320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paksem kui paks Ronaldo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
    Olin ka ise kunagi enda arvates maru tark ja tegin nii nagu heaks arvasin ja võtsin kavad sealt fitness.ee lehelt Tulemus oli aga see, et 3 kuud väntsutasin trenni, aga midagi nagu aru ei saanud...
    Ei taha keerutama hakata, aga soovitan sul tellida personaalsed kavad, kui sul tõsine huvi on trenni tegema hakata. Kalmuse oma nt, see 25 juurot on ju puhas investeering...
    Siin paljud targad juba sellist villast ajanud, et ma ei viitsi seda kommenteerima hakata, aga jutt, et tee iga päev spinni ja bodybuildingut on puhas saast - see häiris kõige enam. Küsimus on, et kuna sa puhkad siis ja kaua sa reaalselt jõuaksid sellise koormusega trenni teha?
    Rasva saab põletada väga hästi ka jõusaali treeninguga Aga peamine on jah õige toitumine, võttis ka minul selle arusaamine aega...
    Ma ei ole mingi tark, aga ma elan hetkel seda tsüklit läbi, seega tean seda.
    Noh alguses küll päevas ainult üks trenn, nagu ma isegi 4 aastat tagasi alustasin. Nüüd aga teen tavaliselt 2 trenni järjest kas bodypump-bodycombat v siis pumpile järgi spinning, vahel ka bodyjam. Siuke kõva aeroobne trenn annab hea enesetunde ja kui treener on ees ja käseb asju teha, siis nagu minu jaoks on palju lihtsam trenni teha, tavalises jõusaalis üksi asju teha on minu jaoks liiga booring, ka siis, kui sõber ka kaasas. No ei motiveeri väga. Muidugi mul on tegelikult ka teine eesmärk, mitte nii väga suurelt lihastesse minna, vaid heasse jooksuvormi saada. Ehk lisaks rühmatreeningutele käin veel aktiivselt jooksmas ka. Ja no puhkepäevad on ikka tavalised, nädalas 1-2 päeva nagu ka jõusaalis käies tekib neid.

    Keegi siin veel rääkis, et unustagu hommikupudru ära...mõned vb tõesti ei söö neid kuna nende arust ei täida pudru kõhtu....minu jaoks on asi vastupidine. Pane Chia seemneid sisse ja täidab ilusasti kõhu ära vajalike asjadega. Üldse, soovitan Chia seemneid hakata kasutama ja panna neid igast jogurtide ja putrudele ja salatitele sisse. Tekitab kenasti täiskõhutune kasulike asjadega. lähemalt saab nendest siin lugeda http://www.vianaturale.ee/chia-seemned
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      hommikul helbeid ja pähkelid jms, lõunal tuunikala+riis ja pärast trenni kohupiim
      Mis helbeid sa hommikuti sööd? Neid tavalisi suhkrustatud helbeid? unusta need kohe täiesti ära. Hommikuti tatra v kaerahelbepudru v praemuna kodujuustuga on kõige paremad hommikusöögid. Ja kui mingeid helbeid soovid ikka süüa, siis soovitan neid kõige naturaalsemaid müslisi, mis ei ole suhkrustatud. (crunchy vms)
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        #18
        Noh, 3 kuud nüüd jõusaali tehtud, 10 min soojendus+trenn+15 min jaalo soovitatud jooksu

        Paksu Ronaldo kõht on paremaks läinud. Toitumine pole veel päris korras vist. Söön laiskusest liiga palju võileibu. Muidu riis ja puder+kala ja kana toidavad.

        Jõusaali kava peaks uue tegema aind. 3 kuud seda ühte ja sama teinud, kopp ees juba. Soovitusi?

        Kommentaar


          #19
          Lõpeta suveks üldse jõusaal ära.
          Otsi mõni välitreeningu park, kus on erinevad torud ja saad oma keharaskusega teha harjutusi. Kodust kasuta ratast, et sinna ja tagasi sõita.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
            Lõpeta suveks üldse jõusaal ära.
            Otsi mõni välitreeningu park, kus on erinevad torud ja saad oma keharaskusega teha harjutusi. Kodust kasuta ratast, et sinna ja tagasi sõita.
            Iseasi, kas ta jõuab neid torusid kasutada, kui Vana Ronaldo kõht on ees?
            Jõusaali ära ära küll lõpeta. Toitumisest, et neid võileibu ära küll jära. Eeldan, et see näeb välja selline: Sai -) Majonees(või) -) Sink, vorst jne -) Juust? Näiteks, enne trenni või pärast trenni söö mingit teraleiba, pane sinna viil juustu ning keedumuna. Läheb äkki see võileivaisu üle
            Miks sul need isud üldse tekivad - ongi sellest, et toitumine ei ole sul tasakaalus. Kui toitumine oleks tasakaalus, siis kaovad kõik magusaisud ja näksimised tegelikult ära.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
              Iseasi, kas ta jõuab neid torusid kasutada, kui Vana Ronaldo kõht on ees?
              Mõne lõua alguses ikka jõuab tõmmata + saab väga palju erinevaid harjutusi teha, kui natuke netist uurida.
              Tegelikult mu point oli selles, et seda 3 kuud päikest mis meil on, tuleks ära kasutada. Vaheldus ei tee paha, siis on sügisel rohkem motivatsiooni jõusaali ka tagasi pöörduda. Proovida mõnda muud spordiala nagu näiteks tennis, ratas jne.
              Ise olen leidnud endale discgolfi hetkel. Pole just kõige rassivam ala, aga kui Tehvandil kolm 2,5km ringi läbi teed, siis võtab läbi küll + teen mõned harjutused suht iga päev ka torudel.
              Eks igaühele sobib oma rutiin. Ma tegin ka jõusaali nii 3-4 aastat. Ei läinud trenni alati tundega, et tahan minna, vaid, et pean. Nüüd olen leidnud endale nii 2-3 sportliku hobi, millega tegelen iganädalaselt.
              Ma ei väidagi siin, et jõusaal halb on, lihtsalt loon alternatiive

              + see õllekõhu teema on puhtalt toitumine, vahet pole mis alaga tegeled.

              Kommentaar


                #22
                Mina olen jaanuari lõpust 11 kg alla võtnud. Kõige tähtsam on ikkagi söömine. Süüa tuleb kindlatel kellaaegadel ja vaadata mida suhu paned. Trenn minu arvates pole nii oluline.

                Hommikusöök on mul tavaliselt (kell 8)- 2 munaga veiselihasingi omlett juustuga+ 2 mandariini või mingi muu puuvili. Omeletti praen kookosõliga. Lõuna (kell 12) sööklas supp. Oode- mingi kalatoode+ kodujuust+ paar mandariini või mõnda muud puuvilja. Õhtusöök (enamasti kuskil 20.00 paiku) Mingi roheline salat, riisi, tatra, läätsedega, vahest lisaks kanaliha, kala või veiseliha.Vahel heeringas, sibula ja hapukoorega, kõrvale täisteraleib. Desserdiks tavaliselt pool ananassi. Kogused peavad olema mõistlikus, eriti õhtul.Lisaks 1,5-2 liitrit vett päevas vähemalt juua.

                Ehk siis söön pmst iga päev samadel aegadel, hoiab ainevahetuse korras. Alkoholi luban endale korra maksimaalselt kaks nädalas. Nisutooteid ei tarbi peaaegu üldse, kartulit samuti mitte, piimatuudetest ainult juustu omletile ja kodujuust. Mahlasid ei joo, see on puhas kräpp, liiga palju suhkruid. Sealiha on samuti kräpp. Piimashokolaadi olen asendanud tumeda shokolaadiga

                Korra nädalas ühel päevalsöön mida tahan, aga mõistlikus koguses.

                Muidugi liigun ma ka suht palju. Nädalas 4-6 päeval kas jooksen või on mängud. Keskeltläbi tuleb kuskil 7-8 km korra kohta ehk siis kuskil 30-50 km jooksu nädalas.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #23
                  Mina olen jaanuari lõpust 11 kg alla võtnud. Kõige tähtsam on ikkagi söömine. Süüa tuleb kindlatel kellaaegadel ja vaadata mida suhu paned.


