320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Käsipall, Slovakkia
    20:30 MHK Piestany - HK Agro Topolcany
    Piestany @3,21 (Optibet)
    10e

    Turuliikumine.


    Üks nendest juhtudest kus oddsdrop pakkus pea 1,8 kordset returni, aga muidugi olin ahne ja skippisin. Nüüd kaotavad

    Kommentaar


      Man City win all in?

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Man City win all in?
        Liida Chelsea ka.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Liida Chelsea ka.
          Ma ei teinud nalja kusjuures. Kui KDB ja Agüero teisel poolajal sisse tulevad panen ma väravate/city võidu peale plekki!

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Ma ei teinud nalja kusjuures. Kui KDB ja Agüero teisel poolajal sisse tulevad panen ma väravate/city võidu peale plekki!
            Kui see kombo tõuseb neljani, siis ma ka võtan.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Nüüd peaks saama küll neljaga kätte

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Nüüd peaks saama küll neljaga kätte
                jätan vahele seekord
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Aleksandar Mitrovici tabamus tõmbab joone alla minu tänavusele panustamisaastale. MMi ajal otsustasin asjaga tegelema hakata kuna suurturniiridel olen üldjuhul üsna heas hoos. Turniiri edust kannustatuna asusin taas bettimises kätt proovima ning esimesed rahad läksid Flora euromängudele ja premmi. 90 panust hiljem, mis on enamjaolt tulnud Inglise liiga, Serie A ja La Liga pealt võin aastaga kenasti rahule jääda. Kõrgem eesmärk oli teenida ca 50 eurot igakuist tulu aga rahul oleks olnud ka igasuguse plussiga, ka paari euroga kuus
                  Kõige sitemini läks Rahvuste liigas, koondiste meelestatus, jõuvahekorrad ja tugevus selles formaadis jäigi saladuseks minu jaoks.
                  Kõige paremini ei toitnud tegelikult ka Hispaania liiga, kuigi võiks arvata, et olen seal kõva käsi. Üldiselt olen panustanud võitjat ja viimasel kahel kuul toimis väga hästi väike kombo - 2 meeskonda, panuste suuruseks 5-10 eurot.
                  Kuigi raha on oluline aspekt, õigemini selle mitte kaotamine, on see poolaasta olnud põnevam just enesearendamise koha pealt. Enesedistsipliini teke on olnud oluline tegur, emotsionoonipanuste mitte tegemine, õiged reaktsioonid raha kaotuse puhul, samamoodi võites, "musta töö" tegemine. 10 aastat on kontoreid sponsoreeritud, esmakordselt on tekkinud jõuvahekordades mingisugune tasakaal
                  Rahaliselt on kasum ca 350 eurot 6 kuuga. Kui keegi küsib miks tippe ei jaga siis on tegemist väikestviisi ebausuga ja tihti ei eelnegi panusele liiga pikka eeltööd ja raha asetan mõned minutid enne mängu. Hea meelega loeks teistegi selle ala meeste kokkuvõtteid!
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Hea meelega loeks teistegi selle ala meeste kokkuvõtteid!
                    Summadest päris rääkida ei taha, aga 2018 oli sesmõttes täitsa korralik (peamistes väärtusliigades üle 30% ROI), et tekkis eeldus, et 2019 võiks keskenduda ainult panustamisele. Ehk siis praeguse plaani kohaselt 2019 päevatööd ei tee, kui just asjad aasta esimeses pooles väga vales suunas ei liigu. Praegune elugraafik oli kohati liiga jõhker, et päevatöö ning panustamise kõrvalt muudeks tegevusteks põhimõtteliselt aega ei jäänudki. 2019 peamine eesmärk on suuta biitida arvestatavalt Aasia kontoreid, kui seda suudaks, siis kannataks "elukutselise" panustajana elada küll. Ilma selleta on kuuekohalisi aastaid väga keeruline teha, mis peaks iga elukutselise minimaalne siht olema. Edu ja head jooksu kõikidele panustajatele ka tuleval aastal!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Summadest päris rääkida ei taha, aga 2018 oli sesmõttes täitsa korralik (peamistes väärtusliigades üle 30% ROI), et tekkis eeldus, et 2019 võiks keskenduda ainult panustamisele. Ehk siis praeguse plaani kohaselt 2019 päevatööd ei tee, kui just asjad aasta esimeses pooles väga vales suunas ei liigu. Praegune elugraafik oli kohati liiga jõhker, et päevatöö ning panustamise kõrvalt muudeks tegevusteks põhimõtteliselt aega ei jäänudki. 2019 peamine eesmärk on suuta biitida arvestatavalt Aasia kontoreid, kui seda suudaks, siis kannataks "elukutselise" panustajana elada küll. Ilma selleta on kuuekohalisi aastaid väga keeruline teha, mis peaks iga elukutselise minimaalne siht olema. Edu ja head jooksu kõikidele panustajatele ka tuleval aastal!
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        2019 peamine eesmärk on suuta biitida arvestatavalt Aasia kontoreid,
                        mul mulje jäänud, et sa panustad enamuses Eesti liigades (s.h. 2 ja 3 tier), kas neid pakutakse Aasias? Või salamisi põrutad LaLigat ka?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          mul mulje jäänud, et sa panustad enamuses Eesti liigades (s.h. 2 ja 3 tier), kas neid pakutakse Aasias? Või salamisi põrutad LaLigat ka?
                          Ei pakuta. Pidasin silmas rohkem Eesti tippmänge, kus enamus väärtust eurobookiedes ära võetud. Lisaks aktiivsemalt ja jõulisemalt ka live Aasias. See kõik muidugi ei piirdu ainult regionaalsega jah, Hispaanias näiteks teatud turud väga potentsiaalsed

                          Kommentaar


                            lisaks märgatavale composure tõusule olid 2018 aasta 4 viimast kuud plussis, tehes SEPT-DEC ROIks 23.4%. Eesmärk iga kuu ROId plusspoolel hoida ja tõsta panuste suurust.

                            2018.JPG

                            Last edited by mazz; 01.01.19, 18:55.

                            Kommentaar


                              muito bom cabron!

                              Kommentaar


                                kuigi üldiselt suurekaliibrilistele mängudele ei panusta, siis täna võtaks Cardiff +1 küll. Spurs on peatamatu olnud võõrsil, aga küll kunagi ka see esimene viik ära tuleb Aasias antakse 2.46 Cardiffi spreadi eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X