Vaata hääletusi tulemusi: Kas sa oled paksem kui paks Ronaldo?

Hääletajad
15. Sa ei tohi hääletada
  • Nalja teed vä?

8 53,33%
  • Ei, kõik on kontrolli all.

2 13,33%
  • Jah, ma olengi paks Ronaldo.

5 33,33%
  • Paksem!

0 0%
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 59, kokku 59
    U21
    Liitus foorumiga
    Aug 2014

Algupärane

täiesti õige jutt. ma ise võtsin 4x nädalas kangitrenni + aeroobset + õige toitumine keskmiselt 1kg nädalas alla. olen ka päris palju reisinud ja puhanud, kus trenni pole teinud ja mille arvelt kaalu veidi juurde tulnud. kokku aga aasta algusega võrreldes -14kg, rasvaprotsent on väike ja lihased ilusti väljas. viimase põntsu pani mu augusti alguse rets kammimine, mis lõppes 3p järjest ülevalolekuga ja 0 söömisega. -2kg vaid mõne päevaga. septembrist hakkan ainult kangi tegema ja rohkem sööma, kreatiini panema ja plaanis on ~15kg juurde võtta, mida järgmine aasta siis jälle maha nühkima asun. järgmine suve ideaalne seis oleks sama rasvaprotsent mis praegu aga 5kg rohkem lihast

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Noh jermor, kuda on? Suveks vormis?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2019

Algupärane

ei ole vormis. 3a tagusest vormist on üpris vähe järel. aga see pohh, pidigi nii minema kuna pole olnud aega/raha jõuka(rohkem pigem ideaalse toitumise) jaoks. varsti jälle, nüüd varasemast hea kogemus olemas kuidas aastaga endast nullist normaalne põkk valmis ehitada. varasem trenni eesmärk sai täidetud, nüüd maailma parim naine olemas, kelle piltidele pool eestit pihku lasevad. nihhuijaa

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas jermor Vaata postitust
    ei ole vormis. 3a tagusest vormist on üpris vähe järel. aga see pohh, pidigi nii minema kuna pole olnud aega/raha jõuka(rohkem pigem ideaalse toitumise) jaoks. varsti jälle, nüüd varasemast hea kogemus olemas kuidas aastaga endast nullist normaalne põkk valmis ehitada. varasem trenni eesmärk sai täidetud, nüüd maailma parim naine olemas, kelle piltidele pool eestit pihku lasevad. nihhuijaa

Polegi ammu naerda saanud siin. Jaalo on tagasi oma parimas mahlas. Oligi igav kiskunud. Love it

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Ma olen koguaeg lowkey mõelnud siin, et kuidas see kaalumine välja näeb nendel kaotasin nädalaga kilo vendadel või kuidas see ajastamine toimub täpselt? Ma kaotasin hommikul esimese sitalkäiguga 2 kilo, ma ei usu, et hea toitumise või tubli perselihaste trenniga väga tegu oli.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Ma olen koguaeg lowkey mõelnud siin, et kuidas see kaalumine välja näeb nendel kaotasin nädalaga kilo vendadel või kuidas see ajastamine toimub täpselt? Ma kaotasin hommikul esimese sitalkäiguga 2 kilo, ma ei usu, et hea toitumise või tubli perselihaste trenniga väga tegu oli.
    10 nädalat, iga nädal kaotad keskmiselt kilo. see, kas kaalumine täpselt a la E ajastatud, on ju savi. Matemaatiliselt suhteliselt lihtne valem ka - iga päev 1000 kcal defitsiiti. no nii rule of thumb.

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    10 nädalat, iga nädal kaotad keskmiselt kilo. see, kas kaalumine täpselt a la E ajastatud, on ju savi. Matemaatiliselt suhteliselt lihtne valem ka - iga päev 1000 kcal defitsiiti. no nii rule of thumb.
    Jüri Ratase vastus see ju - rahvaspordipäev tunnebki muret, et tal päevane kaalukõikumine juba 2kg.
    Või teil on mingi kaalutud sitalkäigu keskmisega mõõtmine, et enne ja peale nr 2 tegemise keskmine?

Reservmängija Kasutaja dinero avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2018

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Mingi Erik Orgu eridieet? Tervislik ikka 150-250 cal defitsiit päevas, kui soov alla võtta. Massikasvatamisega sama, lihtsalt defitsiidi asemel üleküllus. Algus on jubekeeruline ja tüütu kogu seda toitu kaaluda jne, aga peale kuu aega juba käe sees ja ei ole mingi lisavaev.
    Never go for a 50-50 ball unless you're 80-20 sure of winning it

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dinero Vaata postitust
    Mingi Erik Orgu eridieet? Tervislik ikka 150-250 cal defitsiit päevas, kui soov alla võtta. Massikasvatamisega sama, lihtsalt defitsiidi asemel üleküllus. Algus on jubekeeruline ja tüütu kogu seda toitu kaaluda jne, aga peale kuu aega juba käe sees ja ei ole mingi lisavaev.
    Tahaks näha, kes sellise olematu defitsiidiga alla võtab
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Liitus foorumiga
    Jun 2018

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Tahaks näha, kes sellise olematu defitsiidiga alla võtab
    Ega ma seda välja ei mõelnud ja poleks kirjutanud, kui ise poleks praktikas edu saavutanud niimoodi talitades. Küll aga vajab täpsustamist see, et taoline soovitus käib enam-vähem normaalkaalus inimesele, kes tahab lihast kasvatada ilma, et liiga palju rasva juurde võtaks või siis vastupidi ehk rasvaprotsenti langetada ilma, et eriti lihast kaotaks.

Kui inimene omajagu ülekaaluline näiteks, siis vist jah peaks defitsiit mõnevõtta suurem olema.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2019

Algupärane

ehk siis halb ründaja on paks pelmeen ve. vaene inimene

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas jermor Vaata postitust
    ehk siis halb ründaja on paks pelmeen ve. vaene inimene
    Ei ole, lihtsalt ca 10% täpsusega enda kalorikulu ja -sissevõttu on väga raske hinnata. See on puhas veategur, millega võid mööda panna oma kalorite lugemist, juba puhtalt erineva füüsilise liikuvusega mis päeviti võivad erineda. Ja kaalulangetamiseks siiski liiga väike defitsiit, eriti meesterahva puhul.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

kirjutasin pikema vastuse aga kustutasin ära lootuses, et dinero "tervislik on 150 kcal päevas alla võtta" viide oli mingi vaakumis tehtud next level troll.

Liitus foorumiga
    Jun 2018

Algupärane

Ei trollinud.
    Ma tean, et selle 1000+ kalorise defitsiidiga päevas kaotab päris palju ja kiirelt kaalu. Samuti lihasmassi. Ja saab korralikku näljatunnet tunda päevad läbi. Aga töötab - tegin ise natuke rohkem, kui aasta tagasi samas asja. Järgi jäi mingi kleenuke skelett
    Minu enda eesmärgid on natuke teistsugused lihtsalt ning muutsin lähenemist ja olen trollinud oma 250 kalorilise surpluse ning defitsiidiga päris meelepärase lihaselise keha ning enamus rasva maha püganud selle abiga samuti.

Aga ega ma ei tulnudki siia mingit tõtt kuulutama - tahtsin lihtsalt oma kogemuse põhjal soovitada muudmoodi varianti, kuna selles suures defitsiidis olemisega ei kaasnenud ei head tulemused (jällegi, enda eesmärkidele vastavalt) ega ka hea ega tervislik tunne.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dinero Vaata postitust
    Ei trollinud.
    Ma tean, et selle 1000+ kalorise defitsiidiga päevas kaotab päris palju ja kiirelt kaalu. Samuti lihasmassi. Ja saab korralikku näljatunnet tunda päevad läbi. Aga töötab - tegin ise natuke rohkem, kui aasta tagasi samas asja. Järgi jäi mingi kleenuke skelett
    Minu enda eesmärgid on natuke teistsugused lihtsalt ning muutsin lähenemist ja olen trollinud oma 250 kalorilise surpluse ning defitsiidiga päris meelepärase lihaselise keha ning enamus rasva maha püganud selle abiga samuti.

