320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Möla (panustamine)

    Kuna siin alateemas ei ole sellist teemat kus saaks vabalt ükskõik mis paska arutada bettimisest ilma, et peaks soccerneti-sherifide vihaseid pilke taluma, mõtlesin, et võiks sellise alateema teha kuna enamus suurtes bettimisfoorumites üle maailma on selline teema kohustuslik(!). Arutada võib kõike mis kasvõi kuidagi on panustamisega seotud ning spordiala ei loe.

    Alustaks sellise küsimusega, et mida te United vs Cityst arvate? Fucking nice match-up ning niiiiii magusad koefid.

    P.S. Kui kohe üldse postituste arvu jälgivatele kogujatele see ei meeldi siis tõstke läbusse, kuigi seal selle teema "traffic langeks" rõvedalt

    #2
    Agüero lööb värava. Viimased 5? mängu pole löönud, kuid igas mängus sitaks häid võimalusi olnud ja mitmel korral posti paugutanud. ManU vastu on ta minu mälu järgi alati ära löönud!

    Kommentaar


      #3
      Mul oli muideks plaanis alustada SBT emotsioonide teemat. A la väljaelamised, millega ei tahaks turniiri teemat risustada. Sobib suurepäraselt siia ma arvan.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Mul oli muideks plaanis alustada SBT emotsioonide teemat. A la väljaelamised, millega ei tahaks turniiri teemat risustada. Sobib suurepäraselt siia ma arvan.
        Väärt mõte. Siis ei pea picke läbi möla otsima hakkama. Teeb asju lihtsamaks!

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Mul oli muideks plaanis alustada SBT emotsioonide teemat. A la väljaelamised, millega ei tahaks turniiri teemat risustada. Sobib suurepäraselt siia ma arvan.
          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Väärt mõte. Siis ei pea picke läbi möla otsima hakkama. Teeb asju lihtsamaks!
          Täpselt selliste asjade jaoks see teema ongi!
          Ja kõik muu seonduv ka.
          Üks asi veel NBA-st, Grizzlies @ Jazz on täna ja Memphise koef on 1.77, wtf up with that???

          EDIT
          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Agüero lööb värava. Viimased 5? mängu pole löönud, kuid igas mängus sitaks häid võimalusi olnud ja mitmel korral posti paugutanud. ManU vastu on ta minu mälu järgi alati ära löönud!
          Ta on viimases 11. mängus löönud 3 väravat millest kaks on pendlad...

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Agüero lööb värava. Viimased 5? mängu pole löönud, kuid igas mängus sitaks häid võimalusi olnud ja mitmel korral posti paugutanud. ManU vastu on ta minu mälu järgi alati ära löönud!
            Nice one!!! Võtsin ise ManU

            Kommentaar


              #7
              Nii, kuna SBT vol.2 on tegelikult üle poole juba läbi, jagan ma natuke oma nägemust.

              Kõigepealt oleks minul isiklikult soov sellise võistlussarjaga jätkata. Oleksin hea meelega ka "mängujuht" edasi.

              Suveperioodil (juuni - augusti 1. pool) ma midagi ei teeks, 1. tahaks puhata, 2. on vähem sporti. Sellega seoses ma küsin, kas on mõtet teha maikuu esimesel poole SBT vol.3 või jätta see pigem järgmisele hooajale? Kui palju oleks maikuus liitujaid?
              See toimuks ilmselt 2. -17. mai.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #8
                Mais on sporti palju, suurte liigade kulminatsioon and what not. Palju motivatsiooni bette jne. Mai turniiri vastu minul küll midagi ei ole!

                Minul poleks ka suve turna vastu mitte midagi, kuna suvel on MLS ja MLB täies hoos, ning ka osad EU jalkaliigad nagu näiteks Norra, Rootsi, Eesti jne. Kahjuks ei ole ühtegi suuremat spordivõistlust sel suvel, kuid kui soccerneti turniir ka tulevikus jätkuma peaks, siis ntx järgmisel suvel mingi France 2016 edition ei oleks halb idee!

