320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peab tõdema jah, et õnne on ikka jubedalt olnud selle SBT vältel. Tõenäoliselt kõige luckym SBT üldse minu poolt. Sellised panused on täppi läinud millega ma tavaliselt esimesel päeval välja kukun.

    Kommentaar


      Sooviksin aasta fullretard auhinda. Panustasin mõlemas Real vs CSKA mängus 0:1 pealt Reali peale

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Sooviksin aasta fullretard auhinda. Panustasin mõlemas Real vs CSKA mängus 0:1 pealt Reali peale
        Mängu ise vaatamata kõigele lisaks.

        Kommentaar


          No, vaatasin mängu, nagu manu mängis.
          Cska oli tahtmist täis ja teenitud vôit..kahju,et plzen romat võitis.
          Aga hea töö cskalt.

          Kommentaar


            Juventus live free moneyz?

            Kommentaar


              Jah, ja ronaldo väravad ka.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Väiksed Poisid + CSKA duubel tegi kümnest eurost tuhat


                kahjuks mitte mulle

                Kommentaar


                  Kui sa oled raha pannud Ajaxi võidule/viigile ja siis tuleb selline mäng...


                  ...siis ei ole sa mitte lihtsalt teeninud, vaid saanud ka kirjeldamatu koguse emotsioone mängult millest muidu oleks suhteliselt suva.

                  Kas kohalikud panustajahundid võtavad foorumis aasta kokku ka? Et palju teeniti/kaotati ja mis alal parimad ennustaja-Edgarid oldi(rahu tema põrmule)?
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Minu suurim saavutus aastal 2018 on stoilise rahuga bettide võitmine/kaotamine, kuigi ega ei saa eitada et fistpumpe ja "ptsi kyll noh rsk " stiilis asju ikka vahel esineb

                    Kommentaar


                      telekavaataja, mul tekkis küsimus seoses selle Betsafe boonusega. Mis skeemid seal on? 6x tuleb läbi mängida vähemalt koefiga 1.8 on märgitud. Sain 10€ boonust, see tähendab, et pean panustama 60€ väärtuses vähemalt märgitud koefiga või saan millestki valesti aru?
                      Küsin sellepärast, et ma olen teinud 3 panust siiani 33 euro väärtuses(koefid 2,2.1 ja 1.82) ja näitab, et mul on 8% tingimustest täidetud. Selle järgi peaks panustama umbes 400~€ väärtuses, et midagi vabastada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        telekavaataja, mul tekkis küsimus seoses selle Betsafe boonusega. Mis skeemid seal on? 6x tuleb läbi mängida vähemalt koefiga 1.8 on märgitud. Sain 10€ boonust, see tähendab, et pean panustama 60€ väärtuses vähemalt märgitud koefiga või saan millestki valesti aru?
                        Küsin sellepärast, et ma olen teinud 3 panust siiani 33 euro väärtuses(koefid 2,2.1 ja 1.82) ja näitab, et mul on 8% tingimustest täidetud. Selle järgi peaks panustama umbes 400~€ väärtuses, et midagi vabastada.
                        Peaks olema 60 eurot jep. Ma võin homme üle küsida kontoris.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                          telekavaataja, mul tekkis küsimus seoses selle Betsafe boonusega. Mis skeemid seal on? 6x tuleb läbi mängida vähemalt koefiga 1.8 on märgitud. Sain 10€ boonust, see tähendab, et pean panustama 60€ väärtuses vähemalt märgitud koefiga või saan millestki valesti aru?
                          Küsin sellepärast, et ma olen teinud 3 panust siiani 33 euro väärtuses(koefid 2,2.1 ja 1.82) ja näitab, et mul on 8% tingimustest täidetud. Selle järgi peaks panustama umbes 400~€ väärtuses, et midagi vabastada.
                          Vb on põhjus see, et % uueneb alles peale mängude toimumist, mitte panuse tegemisel. (osadel mängudel saad niikaua veel Cashouti teha ja seda siis ei arvestata rolloveri hulka).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas xerikx Vaata postitust
                            Vb on põhjus see, et % uueneb alles peale mängude toimumist, mitte panuse tegemisel. (osadel mängudel saad niikaua veel Cashouti teha ja seda siis ei arvestata rolloveri hulka).
                            Ei saaa selle taga asi olla, kontrollisingi pärast seda kui piletid olid resultitud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              Ei saaa selle taga asi olla, kontrollisingi pärast seda kui piletid olid resultitud.
                              Kirjuta Betsafe klienditoele, mul oli äkki mingi kaks aastat tagasi sama probleem, et see protsent ei tõusnud ning lubati asja uurida ja äkki õhtuks või järgmise päeva hommikuks oli Email, et parandused tehtud ja vabandati. Mingi süsteemi error võibolla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Kirjuta Betsafe klienditoele, mul oli äkki mingi kaks aastat tagasi sama probleem, et see protsent ei tõusnud ning lubati asja uurida ja äkki õhtuks või järgmise päeva hommikuks oli Email, et parandused tehtud ja vabandati. Mingi süsteemi error võibolla.
                                Kindlasti on mingi error ja konkreetse küsimusega juba vastavad tegelased tegelevad.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X