                  Sellega saab 100% nõustuda. Üldjuhul öeldakse, et süüa tuleb iga 3-5 tunni tagant ja õige on süüa siis, kui tunned, et kõht hakkab tühjaks minema.

                  Trenn minu arvates pole nii oluline.

                  Ei nõustu! Jah, toitumine on kõige tähtsam, kuid siin targemad mehed on öelnud, et 60% on toitumine ning 40% on trenn. Kuskilt peab ju see rasvaprotsendi kadu tulema lihtsalt tugitoolis istuses see ju ei juhtu.

                  Nisutooteid ei tarbi peaaegu üldse

                  Nii on, neid tuleb vältida.

                  Kartulit samuti mitte

                  Ei nõustu, kartul on hea süsivesikute andja.

                  Sealiha on samuti kräpp.

                  Ei nõustu! Sealiha võib täiesti süüa, punane liha läheb ka sinna alla. Trennipäevadel on aga soovitatav süüa kala, kana, kalkun jne. Ise söön trennipäevadel üldjuhul kana ning kartul sinna kõrvale. Kui sealiha või punane liha, siis juurviljad sinna kõrvale.



                  Edit: Leidsin ka artikli, mis kinnitab neid:

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                    Ei nõustu! Jah, toitumine on kõige tähtsam, kuid siin targemad mehed on öelnud, et 60% on toitumine ning 40% on trenn. Kuskilt peab ju see rasvaprotsendi kadu tulema lihtsalt tugitoolis istuses see ju ei juhtu.
                    Toitumine on pohlad, tulemuse toob ikkagi karm aeroobne trenn.

                    Läksin eelmisel sügisel Korrus3 üldfüüsilisse trenni, mida viib läbi endine sõjaväelane ja maadleja Martin Plaser. Kolm korda nädalas 1,5-2h toorest andmist ainult oma keharaskusega, hiljem ka kaaslase omaga, tundide kaupa roomamist, sadade kaupa kätekõverdusi ja kükke. Samal ajal sõin ikkagi mida ja millal tahtsin, peale trenni tegin kaks õlut ja nädalavahetusel rohkem, jne. Kaotasin sellele vaatamata kiirelt ülearused 5-6 kg ja edasi olin grammipealt samas kaalus kuni aprillini, mil õnnestus põlve vigastada. Nüüd olen kaks kuud jalga hoidnud ja jõusaalis peamiselt ülavöödet teinud ja päris kogu ülekaal veel vupsti tagasi pole tulnud, aga palju pole puudu.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #25
                      Veebruari keskpaigast miinus 12 kg.
                      Hui käingi kuskil sporti tegemas.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust

                        Trenn minu arvates pole nii oluline.

                        Ei nõustu! Jah, toitumine on kõige tähtsam, kuid siin targemad mehed on öelnud, et 60% on toitumine ning 40% on trenn. Kuskilt peab ju see rasvaprotsendi kadu tulema lihtsalt tugitoolis istuses see ju ei juhtu.
                        Järelikult pole kui toitumine on 60% ja trenn 40%, siis pole ju trenn nii oluline kui söömine Pead ikkagi minuga nõustuma.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #27
                          Ärge ajage paksukesi trenni, õpetage neile parem tervisliku toitumise aluseid!
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            #28
                            ma laksan rahulikult 5x nädalas jõukat. võib vast õelda, et polegi kunagi varem nii heas vormis olnud. naistel ila tilgub. suvel saab ka eestisse tulla libudele randa silma tegema ja musklit pingutama

                            Kommentaar


                              #29
                              Üks asi veel- proovin poes nii palju kui võimalik vältida tooteid, millele sisse pandud E621 ehk naatriumglutamaati.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Järelikult pole kui toitumine on 60% ja trenn 40%, siis pole ju trenn nii oluline kui söömine Pead ikkagi minuga nõustuma.
                                Krt, tõsi ta on - tuleb nõustuda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X