Lehekülg 107, kokku 121 EsimeneEsimene ... 75797103104105106107108109110111117 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 121 kuni 2 140, kokku 2416

Teema: Möla

Administraator Kasutaja mazz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Inglismaa to win and over 2,5 on keelatud, jah?

Aga no joke, nende viimaste panustega oleks võimalik igast jokkskeeme leiutada. Avastasin näiteks veerandfinaalis kogemata, et Panama värav muutis mu võidu kindlaks, kuigi sel otseselt panustega.pistmist ei olnud.

Üritan selliseid võtteid vältida, a suht kitsaks läheb, kui üks mäng kõik ära peab otsustama.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Inglismaa to win and over 2,5 on keelatud, jah?

Aga no joke, nende viimaste panustega oleks võimalik igast jokkskeeme leiutada. Avastasin näiteks veerandfinaalis kogemata, et Panama värav muutis mu võidu kindlaks, kuigi sel otseselt panustega.pistmist ei olnud.

Üritan selliseid võtteid vältida, a suht kitsaks läheb, kui üks mäng kõik ära peab otsustama.
    Ma pole veel all-in läinud.
    SBT12 võitja

SBT23 II koht

SBT1; SBT3; SBT8; SBT10, SBT20 - III koht

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

https://imgur.com/a/Npngjtr

kuidas kaotada 1,01 koefiga panus.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

SBT12 võitja

SBT23 II koht

SBT1; SBT3; SBT8; SBT10, SBT20 - III koht

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Ilmselt oli see kellelgi suur majanduslik põnts, sest teenimaks kasvõi 1 eurot, tulnuks 100 eurot panustada, väiksema panusega oleks teenistus narr olnud.

ממזר Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

1,01 koefiga panustajad on kaotuse ära teeninud

Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Sinu Panuse taotlus 2384229942(Ott Tänak will finish TOP3 on Finland Rally (max bet 3 eur)) on käideldud Triobet poolt alljärgnevalt.

Kogu vastuvõetud lisasumma: 0 EUR
    Tagasilükatud summa : 3.00 EUR

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Sinu Panuse taotlus 2384229942(Ott Tänak will finish TOP3 on Finland Rally (max bet 3 eur)) on käideldud Triobet poolt alljärgnevalt.

Kogu vastuvõetud lisasumma: 0 EUR
    Tagasilükatud summa : 3.00 EUR

Sama siin.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Venelased teevad päris asjalikku skämmi. Peab vist kõik paroolid ära vahetama Skrilli kontole sisse logida ei ole võimalik hetkel.
    Seda infot, et mul seal 50€ oli, ei olnud neil mitte kuidagi võimalik teada. See oli väga recent withdrawal. Umbes mingi 5h vana. Isegi Funds Recieved meili polnud skrillilt tulnud. Paistab, et nad on skrilli häkkinud.

Esimese inquiry tegin skrilli kodulehel, kuna ei saanud kontole sisse. See teine pilt on reply sellele täpselt sama inquiry numbriga. Päris osav.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Ooops. Peab vist ikkagi paroolid ära vahetama. Arvatavsti skrill blokkis mu konto kuna need tüübid tegid midagi kahtlast seal.

Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

https://powerwhitemagic.com/372/ - kohustuslik kõikidele gambleritele

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

STATISTIKANURK:

võtsin siis täna oma oddsportali profiili statsid lahti ja tulemus siis selline:

socceris 1164 panust perioodil NOV 2017 kuni AUG 2018, ROI 5,0%, 57.74units won. Põhiliselt on oddsid vahemikus 1.70 kuni 2.20, seega massive hitte või pisitasa tilgutamisi ei ole.

panustatud on ikka kümnetes eri liigades, aga tuntuimatest 50 panusega Championship tõi ROI 29,9%, 52 panusega LaLiga2 tõi 9,9% ja 46 panusega Serie B tõi 6,5% - seda olen ka ise tundnud, et põhimaade second-tier liigad hitivad hästi. Ja kohe lükkan ka selle ümber, kuna Bundesliga 2 on 49 panusega toonud ROI -2.7%.

Pärisrahaga kõike panuseid kaasa pole loomulikult mänginud, aga olen saanud kindluse, et long run suudan jääda plusspoolele - ehk see annab ka aluse tuleviku kapitalimahutusteks. Ärgem unustagem ka igipõlist finantsmantrat "Past performance is no guarantee of future results." Kogu oddsportali ROI on 1,2%, mis sisaldab endas lisaks veel tennist, usa jalgpalli, pesapalli, korvpalli, ragbit, käsipalli jne, mis on olnud enamuses funbetid ja mudelikatsetused.

Lisan ka screenshoti, milles paistab kohe ka teine sama ROIga estonets. Capture.JPG

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

mu postitus oli eesmärgiga ärgitada teisigi avaldama oma statistikat - põnev lugeda kuidas kellegil läheb ja kuhu suunas liigutakse.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Mina tegelen soovitamisega ja see aasta olen kasumis. Täpsemat statistikat võib aasta lõpus vaadata. Ise eriti ei panusta, vahel teen kombosid.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Mina tegelen soovitamisega ja see aasta olen kasumis. Täpsemat statistikat võib aasta lõpus vaadata. Ise eriti ei panusta, vahel teen kombosid.
    miks ise ei panusta enda soovitustele? soovitused siis raha eest, võib mõista?

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    miks ise ei panusta enda soovitustele? soovitused siis raha eest, võib mõista?
    Ma teeks ise kaasa, kui mul oleks vaba raha, mida investeerida, nt 500 eurot. Ma teen rohkem lõbu pärast neid soovitusi, enamasti jah saitidel, kus saab kerge taskuraha ka, kui hästi läheb.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

pesapallis NYM-ile on miskit sisse söödetud - eile tehti Orioles'ile 16-5, mida võis võtta ka, et üks kotik kottis teist. Aga praegu juhib Mets Philliese vastu 17-4 - ning Phillies ei ole sugugi kotik. Aga jõhkrad numbrid ikka

Professionaal Kasutaja Cule avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Kui MLB´st rääkida siis tasub NY vs TOR 19 aug mängu toronto koefe jälgida IMO. Yankeede pitcher Luis Severino on täiesti uskumatult sitt(ma veits salty sest ta mul fantasys" olnud viimased 5-6 mängu juba, aga bookied tundub, et hindavad teda ikka suht kõrgelt.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Cule Vaata postitust
    Kui MLB´st rääkida siis tasub NY vs TOR 19 aug mängu toronto koefe jälgida IMO. Yankeede pitcher Luis Severino on täiesti uskumatult sitt(ma veits salty sest ta mul fantasys" olnud viimased 5-6 mängu juba, aga bookied tundub, et hindavad teda ikka suht kõrgelt.
    niiet sa soovitad siis TOR ML täna õhtul?

Professionaal Kasutaja Cule avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Ei, mõtlesin eilset mängu, mis läks minu ennustuse vastu ka niikuinii. Severino tegi korraliku esituse ning Toronto suckis korralikult.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud