängu kulg hakkas pöörama keys domineeris kogu aeg ning kerber vajus järjest ninig otsutavas setis oli keys 4-1 ees ning siis hakkas juhtuma kerber teadis et mul vaja bet täppi saada ning hakkas võitlema vaatasin lives ja tuli ja tuli järgi ning seal oli korduvalt olukordi kõik geimid olid pikad et keys võtab ära aga nii ei läinud ja lõpuks läbi ussi kerber võitis 7-5...ning ma ütlen oleks selle beti kaotand oleks mängust praktiliselt väljas olnud aga läks nii nagu lõpptulemustest teada

                      Manchester United vs Manchester City. Match Result: Manchester United To Win
                      Price:: 2.55
                      x
                      Queens Park Rangers vs Chelsea. Match Result: Chelsea To Win
                      Price:: 1.41
                      x
                      M.Keys vs A.Kerber. First Set, Match: Kerber, Angelique to win 1st set & win match
                      Price:: 3.30
                      Bet Type:
                      1 x
                      Total Price: 11.865 Marathonbet kombo 9 ühikut

                      Kommentaar


                        Üks vana võlg. Vabandan, et nii kaua aega võttis, aga kuidagi ei suutnud end kokku võtta ja hakata lauri432 panuseid lugema. Aga noh ikka kiirem kui Tofoa Aasta Auhinnad.



                        SBT vol. 3 statistika tahaks ka teha. Äkki j6u1uv4n4 viitsib enda panuste kohta käivat statistikat kokku arvutada?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar

                        Working...
                        X