Lehekülg 138, kokku 138 EsimeneEsimene ... 3888128134135136137138
Näidatakse tulemusi 2 741 kuni 2 750, kokku 2750
    סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

15 minuti pärast algab põnevusmäng Fenerbache - Zalgiris. Ise soovin loomulikult Kaunase võitu, aga panustamishing minus võtab faktidele ja arvudele toetudes Fenerbach -8, lisaks klassikaline reasoning, et public on tugevalt Kaunase poole kaldu. Let's go!

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

SBT liider paneb ikka hullu, ja juba panus pihtas jälle

"Sydney - Perth Glory
    Adam Le Fondre skoorib@1,95 bet365
    100 ühikut"

Go go go!

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Hea töö saxzz!

Äkki viitsid siia kirjutada mis klubi fännad ja kuidas soccerneti foorumi leidsid, ning millal panustama hakkasid jms?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Hea töö saxzz!

Äkki viitsid siia kirjutada mis klubi fännad ja kuidas soccerneti foorumi leidsid, ning millal panustama hakkasid jms?
    Tänud!

Olen tegelikult Barcelona fänn , viimased 2-3aastat üsna pingsalt kaasa elanud. Panustanud olen kusagil 3-4aastat vahelduva eduga. Proovisin 2 aastat tagasi nö''poolprofessionaalselt'' asjaga tegeleda. See oli rohkem kooli kõrvalt ning kusagil 150-500eurot sai iga kuu ikka teenitud. Kusagil aasta tagasi sattusin suurde auku, suutsin väga suuri summasid maha mängida ning otsustasin, et teen selle asjaga lõpparve. Nüüd, kui sain tööle siis pole selle jaoks väga aega olnud, kuigi jalkat ja üldse sporti jälgin meeletult palju(jalgpall,WRC,korvpall,tennis,võrkpall).
    Foorumit olen pikalt jälginud , kusagil 4-5 aastat ma pakun.
    Enda panustest niipalju, et jälgin kusagil 80% oma tehtud bette. Minu väike kiiks, kui nii võib öelda. Lugesin hiljuti kellegi blogist(äkki telekavaataja), et tema ei jälgi üldse, ainult lõpptulemust paar tundi hiljem , minul täiesti vastupidi. Pean alati jälgima,kas läheb nii nagu plaanitult või läheb täitsa mööda. Eks selline pidev jälgimine segas ka eraelu ning võibolla oli hea, et selles mustas augus sai ära käidud. SBT raames on lihtsalt hea vahest nö ''hullu panna''.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas saxzz Vaata postitust
    Enda panustest niipalju, et jälgin kusagil 80% oma tehtud bette. Minu väike kiiks, kui nii võib öelda. Lugesin hiljuti kellegi blogist(äkki telekavaataja), et tema ei jälgi üldse, ainult lõpptulemust paar tundi hiljem , minul täiesti vastupidi. Pean alati jälgima,kas läheb nii nagu plaanitult või läheb täitsa mööda. Eks selline pidev jälgimine segas ka eraelu ning võibolla oli hea, et selles mustas augus sai ära käidud. SBT raames on lihtsalt hea vahest nö ''hullu panna''.
    Ma eeldan, et sa kasutad panustamisel enda mõtteid, siis on need veidi ka erinevad olukorrad. Mu enda panused jagunevad kahte erinevasse kategooriasse. Need, mis on puhtalt mu enda mõtted ning arvamus, mida ma võimalusel alati ka jälgin, et teha juba mängukäigus esmane analüüs, lisaks võimalike live rebackidele, panusest väljatulemisele jne, kas arvamus liikus õiges suunas. Teine osa on masspanused, mis tulevad kelleltki teiselt ja need las jooksevadki omasoodu, sest pole endal vähimatki aimu, kas ja kui hea panus see konkreetne mäng oli ning järelanalüüs tuleb hiljem, kas ja kui kasumlik on neid jälgida.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Mängud tohivad hakata hiljemalt kell 10 eks? Kui mõni tennisemäng combost venib vihma vmt pärast kas oodatakse ära või läheb voidi mingiaeg?

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Mängud tohivad hakata hiljemalt kell 10 eks? Kui mõni tennisemäng combost venib vihma vmt pärast kas oodatakse ära või läheb voidi mingiaeg?
    Tavaliselt on vist voidi läinud. Ühel korral mazziga leppisime kokku, et ei lähe.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Siis läheb voidi.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Епизод 7/ Episood 7

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    No pane.
    Tänan! Eks see 3väravaline võit võõrsil on nii lotusetu hail mary ka, aga vähemalt on millelegi kaasa elada

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tänan! Eks see 3väravaline võit võõrsil on nii lotusetu hail mary ka, aga vähemalt on millelegi kaasa elada
    Vormista sinna teemasse ära ja eks näis .

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud