320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paksem kui paks Ronaldo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Nüüd olen kaks kuud jalga hoidnud ja jõusaalis peamiselt ülavöödet teinud
    tahaks katsuda
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #32
      Ma ei olnud suures ülekaalus, olen 195 cm pikk ja kaalusin 99 kilo. Müüsin auto maha ja liigun rohkem jala. Kaalun 87. Trenni ei tee rohkem, toitumist pole ka muutnud. Ainukene vahe on see, et liigun jala igale poole.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        #33
        Pea 4,5 kuud jõusaalis käidud nüüd ja teen hetkel selle kava järgi trenni:
        Edasijõudnute kava jaotatuna neljaks


        Toitumine on korras ja paksu Ronaldo kõht on suures osas läinud, kuid jõudu ei paista juurde tulevat. Siit ka küsimus. Kas peaksin intensiivsema kava võtma? Näiteks selle: Edasijõudnute kava jaotatuna kuueks? Või on 6 korda nädalas natukene overkill? Teine võimalus oleks hakata mingeid proteiini-kreatiini sheike jooma, aga olen siiani keemiast hoidunud.

        Kommentaar


          #34
          Pigem tee 4 jah, eeldusel, et sa kontorirott pole. Kindlasti väldi samade lihasgruppide kordamist mitme päeva jooksul...

          Mul töö juures on üks 65-aastane endine kulturist ja ta ei väsi mulle kordamast, et jõudu tuleb juurde ainult suurema koormusega, seeriate arv määrab laias laastus lihase reljeefsuse(sellist elujõulisust on lust vaadata, mees teab, mis mees räägib).

          Kreatiin tundub olema üks võimalikest lahendustest, kuna ise olen igapäevaselt toidulisanditega tegelemas juba kolmandat aastat, siis võid (vajadusel) murega minu juurde pöörduda, oskan nii nõu kui jõuga sind aidata...
          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            #35
            Olen kaks nädalat selle kava järgi teinud: Edasijõudnute kava jaotatuna viieks

            Juba eelmisel nädalal tundsin kerget valu paremas õlas, ning täna selle kava järgi esimest päeva tehes oli valu eriti terav. Suutsin ainult hantlitega surumist ja pulloverit teha.

            Ma eeldan, et see õla valu on tingitud eelmise nädala lamades surumisest. Kuna mõlemad surumispingid olid hõivatud, siis pidin smith masinal lamades surumist tegema. Liiga suur koormus ebamugavast asendist võis õlale liiga teha.

            Kuidas toimin nüüd? Ülejäänud päevi sellest kavast peaksin suutma ilma valuta teha. Kas jätan 1. päeva lihtsalt vahele ja teen aeroobset?

            Kommentaar


              #36
              Anna puhkust valutavale kohale. Parem kaotada mõni päev, kui pärast suurema jamaga olla pikemalt eemal. Ehk siis ma soovitaks jah teha aeroobset. Nagunii seda liiga palju su menüüs pole, ma eeldan. Edu.

              Kommentaar


                #37
                no ma enam lamades surumist üldse ei tee. kui kang vajub natukene kaldu, siis üks õlgadest saab metsikult koormust. mul ka sedasi valutama löönud mitmeks päevaks, sõbral lõi vapsjee õla pooleldi liigesest välja. aasta aega nüüd ainult hantlitega teinud ja meeldib palju rohkem. muidu biitsepsile eraldi päev selle kava järgi on ikka täiesti mõttetu

                Kommentaar


                  #38
                  Eestlane treenib ka läbi valu ja isegi siis, kui enam üldse ei saa. Eestlane ei lähe arsti juurde. Pagulane annab alla. Ära ole pagulane.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #39
                    Aga põhiküsimus - lõhust oled lahti saanud? Krt vägisi tuleb sama tee vist läbi käia. Ronaltsist olen muidugi veel maas.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      #40
                      Võtan jälle sõna. Tegelikkuses on trenni tegemine alles number 2. Peamine on õigesti toitumine, toitumise tasakaal. Tee sa trenni nii palju kui tahad, tulemused ei tule - uskuge mind, enda peal läbi testitud. See 5 jaotatud kava on mõttetu imo. Kui inimene on pool aastat trenni teinud, siis on oluline, et 2 nädala jooksul saaks teatud lihasgrupid vähemalt 2 korda pinget. Ma teen hetkel 3-4 korda nädalas kangitrenni ja see on ka piisav.

