320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet Keeper hooaja vahetus 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Heavy Polysick jätkab:

    J.J. Redick (LAC)
    Tony Snell (CHI)
    Patrick Beverley (HOU)
    Kent Bazemore (ATL)
    Robert Covington (PHI)

    Thaddeus Young (BKN)
    Tristan Thompson (CLE)
    John Henson (MIL)
    Nikola Jokic (DEN)
    Reggie Jackson (DET)

    D'Angelo Russell (LAL)
    Kristaps Porzingis (NYK)
    Trey Lyles (UTAH)
    Kelly Oubre Jr. (WASH)
    Rondae Hollis-Jefferson (BKN)

    Kommentaar


      Andke siis varakult juba teada, mis kuupäev ja kellaaeg liiga avaneb ning samuti seda, et kas vigased mehed võib kohe ILi panna kui vastav märge juures?

      Kommentaar


        Algselt postitas uukaa Vaata postitust
        Andke siis varakult juba teada, mis kuupäev ja kellaaeg liiga avaneb ning samuti seda, et kas vigased mehed võib kohe ILi panna kui vastav märge juures?
        Liiga avaneb siis, kui olen saanud loobumised teada ja meeskonnad jõudnud yahoo`sse trükkida.

        IL - teemat hoidsin meelega vaikuses kuni draft möödas, et mitte infot liiga palju levitada. Mõnele oli draftki juba liigne koormus

        Aga ootan arvamusi kuidas IL`iga teha? Tavaliigades pole probleemi, kui mees on vigane siis on vigane. Aga meil sai kasutada IL listi ka nendeks puhkudeks, kui mees ootamatult Euroopasse kutsuti või mujale mängima saadeti. Samas saab Yahoo`s mehe kiiresti listi panna.

        Kahte IL`i pidama korraga ei hakka. Seega lihtne küsimus. Kas IL Yahoos või IL liiga boardil? Palun hääletada ja teeme seekord häälte enamusega. Seega kui ei vasta, siis hiljem ei nurise.

        Kommentaar


          Minu ettepanek on, et Yahoo IL ja mängjad, kes pole NBA-s...aga on Euroopas või D Liigas, siis neil on tiimil mingi omamisõiguse asi - et ta saab võtta tiimi asemele mingi muu mehe ja selle viskab ära, aga juhuks, kui mees naaseb NBA-sse, siis on sel manageril õigus ta endale tagasi võtta. Et siin et tekiks mingeid aferiste, siis peaks olema igal satsil ainult ühele mängjale selline tempel peale panna. Ja seda siis mängja, kes on olnud juba NBA-s...noori lootustandvaid undrafted mehi ei tohi endale kõrvale panna.

          Kommentaar


            Minu poolest võib olla tavaline Yahoo IL.

            Kommentaar


              Kuigi kõik pole oma hääli veel andnud, siis vajalik häältekogus on koos. Seega jätkame Yahoo IL`iga kuni see püsib.
              Nagu ütlesin, siis kahte listi pidama ei hakka. Meeskonnad on oma loobumistest teatanud, kuigi meelt on võimalik muuta veel tänase südaööni.
              Edasi sisestan meeskonnad Yahoo`sse. Need meeskonnad, kelle rivistuses on vähem mehi, kui 15, saavad oma meeskondadesse "kehad" keda mängitada pole lubatud ja kes tuleb välja vahetada esimesel võimalusel. Enne kui mehed pole vahetatud ükski teine tehing pole lubatud.
              Kui meeskonna koosseisus on mängija, keda Yahoo nimekirjas pole (mängib Euroopas vms), siis ka tema asemel lisan meeskonda "keha" keda mängitada pole lubatud. On manageri valida kas ta laseb kehal niikaua meeskonnas istuda, kui hooaeg lõpeb või loobub lepinguta mängijast ja asendab "keha" uue mängijaga.
              Kõikidele mängijatele kes pole drafti lõppedes meeskondades tekitan waiveri hooaja alguseks, et kõigil oleks võrdsed võimalused.

              Kommentaar


                Edasine suhtlus kolib nüüd Yahoo`sse liiga lehele.

                Kommentaar


                  Kas ma tohin praegu vigased vennad kohe IL-i siis panna?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kas ma tohin praegu vigased vennad kohe IL-i siis panna?
                    Ma juba panin - loodan, et tohtis.

                    Kommentaar


                      Ma ei saa nüüd sellest aru, et Covington on mitu nädalat väljas, aga mul ei lase teda kuidagi IL-i lükata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma ei saa nüüd sellest aru, et Covington on mitu nädalat väljas, aga mul ei lase teda kuidagi IL-i lükata.
                        Kuniks Yahoo otistab, et ta ikka on "Injured" ja selle märke sinna lisab, ei saagi.

                        Vbla saaks NA listi?

                        Non-active roster positions (like the ones below) can be added at any time without our help:

                        Bench
                        Not Active (NA)
                        Disabled List (DL) / Injured Reserve (IR) / Injured List (IL)

                        Oleks JaVale pesapallur saaks Ta ilmselt igal võimalikul juhul disabled listi lükata. Kahju!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                          Kuniks Yahoo otistab, et ta ikka on "Injured" ja selle märke sinna lisab, ei saagi.

                          Vbla saaks NA listi?

                          Non-active roster positions (like the ones below) can be added at any time without our help:

                          Bench
                          Not Active (NA)
                          Disabled List (DL) / Injured Reserve (IR) / Injured List (IL)

                          Oleks JaVale pesapallur saaks Ta ilmselt igal võimalikul juhul disabled listi lükata. Kahju!
                          Täna hommikuks oldi Covingtoni katkisuses veendutud ja sain lõpuks ta ära lükata.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X