Aga ega ma ei tulnudki siia mingit tõtt kuulutama - tahtsin lihtsalt oma kogemuse põhjal soovitada muudmoodi varianti, kuna selles suures defitsiidis olemisega ei kaasnenud ei head tulemused (jällegi, enda eesmärkidele vastavalt) ega ka hea ega tervislik tunne.
    150-250kcal defitsiidi puhul peab ikkagi väga täpselt kaloraažile järge ajama. Kui cardiot teed, siis koos pulsirihmaga, mis arvutab täpselt kokku. Samuti köögikaal peab olema iga asjajuures.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    150-250kcal defitsiidi puhul peab ikkagi väga täpselt kaloraažile järge ajama. Kui cardiot teed, siis koos pulsirihmaga, mis arvutab täpselt kokku. Samuti köögikaal peab olema iga asjajuures.
    jep. been ther done that. see oli ilmselt kõige jubedam kogemus kaalulangusega mu elus. köögikaalu nägin, läks juba eos süda pahaks.

Reservmängija Kasutaja Saint13 avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2012

Algupärane

Näljadieetidega ei ole pikas perspektiivis võimalik midagi võita. Organism on päris tark, adaptsioon on nii tugev, et püsib elus isegi siis, kui mitu korda normaalsest vähem kaloreid süüa. Baasainevahetus läheb lihtsalt nii palju aeglasemaks. Ja siis, kui lõpuks see shokidieet läbi saab, tuleb kaal kenasti tagasi ja natuke peale ka.

Vähene kaloridefitsiit tundub loogilisem - kaal langeb aeglaselt, kuid pidevalt, kuna ainevahetuse kiiruses kohastumist ei teki.

Lisaks, kui ülekaal juba korralik, siis dieetidega või eluviiside muutusega pea võimatu kaalu langetada - ainus võimalus bariaatria. See on fakt.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2019

Algupärane

kas tõesti kõik nii täpselt loevad oma kaloreid ja värki. ma 2015 tunde peale panin omale toidu paika. sõin sitaks, kõht polnud kunagi tühi aga sõin õigeid asju ja nii iga päev(0 alkoholi + muud rämpsu). trenni ka 4-5x nädalas, tunnike jõutrenni ja 40minti aeroobset. ainus asi mida mõõtsin oli kaal. kilo nädalas maha

eesmärk oligi kaalu maha võtta ja samas lihast kasvatata(enne oli lihas 0). toimis suurepäraselt

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Endalgi oli kunagi kaaluga probleeme, mitte, et mingi pekiläsu oleks olnud, aga tundsin ise, et mingi 5kg võiks alla võtta. Katsetasin ka igast erinevaid asju. Kuid nüüdseks olen täielikult ära harjunud, tean mida trennivabal päeval süüa ja mida trennipäeval süüa. Muidugi nüüdseks teen 4-5 korda nädalas trenni ka ja söön põhimõtteliselt iga 3h tagant. Ja teatud asjad lõin lihtsalt menüüst välja(rasvased kastmed, saiad, kõik magusa(sellega oli lihtne, kuna pole kunagi magusasõber olnud) jne) ja teen ise kodus palju süüa. Ja muidugi üks suurimaid kaalukaotuse vaenlasi on alkohol. Nüüd kui joon(seda juhtub väga harva), siis joon üksnes kanget- gin mineraalvee ja sidruniga või rumm ja coca zero.

Oluline on ka vahest jälgida toiduainete silte. Leival ja leival on räme vahe, nt mingi Rehe koorikleib sisaldab 220kcal per 100g, mõni teine võib sisaldada 350kcal. Sinkidest ja lihatoodetest rääkimata, suurem osa müügilolevatest toodetest on üsna õudne rasvaläga. Ostan üldiselt fileesinke ja sise/välisfileesid ning teen nendest ise süüa. Lisaks teen ise soodukate ajal hakkliha- ostan 5-10kg seavälisfileed või kanafileed ja panen 0.5kg ja 1kg kilekottidega sügavkülma. Hommikul võtad välja ja õhtul koju jõudes on sulanud ja saab kokata- lööd purustatud tomatid peale maitseainetege ja ideaalne täisterapasta/riisi peale ning miski köögivili/toorsalat kõrvale.

Ja muidugi on üsna oluline see, et näljaga poodi sattudes suudaksid teha mõistlikke valikuid. Ära osta mingeid õudsaid saiakesi ja õllevorste. Võta proteiinikohupiim mõne puuviljaga või korralik sink ja paar viilu leiba.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud