320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Riigikogu milf 2015. Suur finaal!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Räägib vabalt, olen ühte intervjuud vaadanud.
    Dubleeris Siret Kotka.

    Kommentaar


      #32

      Kommentaar


        #33
        Tundub, et paremad Ivanova pildid-videod on ka valdavalt enne sünnitust tehtud. Vene naistel on paraku kiire baabastumine geenides. Uuemate piltide peal näeb ikka väga kuri välja.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          seriously, inimesed, kas te hääletate heidy-2002-purga või heidy-2015-purga eest? olga pühib vabalt selles matšis vastasega põrandat. selline riigikogulanna on meil või? ta eesti keelt ka midagi räägib? dannar oskab vastata?

          aga kas inimesed eelistavad purgat, sest ta on eestlane ja ivanova ei ole? vene naised on nii räigelt üle prahi ikka, oskaksin ma vene keelt nagu tofoa demagoogiavõtete tuvastamist virtuaalmaailmas siis ma pigem suunaks oma energia ja pilgud vene naiste poole.

          EDIT: LOL, see post mida quotesin, selle all on allkiri: "Algselt postitas Iceman Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige. "

          teemas.
          Sa ei tea, millest sa räägid

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            seriously, inimesed, kas te hääletate heidy-2002-purga või heidy-2015-purga eest? olga pühib vabalt selles matšis vastasega põrandat. selline riigikogulanna on meil või? ta eesti keelt ka midagi räägib? dannar oskab vastata?

            aga kas inimesed eelistavad purgat, sest ta on eestlane ja ivanova ei ole? vene naised on nii räigelt üle prahi ikka, oskaksin ma vene keelt nagu tofoa demagoogiavõtete tuvastamist virtuaalmaailmas siis ma pigem suunaks oma energia ja pilgud vene naiste poole.

            EDIT: LOL, see post mida quotesin, selle all on allkiri: "Algselt postitas Iceman Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige. "

            teemas.
            vaata kui keskeakriis on tulnud (teadmata kui vana sa oled), siis tõesti võib noorem naine tunduda nii aktraktiivne. Aga naiselikkus, seksapiilsus ja üleüldine aura ei ole paljude meeste jaoks sõltuv vanusest või rahvusest.

            Jään enda arvamuse juurde, et daily basis trammis vastu vaatav noores eas naine, kellel on õnnestunud laps saada tehtud, ei ole väärt võrdlemist nelja lapse ema Yokoga pr. Kersnaga (olgu ta mehe valik selline nagu on...).

            Ilusaid naisi näed sa igal pool. Nad on tihti peale ka emad. Aga... seda miskit... Seda aurat, seda elukogemusest ja teadmistest tulenevat seksapiili ei varjuta ükski keisrilõige või tekkiv korts näol. See teeb ta ainult ilusamaks, sest ta on naine selle sügavaimas tähenduses. Oskus hoolitseda ja hoida oma keha 40 + eluaastal. Vot see on austust väärt. Mitte see muu.

            alla 35. aastaste naiste mainimine antud kategoorias on patt mida andestada on raske.

            Kommentaar


              #36
              Saab sinuga 110% nõustuda. VÄGA hästi öeldud!

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                5. asetus Olga Ivanova - lõimub vene kantidega. Ohtlik naine. Rohkem midagi ei ütle. Must hobune ehk Verräry.
                kui Ivanova võidab, kas ma saan siis vene kantide käest lõuksi? Vene düüdid on mingid õuverprektetivid.

                Kommentaar


                  #38
                  Viis minutit lõpuni!!!

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Viis minutit lõpuni!!!
                    Päästa pole midagi. Aastas 2005 elavad isikud on oma töö juba teinud.

                    Kommentaar


                      #40
                      solvu
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Päästa pole midagi. Aastas 2005 elavad isikud on oma töö juba teinud.
                        Elagu aasta 2005 ja Heidy Purga! Eelžürii mõlemad liikmed panid Purga enda tabelis teiseks, aga kokkuvõttes piisas võiduks.

                        Kasper on kusagile kadunud. Ta peaks soccernetti loo tegema ja siis saatma laiali ka pressiteate...

                        Kommentaar


                          #42
                          kas seda varianti pole et väärikate kandidaatide puudumisel jääb esimene - või peaauhind välja andmata?
                          alati on ju võimalik premeerida teisi ja kolmandaid kohti ja anda välja lohutusauhindu...
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas chac Vaata postitust
                            kas seda varianti pole et väärikate kandidaatide puudumisel jääb esimene - või peaauhind välja andmata?
                            alati on ju võimalik premeerida teisi ja kolmandaid kohti ja anda välja lohutusauhindu...
                            Kandidaadid olid ju väga väärikad.

                            Lõppjärjestus:
                            1. Heidy Purga
                            2. Olga Ivanova
                            3.-4. Viktoria Ladõnskaja
                            Yoko Alender
                            5.-8. Liina Kersna
                            Urve Palo
                            Kadri Simson
                            Ja keegi oli veel, kes mulle nüüd esimese hooga meelde ei tule.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ja keegi oli veel, kes mulle nüüd esimese hooga meelde ei tule.
                              A. Sulling.

                              Ja tegelikult saab kõik kohad välja jagada vastavalt häälte arvudele.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Ja tegelikult saab kõik kohad välja jagada vastavalt häälte arvudele.
                                Tegelikult ei saa, sest palju olenes ikkagi vastasest ju.

                                Agajah, 4 aasta pärast jälle!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X