                Kommentaar


                  #9
                  Suurturniiridele võiks oma eraldi võistlus olla küll jah, ilmselt siit foorumist kergejõustiku MM-i või 3 suurtuuri(Giro,TDF ja Vuelta) jälgijaid siiski piisavalt ei leia, et suvel midagi orgunnida(need 2 on sellised, millega lihtsalt mina kohe vabalt nõus oleks)...
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    #10
                    Ma oleks ka ilmselt käsi. Suvel võiks siiski pausi teha ja augusti keskel alustada uuesti. Maiturniir kõlab samuti hästi

                    Kommentaar


                      #11
                      Olen huviline maikuu turniiriks. Võibolla ka suvel
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        #12
                        USA play-offidest ei ole miskit kuulnud?
                        Mai ja Juuni algus ongi põhiline raha tegemise periood ning aeg kui bettijad oma kahjumeid vähendavad
                        France editioni võiks teha, aga siiski suurema sisseostuga. Jah, muidugi see 10€ on raha, aga ei motiveeri üldse kohe tõsisemalt ajusi ragistama (vähemalt minu puhul)

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
                          Just Sveniid...pidasin sust lugu ja austasin su tennisepanuseid aga täna sinu panus gulbisele oli minu jaoks üllatus...mõtlesin sa tennisevend ikka...maurer eluaeg osanud ainult liival mängida, gulbis enne tänast 1-9 võidusuhe ja liiva pole näinudki see aasta ning tema elumõte on pidu ja pillerkaar kes sähvatab ainult mõni üksik kord kui raha otsas...nüüd oli tulemus näha 6/1 6/0 minu maurer koos kovaleki kastanitega raskelt tõi beti täpi
                          Algselt postitas tarretis Vaata postitust
                          Mulle tundus ka see väga kummaline panus. Eriti veel sellise väärtuse juures. Vaatasin mängu ja Gulbise forehand oli ikka täielik 0 . Üldiselt oli väga kahtlane mäng, millele panustada, sest Maureri väärtus tõusis enne mängu päris korralikult.
                          Ärge mu tennise panuseid väga tõsiselt võtke hetkel, hakkasin tennist uuesti jälgima sellest turniirist, aastane paus on sees ja katsetan siin
                          Halb panus oli jah, Maurer midagi erilist pole, aga Gulbise vorm...no ei kommenteeri. Zopp ka saaks sealt hetkel võidu kätte

                          Kommentaar


                            #14
                            Ka mina isiklikult kaldun arvama, et SBT vol. 3 võiks toimuda ikkagi veel selle hooaja sees. Suvel ma usun, et pigem ei tule midagi välja ja pigem ollakse puhkustel. Ma ise plaanin alates maikuu teisest poolest pigem panustamisele vaadata minimaalselt.

                            Niisiis sisuliselt jääks kolmas turniir teisega väga sarnaseks. Välja arvatud üks põhimõtteline asi. Nagu juba esimese turniiri lõpus soovitasid mõned mängijad mingi protsendi mul endale võtta. Mul on isiklikult raske oma panust hinnata hetkel. Kuid üks asi on kindel, SBT vol.3 sissemakse võiks olla 10 eurot + korraldaja kompensatsioon.

                            Tegin väikese küsitluse: http://www.poll-maker.com/poll292687x5D894B29-11

                            Tegelikult oleks väga kena, kui kõik, kes on osalenud varem turniiridel (eriti need, kes soovivad ka edaspidi osaleda) sellele lihtsale küsimusele vastaksid. Nime asemel kirjutage kasutajanimi. Nende arvamust, kes on turniiris varasemalt osalenud, hindan vb natuke rohkem. Samas vastajate arvust järeldaksin ka edaspidi selle huviringi, kes osaleda tahaks ja kelle peale võib loota.

                            Igatahes oleksin väga tänulik, kui sellele vastaksite. Aitäh!
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #15
                              Olen ka kindlasti nõus osalema.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X