                      Jõudu sul just juurde ei tulegi ilmselt toitumise pärast (mida sa pead silmas:"Toitumine on korras?"). Kui toitumine on tõesti korras ja kaalukaotus on 500g-1kg nädalas, siis on okei, et raskused ei suurene, kui raskused on stabiilsed on ka okei. Kui aga vähenevad, siis suure tõenäosusega on su kaalukaotus tingitud lihase arvelt.

                      Mina hetkel peangi oluliseks, et rasva% saaks piisavalt madalaks, kui raskused suurenevad on see suur pluss. Ehk, kui kaal langeb, siis las ta langeb, üks hetk toimub aeglustus, siis on aeg hakata lihast luudele kasvatama.

                      Üldjuhul 2-3 kuuga on võimalik kaotada 10kg oma turjalt.

                      Kommentaar


                        #41
                        täiesti õige jutt. ma ise võtsin 4x nädalas kangitrenni + aeroobset + õige toitumine keskmiselt 1kg nädalas alla. olen ka päris palju reisinud ja puhanud, kus trenni pole teinud ja mille arvelt kaalu veidi juurde tulnud. kokku aga aasta algusega võrreldes -14kg, rasvaprotsent on väike ja lihased ilusti väljas. viimase põntsu pani mu augusti alguse rets kammimine, mis lõppes 3p järjest ülevalolekuga ja 0 söömisega. -2kg vaid mõne päevaga. septembrist hakkan ainult kangi tegema ja rohkem sööma, kreatiini panema ja plaanis on ~15kg juurde võtta, mida järgmine aasta siis jälle maha nühkima asun. järgmine suve ideaalne seis oleks sama rasvaprotsent mis praegu aga 5kg rohkem lihast

                        Kommentaar


                          #42
                          Noh jermor, kuda on? Suveks vormis?

                          Kommentaar


                            #43
                            ei ole vormis. 3a tagusest vormist on üpris vähe järel. aga see pohh, pidigi nii minema kuna pole olnud aega/raha jõuka(rohkem pigem ideaalse toitumise) jaoks. varsti jälle, nüüd varasemast hea kogemus olemas kuidas aastaga endast nullist normaalne põkk valmis ehitada. varasem trenni eesmärk sai täidetud, nüüd maailma parim naine olemas, kelle piltidele pool eestit pihku lasevad. nihhuijaa

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas jermor Vaata postitust
                              ei ole vormis. 3a tagusest vormist on üpris vähe järel. aga see pohh, pidigi nii minema kuna pole olnud aega/raha jõuka(rohkem pigem ideaalse toitumise) jaoks. varsti jälle, nüüd varasemast hea kogemus olemas kuidas aastaga endast nullist normaalne põkk valmis ehitada. varasem trenni eesmärk sai täidetud, nüüd maailma parim naine olemas, kelle piltidele pool eestit pihku lasevad. nihhuijaa


                              Polegi ammu naerda saanud siin. Jaalo on tagasi oma parimas mahlas. Oligi igav kiskunud. Love it

                              Kommentaar


                                #45
                                Ma olen koguaeg lowkey mõelnud siin, et kuidas see kaalumine välja näeb nendel kaotasin nädalaga kilo vendadel või kuidas see ajastamine toimub täpselt? Ma kaotasin hommikul esimese sitalkäiguga 2 kilo, ma ei usu, et hea toitumise või tubli perselihaste trenniga väga tegu oli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X